مدل‌های جدید لباس زنانه لووه را می‌شناسید؟ چطور لباس کفتان زنانه بپوشیم؟

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس زنانه جدید در فشن شوی لووه آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۹ و توضیحاتی در مورد چگونه پوشیدن لباس کفتان زنانه برای شما پرداخته ایم:

اندرسون طلایه‌دار شکوهی متمدنانه

جاناتان اندرسون در پیش درآمد اجرای لووه گفت:

«آزاد و پر از شور و شوق است، ساتن و پر از بافت. من فکر می‌کنم این چیزی است که این برند در حال بدل شدن به آن است – دی ان ای. من این ایده را داشتم که افراد در فضای گالری قدم بزنند، اما به شیوه‌ای خاص که از طریق پارچه یا ظاهری مشترک به هم مرتبط شوند

آن پارچه یا ظاهر مشترک چیست؟ ظاهر شیک، باکلاس یا متعلق به افراد بزرگسال؟ به‌سختی می‌شود روی آن تأکید داشت و از کلیشه مد دور ماند، اما در اینجا می‌بینید: حسی از شکوه متمدنانه از برند مد در حال ظهور است – و اندرسون طلایه‌دار آن است.

وقتی به تاریخچه آن نگاه می‌کنید می‌بینید، این حرکتی است که آمده تا به‌حق انتخاب ارزش دهد و اصطلاح منسوخ‌شده لوکس را دوباره احیا کند. به‌نوعی جایگزین روان‌شناختی برای نقش مینیمالیستی که پیشتر بازی می‌کرد.

اندرسون از مدل‌هایش خواست تا میان کارهای سه هنرمند معاصر در ساختمان یونسکو راه بروند. تمرینی فصلی به‌حساب می‌آمد و بخشی از دعوت زیرزمینی نیز محسوب می‌شد.

ارگو: شما اکنون وارد منطقه‌ای می‌شوید که در آن به‌عنوان کسی که دانشی در حوزه هنر دارد برخورد می‌شود و قرار است شما وسوسه شوید تا با لباس‌های فوق‌العاده دست‌دوزی که برای شخص شما تهیه‌ شده، بمیرید.

جذابیت‌های فشن شوی لووه

چیزی که من از ادامه سیلوئت‌های خانه مد اندرسون دیدم، لباس‌های کفتان آماده و لباس‌های پربافت بود.

او به‌خوبی این لباس‌ها را مجدداً طراحی کرد و برخی از آن‌ها را با تورهای گلدوزی شده زیباتر ساخت.

البته، لووه نمایشی فوق‌العاده بوده و این بار یکی از بهترین انواع آن در حال اجرا است.

اندرسون از کلمه توتمی برای توصیف آن‌ها استفاده کرد و می‌توانید چیزی که منظورش بود را به‌خوبی ببینید: ایده کیسه‌ای بودن – از جنس چرم، رافیه یا موم – حاکی از تعلق به قبیله‌های بومی ثروتمند.

اندرسون هنوز جوان‌تر از آن است که بخواهیم به او واژه بالغ را نسبت دهیم. شاید، چون از نسل جدید است، می‌تواند به‌خوبی ایده بلوغ را به چشم‌های خود ببینید.

او قطعاً قدرت ثبات و سازگاری در طراحی را آموخته است – زمان دادن به او و نیز عجله نکردن در قضاوتش، نکته بسیار خوبی است مخصوصاً برای مشتریانی که آگاهانه کارهای او را رد می‌کنند.

او گفت:

«مسئله درباره مشتاق نبودن است، البته فکر می‌کنم، ما باید به آنجا برویم، اوه حالا ما باید فلان کار را هم بکنیم. درصورتی‌که این‌طور نیست، این صرفاً جشنی است از زیبایی

چطور لباس کفتان زنانه بپوشیم؟

چه چیزی را درباره لباس کفتان زنانه دوست خواهید داشت؟ آن‌ها برای هراندازه و شکل بدنی مناسب هستند. در ادامه برخی مدل‌های بی‌نظیر از این لباس کفتان زنانه به شما معرفی خواهد شد. می‌خواهم طرح‌های سبک و طرح‌دار آن را که به‌راحتی می‌توانید از ساحل تا مراسم‌های خاص تنتان کنید، نشان‌تان دهم. هیچ رازی در میان نیست، کفتان‌ها در صحنه‌های بزرگ مد مشکی‌رنگ هستند. این لباس کاملاً سازگار، چیزی است که برای مراسم‌های معمولی و رسمی مناسبت دارند.

برخی کفتان ها از پارچه‌های سبک درست شده‌اند، که برای برخی لحظات جذاب، بسیار ایده آل هستند. همان‌طور که پیش‌تر بدان اشاره کردیم، لباسی است تطبیق‌پذیر و  می‌توانید به‌عنوان تاپ یا لباس مجلسی یا دامن آن را بپوشید. به همین خاطر است که فرصت‌های مدل دادن به این لباس بی‌نهایت است، این یعنی می‌توانید به هر شکلی که می‌خواهید ظاهرتان را طراحی کنید. کفتان برای پوشاندن مناطقی که با آن مشکل دارید بسیار مناسب است ازجمله دور کمر و ران. دیگر نکته این است که یک سایز آن به همه اندازه‌ها می‌خورد و واقعاً هم همین‌طور است.

مهم نیست چاق هستید یا لاغر، می‌توانید این نوع لباس را بدون هیچ تردیدی بپوشید. با تشکر از طراحی محتاطانه آن، بیشتر کفتان‌ها رسمی به نظر می‌رسند، اما این بدین معنی نیست که مجبورید فقط آن‌ها را در مراسم‌های خاص بپوشید، بلکه برعکس می‌توانید کفتان را در محل کار به‌عنوان لباس کاری حرفه‌ای تن کنید. یا می‌توانید با اکسسوری‌هایی ظاهرتان را با این لباس بهتر کنید. به‌عبارت‌دیگر، انتخاب‌های تمام‌نشدنی دارید. فقط یک‌چیز را به خاطر داشته باشید و آن حفظ تعادل است.

انواع مدل‌های لباس کفتان زنانه

آیا ظاهر پونچو مانند این لباس طرح‌دار یقه‌هفت را دوست دارید؟

لباس کفتان زنانه

تونیک طرح شورون اینجا است. من عاشق کمربند، گردنبند و چین آن هستم:

لباس کفتان زنانه

کفتان ماکسی سفید به شکلی ایده آل، مناسب پیاده‌روی روزانه‌ کنار ساحل است:

لباس کفتان زنانه

نمی‌دانم چرا ولی این طرح زرد و مشکی مرا یاد بیل را بکش میندازد:

لباس کفتان زنانه

تم شرقی در این کفتان ماکسی گل‌دار کاملاً احساس می‌شود:

لباس کفتان زنانه

طرح انتزاعی رنگی در این لباس وجود دارد:

لباس کفتان زنانه

طراوت و چالاکی اینجاست. کفتان قرمز با طرح قبیله‌ای آبی:

لباس کفتان زنانه

کفتان ماکسی توری سفید. عاشق این ظاهر خواهید شد:

لباس کفتان زنانه

لباس ماکسی سفید کروشه. عاشق روحی که در این لباس وجود دارد  هستم. آن را با گردنبند امتحان کنید:

لباس کفتان زنانه

ظاهر اندامی و مواج آن ایده آل است. عاشق طرح برگی آن هستم:

لباس کفتان زنانه

ظاهر قدیمی اینجا است. این مدل آزاد باعث می‌شود این لباس فراک زیباتر به نظر برسد. می‌توانید آن را با هر چیزی که می‌خواهید بپوشید:

لباس کفتان زنانه

به طراوت سلام کنید؛ کفتان یقه‌هفت ماکسی:

لباس کفتان زنانه

این انتخابی فوق‌العاده برای خانم‌هایی است که می‌خواهند دوروبریانشان را تحت تأثیر قرار بدهند. ما نور قرمزی می‌بینیم که در ناحیه کمر لباس وصل شده است با کمربند چرمی آن:

لباس کفتان زنانه

کفتان آزاد یقه‌هفت شبیه پونچو است:

لباس کفتان زنانه

شما باید ظاهرتان را متعادل نگه‌دارید، تا بتوانید زیبا به نظر برسید. برخی از کمربند برای جذاب کردن کمرشان استفاده می‌کنند، دیگران از ژاکت کوتاه چرمی و دیگران از بافت‌های جذب. در دنیای مد امروز، طراحان لباس‌های چند رنگ فوق‌العاده‌ای به ما پیشنهاد می‌کنند با طرح‌های گل‌دار و رنگی و نقاط حیوانی یا طرح آب رنگ و انتزاعی که همه‌شان فوق‌العاده هستند.

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل کفتان های فوق استفا‌ده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل کفتان‌ها و ‌دیگر مدل‌ه‌ایی که می‌پوش‌ید را برایمان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

مدل‌های جدید لباس زنانه لووه را می‌شناسید؟ چطور لباس کفتان زنانه بپوشیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود