چطور لباس تونیک زنانه بپوشیم؟ چه زمانی باید انواع مدل‌های لباس تونیک را پوشید؟

آیا می‌دانید که چطور باید لباس تونیک زنانه بپوشید؟ آیا میدانید که باید در چه موقعیت‌ها و چه زمان‌هایی لباس تونیک بپوشید؟ با ماندگارترین لباس کمدتان آشنا شوید – لباس تونیک. حتماً فکر می‌کنید میدانید چگونه برای فصل جدید، باید لباس تونیکتان را بپوشید؟ با خواندن مطلب زیر، با ابعاد جدیدی از لباس تونیک آشنا خواهید شد.

چطور لباس تونیک زنانه بپوشیم؟

۱٫ گردش و تفریح

لباس‌های تونیک گشاد، برای اینکه آخر هفته‌تان را بگذرانید فوق‌العاده هستند. فرقی نمی‌کند به مهمانی رفته باشید یا برای پیاده‌روی با سگتان به پارک نزدیک محل رفته باشید، لباس‌های تونیک معمولی و سبک، ظاهری شیک و راحت برایتان به ارمغان می‌آورند و در آن راحت می‌توانید حرکت داشته باشید. لباس‌های تونیک خود را با جین یا شلوار ورزشی ست کنید، اگر هوا سرد بود، می‌توانید شالی روی شانه‌تان بیندازید تا گرمای بیشتری به شما دهد. 

چه کار کنیم؟

برای آن‌هایی که کمی حس ماجراجویانه دارند، لباس تونیکی گشاد انتخاب کنید. به دنبال مدلی باشید که جیب داشته باشد – به‌راحتی می‌توانید ضروریات خود را در آن نگه دارید. به‌راحتی با شلوار کشی ست می‌شوند و برای افرادی که حس ماجراجویانه دارند بی‌نظیر است.

لباس تونیک زنانه

۲٫ پارک و فضای سبز

اینکه سگتان را برای گردش بیرون می‌برید یا برای پیک‌نیکی بهاره بیرون می‌روید، می‌توانید لباس‌های تونیک آستین سه‌ربع بپوشید که فوق‌العاده برای آب‌وهوای بینابینی مناسب است. بهترین راه برای این است که درعین‌حال که خودتان را می‌پوشانید، شیک به نظر برسید. آن‌ها را روی شلوار کشی بپوشید و با خانواده به پارک  بروید یا با جین بپوشید و با دوستانتان پیاده‌روی کنید.

چه کار کنیم؟

به دنبال مدل طرح‌دار زیبای آن باشید تا ظاهرتان را تابستانی نگه دارید.

لباس تونیک زنانه

۳٫ شب‌گردی

دقیقه نود به جایی دعوت‌شده‌اید؟ به دنبال لباس مهمانی تونیک موجدار بگردید. از جشن گرفتن مراسمی خاص گرفته تا لذت بردن از شام با دوستان را یک لباس تونیک زنانه گشاد می‌تواند برایتان زیباتر و راحت‌تر کند. به‌خوبی می‌توانید با شلوار کشی و کفش معمولی ست کنید علاوه بر این، در آن فوق‌العاده راحت خواهید بود.

چه کار کنیم؟

به دنبال لباس تونیک زنانه موج‌دار و درعین‌حال رسمی با جزئیات بی‌نظیر باشید و ظاهرتان را برای مهمانی شبانه مناسب کنید و با ست کردن آن با شلوار کشی طوسی یا سفید، ظاهرتان را تکمیل کنید. کفش پاشنه‌بلند، حس فوق‌العاده‌ای به شما می‌دهد و فراموش نکنید که گردنبند بلندی نیز به گردنتان بیاویزید.

لباس تونیک زنانه

۴٫ محیط‌های رسمی و کاری

فکر می‌کنید لباس‌های تونیک نمی‌توانند راهشان را به کمد لباستان پیدا کنند؟ بهتر است مجدداً به این موضوع فکر کنید. لباس‌های تونیک، انتخابی هوشمندانه و راحت هستند که طول این لباس‌ها تا زانو می‌آید و مواج است و شما را وقتی تحت‌فشار هستید فوق‌العاده نشان می‌دهد. برای محل کار، تونیکی مناسب محل کار بخرید و آن را با جین، چکمه و کیف ست کنید.

چه کار کنیم؟

طرح‌ها و کیفیت پارچه‌های لباس تونیک زنانه برای محل کار فوق‌العاده است – برای ظاهری که حرفه‌ای و پر از آتوریته باشد، کاملاً ایده آل است. سعی کنید طرحی که انتخاب می‌کنید کلاسیک و ساده یا  زنانه باشد که با هر محیط کاری تطبیق پیدا کند.

لباس تونیک زنانه

۵٫ پوشش روزمره و معمولی

گاهی اوقات، زمان کافی در روز وجود ندارد. بین مدرسه، یا یک روز کاری و خرید هفتگی، تنها زمان کمی وجود دارد که بتوانید به اینکه چه چیزی بپوشید فکر کنید. با آویزان کردن تونیکی معمولی در کمد لباستان، پنج دقیقه در روز برای خودتان زمان بیشتری بخرید. آن را می‌توانید روی جین و با چکمه‌های تا قوزک پا بپوشید.

چه کار کنیم؟

لباس تونیک بدون آستین سبک و روشن و یا طرح‌های رنگی برای فصل بهار فوق‌العاده است. برای وقت‌هایی که هوا کمی سوز دارد می‌تواند شالی روی شانه‌تان بیندازید.

لباس تونیک زنانه

نکات جالب در مورد انواع مدل‌های لباس تونیک

  • با پوشیدن تونیک گشاد با شلوار جذب، به بدنتان شکل درستی دهید. این باعث می‌شود ظاهرتان متعادل شود.
  • مدل‌های یقه‌هفت تونیک، مناسب سینه‌های بزرگ هستند درحالی‌که یقه‌گرد مناسب زنان ریزه میزه است.
  • تونیک‌هایی با پاچه‌های منحنی برای همه جذاب است اما در بدن آن‌هایی که نیم‌تنه پائینی پرتری دارند بهتر می‌نشیند.
  • توجه همه را جلب کمرتان کند با تونیک‌هایی که در نیمه آن محکم می‌شوند. می‌توانید حتی از کمربند نیز استفاده کنید.
  • می‌خواهید بازوانتان را بپوشانید؟ تونیک آستین‌بلند از جنس پارچه سبک انتخاب کنید – این باعث می‌شود در عین اینکه شما را می‌پوشاند، جذاب هم به نظر برسید.
چطور لباس تونیک زنانه بپوشیم؟ چه زمانی باید انواع مدل‌های لباس تونیک را پوشید؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود