چطور لباس‌ عروسکی زنانه بپوشیم؟ ۱۲ مدل جذاب و دیدنی از لباس‌ عروسکی زنانه

لباس‌ عروسکی زنانه برای بزرگ‌سالان، به جزئی از لباس‌های محبوب و مناسب شب تبدیل شده است. جذاب و راحت است. عروسک‌ها، به‌عنوان لباسی لوکس در نظر گرفته می‌شوند که توسط زنان با هر سن و شکل بدنی که دارند، می‌توانند مورداستفاده قرار بگیرند.

تاریخچه لباس‌ عروسکی زنانه

سابقه این لباس به طراحی آمریکایی به نام سیلویا پدلار بازمی‌گردد که نخستین بار در واکنش به کمبود پارچه در طول جنگ جهانی دوم، در سال ۱۹۴۲ آن را تولید کرد. این طرح‌ها بعداً به‌عنوان لباس عروسکی نام‌گذاری شد.

ساختار آن

یک لباس عروسکی می‌تواند از هر نوع پارچه‌ای درست شود و طرح و مدل آن متعدد است. می‌توانید لباس عروسکی را با برالته پیوسته یا صرفاً پارچه بخرید، بااین‌حال، لباس‌های عروسکی معمولی بند دارند و طول آن‌ها تا بالای ران و زیر شکم ادامه دارد.

شما می‌توانید لباس‌های عروسکی ساخته‌شده از تور، ابریشم، ساتن، شیفون، مش، نایلون و پارچه‌های متفاوت دیگر را تهیه کنید. معمولاً برشی کمانی دارند و طرحی توری روی آن نقش بسته است.

مشتق شده از:

تصور می‌شود که لباس عروسکی از ژاکت‌های کوتاه توری برداشته شده باشد. بااین‌حال، لباس عروسکی که امروز مورداستفاده قرار می‌گیرد با ۲۰ سال پیش ان تفاوت‌های زیادی دارد. همان‌طور که مد تغییر کرد، همه‌چیز درباره لباس عروسکی نیز بیشتر موردپذیرش واقع شد و بیشتر در دل افراد جای پیدا کرد.

کاربرد کنونی

قبلاً از این لباس به‌عنوان لباس لوکس اتاق‌خواب و لباس شب استفاده می‌شد. این لباس‌ها در اصل مناسب دختران نوجوان و زنانی است که محتاط‌اند و همچنین برای افرادی که روحیه ماجراجویانه دارند نیز توصیه می‌شود.

این لباس لوکس بسیار منعطف و راحت است. شما می‌توانید آن را به‌عنوان لباس شب نیز بپوشید.

انتخاب مناسب لباس‌ عروسکی زنانه

لباس‌ عروسکی زنانه از انتخاب‌های موردعلاقه زنان به‌عنوان لباس‌زیر بوده‌اند. از سال ۱۹۷۰ تاکنون.

شکل

دلیل دیگر محبوبیت دائم آن این حقیقت است که لباس عروسکی را زنان به‌راحتی می‌توانند بپوشند. طرح ساده آن به‌گونه‌ای است که روی بدن هر زنی شکل می‌گیرد.

بااین‌حال اگر زن ریزه میزه‌ای هستید، باید لباس عروسکی با حاشیه کم انتخاب کنید. حاشیه‌ها بخصوص در نواحی گردن، توجه را به‌صورت و سینه جلب می‌کنند. درحالی‌که اگر سینه‌های کوچکی دارید، لباس عروسکی یقه‌هفت انتخاب کنید. این مدل باعث می‌شود سینه‌تان بزرگ‌تر به نظر برسد.

طول

لباس عروسکی معمولاً طول دامن را دارد و زنان ریزه میزه اگر آن‌ها را با دامن‌های کوتاه‌تر بپوشند جذاب‌تر می‌شوند. این همچنین باعث می‌شود که پاهایشان کشیده‌تر شود و بلندتر به نظر برسند. بهترین کار این است که مدلی را بخرید که طول آن تا پایتان است. جدای از توهم طول، دامن کوتاه‌تر معمولاً جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

رنگ

لباس عروسکی انتخاب‌های رنگ بسیاری جلوی‌تان قرار می‌دهد. بااین‌حال، بهترین رنگ‌ها، آن‌هایی هستند که با حال و هوایتان تناسب داشته باشند. اگر می‌خواهید بامزه، شیرین و معصوم به نظر برسید، رنگ صورتی، آبی یا انواع سفید می‌تواند به  شما کمک کند. زنانی که می‌خواهند جذاب و باوقار به نظر برسند بهتر است رنگ‌های مشکی یا قرمز انتخاب کنند.

پارچه

وقتی صحبت از پارچه می‌شود، سعی کنید مخمل، ساتن، تور یا ابریشم آن را بپوشید. این‌ها، برخی از محبوب‌ترین پارچه‌ها هستند اما متأسفانه به‌راحتی تمیز نمی‌شوند و مراقبت زیادی نیاز دارند. اگر ترجیح می‌دهید لباستان راحت‌تر تمیز شوید، پارچه‌های نایلون بهترین انتخاب هستند.

۱۲ لباس عروسکی جذاب برای مهمانی‌ها

یکی از بهترین بخش‌های فصل تعطیلات، غذا و نوشیدنی بی‌پایان آن است و به همین خاطر است که ما لباس‌های عروسکی راحت را دوست داریم؛ هیچ محدودیتی در آن‌ها وجود ندارد، هیچ‌چیز اذیتتان نمی‌کند و همیشه جذاب و بامزه به نظر می‌رسید.

ظاهرتان را با یک ژاکت کش بافت یا کاپشن موتورسواری چرم و چکمه ست کنید و بی‌نظیر شوید.

۱٫ لباس راه‌راه دو طرف BDG 69 دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۲٫ لباس شهری وان اند اونلی ۵۹ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۳٫ لباس عروسکی دارلینگ داتز ۱۴٫۸۰ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۴٫ لباس عروسکی اویل توین ۱۰۹ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۵٫ لباس عروسکی هیلی ۲۸۵ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۶٫ لباس بلانشفلور ۲۹۸ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۷٫ لباس گروه اوتسایدرز ۳۲۵ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۸٫ لباس عروسکی اویل توین بازکیل ۸۱٫۶۷ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۹٫ لباس عروسکی ایت سیکستی ویمن ۷۷٫۸۱ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۱۰٫ لباس عروسکی مخمل ۱۹۰ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۱۱٫ لباس عروسکی گل‌دار ۲۷٫۸۰ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

۱۲٫ لباس هوز دت گرل ۸۸ دلار

لباس‌ عروسکی زنانه

چطور لباس‌ عروسکی زنانه بپوشیم؟ ۱۲ مدل جذاب و دیدنی از لباس‌ عروسکی زنانه
4.9 (97.14%) 7 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود