لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص ژان پل گوتیر ، پاییز ۲۰۱۸ + همه‌چیز درباره اوت کوتور

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس مجلسی بلند جدید در فشن شوی اوت کوتور ژان پل گوتیه پاییز ۲۰۱۸ و توضیحات کامل در مورد اوت کوتور برای شما پرداخته ایم:

ابتدا مقدمه‌ای از گذشته بگویم. وقتی ژان پل گوتیر لباس مردانه‌اش را در اوایل دهه ۸۰ میلادی معرفی کرد، از استفن جونز خواست تا به او ملحق شود. او وی را در ویدئوی «تو واقعاً می‌خواهی به من آسیب بزنی؟» دید و سپس از او خواست که در نمایش او حاضر شود. جونز از راه رفتن روی صحنه نمایش و مدل شدن امتناع کرد، اما برای مدل‌ها کلاه منگوله‌دار درست کرد. امروزه او در صف اول ارائه اوت کوتور طراحان حضور دارد. او درباره آن ویدئوی قدیمی گفت: «چشم به هم بزنی، دلت برایم تنگ می‌شود.» گوتیه مدل‌هایش را برای اولین بار در سال‌های اخیر در راهرو قرار داد و از استفن جونز کلاه‌های منگوله‌دار بیشتری خواست. مردان و زنانی که در راهرو قدم می‌زدند هرکدامشان یک کلاه به سر داشتند.

فشن شوی اوت کوتور ژیوانشی

این کالکشن درباره دوخت و تطبیق‌پذیری بین جنسیت‌ها بود. و همچنین درباره سیگار کشیدن؟! کلمات سیگار بکشید یا سیگار کشیدن ممنوع روی دیوار پشتی و همه‌جا نوشته شده بود. به نظر می‌رسید گوتیه به شکل ظریفی دارد نقش پلیس سلامتی را بازی می‌کند. پروژه سابق او نسبت به پروژه بعدی او کمتر جذابیت داشت. سیگار کشیدن او به‌طور متناوب، در لباس چهار دکمه او قابل‌مشاهده بود؛ بدون آستین بودند اما چکمه داشتند، روی لباس طرحی وجود داشت و یک کیف دوشی درست مثل زمان کودکی.

لباس مجلسی بلند خاص

او استاد خیاطی چنین روزهایی است اما همچنین رئیس بخش لباس مجلسی بلند اوت کوتور نیز هست. با نشانه‌هایی که از سیگار کشیدن روی لباس‌ها وجود داشت، ظاهری نسبتاً ضخیم به خود گرفته بودند. برای نمایش نهایی: پسر و دختری درحالی‌که تاپی را در شلوارشان کرده بودند وارد شدند. اوایل دهه ۸۰ بود که مردی را درحالی‌که دامنی به تن داشت وارد صحنه کرد، درواقع کار او به‌قدری رادیکال بود که روی صفحات مجلات غیر مد هم رفت. آن کلوب فرهنگی درباره بازگرداندن معنا به مفهوم جنسیت بود. گوتیه ممکن است مثل گذشته همه را شگفت‌زده نکند، اما هنوز هم از درون، یک‌ شورشی است.

لباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدید

اوت کوتور چیست؟ اوت کوتور به چه معناست؟

اوت کوتور یعنی دوخت لباس سفارشی منحصربه‌فرد. اوت کوتور، مدی رده‌بالا است که از ابتدا تا انتها با دست دوخته می‌شود، از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است، بسیار گران‌قیمت است و اغلب از پارچه‌های غیرمعمول استفاده می‌شود و توجه بسیار زیادی به جزئیات آن می‌شود و توسط بهترین خیاطان دوخته می‌شود. کوتور به شکل تحت‌اللفظی در فرانسه یعنی دوخت لباس اما همچنین به مد، دوخت یا کار با سوزن نیز اشاره دارد و در فرانسه به‌عنوان مخفف اوت کوتور نیز استفاده می‌شود و به چیزی در روح اشاره دارد. معنای تحت‌اللفظی اوت یعنی بالا. لباس اوت کوتور همیشه برای یک مشتری دوخته می‌شود و به‌صورت مشخصی بر اساس اندازه‌ها و مدل بدنی آن فرد بخصوص طراحی می‌شود. با در نظر گرفتن میزان زمان، پول و مهارتی که برای هر یک از کارهای اوت کوتور صرف می‌شود، اغلب به‌عنوان لباس‌های بدون قیمت از آن‌ها یاد می‌شود.

این اصطلاح در اصل به کار مردی انگلیسی به نام چارلز فردریک ورث که در پاریس در اواسط قرن نوزدهم کار می‌کرد اشاره دارد. داپیفر می‌گوید ورث، به مشتریانش اجازه انتخاب رنگ، پارچه و دیگر جزئیات را پیش از شروع پروسه طراحی می‌داد. در فرانسه مدرن، اوت کوتور عنوانی خاصی است که تنها برای شرکت‌هایی که استانداردهای خاصی دارند به کار می‌رود. بااین‌حال، این اصطلاح به شکلی آزادانه برای هر لباس اندامی مدی که در فرانسه یا دیگر پایتخت‌های مد یعنی لندن، میلان، نیویورک یا توکیو دوخته شود، نسبت داده می‌شود. در هر دو مورد، این اصطلاح می‌تواند برای خانه‌های مد یا خانه طراحانی که لباس‌های منحصربه‌فرد طراحی می‌کنند و می‌دوزند، استفاده شود.

کالکشن اوت کوتور پاییز ۲۰۱۸ ژان پل گوتیر

لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص ژان پل گوتیر ، پاییز ۲۰۱۸ + همه‌چیز درباره اوت کوتور
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود