چطور شلوار چسبان زنانه بپوشیم؟ لگ ضخیم و کشی زنانه یا شلوار پونته را می‌شناسید؟

آیا می‌‌دانید که چطور باید شلوار چسبان زنانه پوشید؟ آیا با لگ ضخیم و کشی زنانه یا شلوار پونته را می‌شناسید؟ امروز قرار است به‌صورت اختصاصی درباره تیپ‌های معمولی مناسب برای محل کار که می‌شود با شلوار پونته آن را ساخت، صحبت کنم.

برای آن‌هایی که در حال حاضر نمی‌دانند شلوار پونته چیست، پونته نوعی پارچه کلفت و کشی است. دیگر روشی که می‌توانید به آن نگاه کنید این است که شلوار پونته فرزند جین‌های اندامی و جوراب‌شلواری هستند، چراکه حالتی کشی دارند و درعین‌حال کاملاً کلفت هستند.

انواع شلوار چسبان زنانه

برای اینکه ببینید چگونه باید آن‌ها را بپوشید، برخی تیپ‌های ظاهری زیبا با شلوار پونته را در اینجا گردآورده‌ام:

۱٫ شلوار پونته مشکی با ژاکت کش بافت پشمی خاکستری تیره

نیازی به گفتن نیست که شلوار چسبان زنانه مشکی را نمی‌توانید به‌عنوان بخشی از تیپ معمولی‌تان بپوشید، اما بخشی از تیپ ظاهری مناسب برای محل کار، دقیقاً همان چیزی است که مناسب آن است. بااین‌حال، مثال‌های خوبی از تیپ‌های معمولی وجود دارد که با آن‌ها ساخته‌شده‌اند. برای مثال، می‌توانید شلوار پونته مشکی خود را با تی‌شرت آستین‌بلند مشکی و ژاکت کش بافت پشمی خاکستری تیره ست کنید. ست کردن آن‌ها با کفش جلوباز مشکی، ظاهرتان را تکمیل و زیباتر می‌کند.

شلوار چسبان زنانه

۲٫ شلوار پونته مشکی با بلیزر معمولی سفید

اکنون، بیایید به تیپ ظاهری معمولی مناسب برای محل کار برگردیم. برای اینکه ظاهری حرفه‌ای و درعین‌حال معمولی داشته باشید می‌توانید، بلوزی سفید با بلیزر سفید بپوشید و آن را با شلوار پونته مشکی و کفش پاشنه‌بلند طرح پلنگی ست کنید تا کمی زنانگی و بلوغ به‌ظاهر کلی‌تان اضافه کنید.

شلوار چسبان زنانه

۳٫ بلیزر مشکی با بافت صورتی و شلوار پونته

این، روش خوبی برای اضافه کردن زنانگی به‌ظاهر جدی محل کارتان است. برای به دست آوردن ظاهری مشابه آن، می‌توانید بافت اندامی صورتی را با بلیزر مشکی بپوشید. آن‌ها را با شلوار پونته جذب مشکی ست کنید. برای کفش، می‌توانید یک جفت کفش پاشنه‌دار صورتی و مشکی برای اضافه کردن کمی زنانگی بیشتر به ظاهرتان بپوشید.

شلوار چسبان زنانه

۴٫ تاپ بدون آستین طرح دار سفید و مشکی با شلوار پونته جذب

اگر می‌خواهید کمی حس طراوت به محل کارتان بیاورید، می‌توانید بلوزی بدون آستین بپوشید. برای مثال، می‌توانید بلوز بدون آستین طرح دار سفید و مشکی بپوشید تا ظاهری پرانرژی و خلاق داشته باشید و آن را با شلوار پونته مشکی و کفش پاشنه‌دار بندی مشکی ست کنید تا کمی شکوه به ظاهرتان اضافه کنید.

شلوار چسبان زنانه

۵٫ شلوار پونته با پیراهن سفید و  ژاکت کش بافت پشمی خاکستری

برای آن‌هایی که دلشان می‌خواهد به‌ظاهر پیراهن سفید  و شلوار شینو مشکی بچسبند، اینجا تنوعی از چنین ظاهری وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها احساس راحتی کنید. به‌طور جزئی، می‌توانید پیراهن سفیدی را با ژاکت کش بافت پشمی خاکستری برای نیم‌تنه بالا بپوشید. آن‌ها را با شلوار پونته مشکی و کفش‌های معمولی مشکی باله ست کنید.

شلوار چسبان زنانه

۶٫ شلوار پونته مشکی با لباس بافت یقه شل عاجی

بیایید نگاهی به‌ظاهر معمولی و مناسب خیابان بیندازیم. شما می‌توانید لباس بافت یقه شل عاجی را با شلوار پونته مشکی جذب ست کنید. شلوار پونته در اینجا بسیار شبیه به جوراب‌شلواری به نظر می‌رسد، با بافتی سخت‌تر. آن‌ها را با چکمه قهوه‌ای تا قوزک پا ست کنید تا ظاهرتان زیباتر شود.

شلوار چسبان زنانه

۷٫ بافت اندامی سفید با شلوار پونته ساده مشکی و سبز

برای ظاهر شیک و جذاب، می‌توانید بافت اندامی سفید را با گردنبندی بلند بپوشید. به شکلی کاملاً خلاقانه می‌توانید آن‌ها را با شلوار پونته اندامی مشکی و سبز و کفش پاشنه‌دار نوک‌دار بنفش ست کنید تا ظاهرتان تکمیل شود. شلوار پونته ساده واقعاً مناسب هر تیپ و ظاهری هستند.

شلوار چسبان زنانه

۸٫ شلوار پونته با پیراهن خالدار سفید

این ظاهری دوست‌داشتنی و تطبیق‌پذیر است که می‌توانید هم برای محل کارتان به‌عنوان لباس کار و هم برای بیرون رفتن‌هایتان از آن استفاده کنید. برای به دست آوردن چنین ظاهری، می‌توانید پیراهن خالدار سفیدی با شلوار پونته مشکی بپوشید. این روش لباس پوشیدن می‌تواند به لحاظ بصری ناحیه کمرتان را کمی بالاتر بیاورد و بلندتر نشانتان دهد. این‌ها را با کفش پاشنه‌دار مشکی باله ست کنید تا ظاهرتان را به شکلی ساده و باشکوه تکمیل کنید.

شلوار چسبان زنانه

۹٫ شلوار پونته  با تی‌شرت آستین‌بلند راه‌راه سیاه‌وسفید

برای داشتن ظاهری معمولی و مناسب خیابان، بهتر است ظاهری کلاسیک و ساده داشته باشید، مثلاً وقت آن رسیده که تی‌شرت آستین‌بلند راه‌راه سیاه‌وسفید را بپوشید. آن را می‌توانید با  شلوار پونته مشکی و کفش پاشنه‌دار جیر مشکی ست کنید. کیف‌دستی چرمی قهوه‌ای بزرگی نیز به دست بگیرید تا ظاهرتان تکمیل شود.

شلوار چسبان زنانه

۱۰٫ بلوز بدون آستین طرح‌دار سفید و مشکی با شلوار پونته

این تیپ دیگر مناسب محل کاری است که از بلوز بدون آستین برای داشتن ظاهری با طراوت تر استفاده می‌کند. این بار، نیم‌تنه بالایی، بلوزی است بدون آستین، طرح دار و سیاه‌وسفید. شما به‌راحتی می‌توانید آن را با شلوار پونته مشکی و یک جفت کفش پاشنه‌دار بنددار مشکی ست کنید. آن‌ها را نیز می‌توانید با کیف‌دستی چرمی قهوه‌ای ست کنید تا ظاهری حرفه‌ای داشته باشید.

شلوار چسبان زنانه

۱۱٫ شلوار پونته با تاپ سفید و کفش پاشنه‌دار جلوباز مشکی

برای داشتن ظاهری شیک و معمولی، می‌توانید تاپ جلیقه‌ای سفید را با شلوار پونته مشکی اندامی بپوشید. این تقریباً شبیه پوشیدن تاپ جلیقه‌ای با جوراب‌شلواری است. این تیپ ظاهری است که می‌تواند قسمت‌های مختلف بدنتان را به زیبایی نشان دهد. آن‌ها را با کفش پاشنه‌دار جلوباز بندی مشکی ست کنید تا ظاهرتان تکمیل شود.

شلوار چسبان زنانه

۱۲٫ شلوار پونته با تونیک خاکستری و چکمه قهوه‌ای

این ظاهری معمولی و جذاب است که آن‌قدر موجه است که می‌توانید آن را به‌عنوان لباس مناسب برای محل کار نیز بپوشید. برای نیم‌تنه بالا، می‌توانید تاپ تونیک یا تی‌شرت بلند خاکستری بپوشید. آن را می‌توانید با شلوار چسبان زنانه مشکی و چکمه چرمی قهوه‌ای ست کنید.

شلوار چسبان زنانه

۱۳٫ بلیزر خاکستری با بلوز راه‌راه و شلوار پونته مشکی

برای اینکه شیک و زیبا به نظر برسید، می‌توانید تی‌شرت راه‌راه سیاه‌وسفید را با بلیزر خاکستری برای نیم‌تنه بالایی بپوشید. آن‌ها را با شلوار پونته مشکی و کفش پاشنه‌دار باله بپوشید تا ظاهرتان را به شکلی باشکوه کامل کنید. شما می‌توانید کیف‌دستی چرم مشکی نیز به آن اضافه کنید.

شلوار چسبان زنانه

۱۴٫ شلوار پونته با پیراهن و چکمه بلند قهوه‌ای چرم

برای آن‌هایی که دوست دارند شلوار جین مشکی اندامی با چکمه بلند بپوشند، می‌توانید جین را با شلوار پونته جابجا کنید که ظاهرتان  کمی باشکوه شود. برای مثال، شلوار چسبان زنانه مشکی را با چکمه بلند قهوه‌ای چرم بپوشید. پیراهنی روی آن بپوشید و ظاهرتان را تکمیل کنید.

شلوار چسبان زنانه

۱۵٫ پیراهن سفید و شال ساده مشکی و قرمز و شلوار پونته

برای ظاهری ساده و درعین‌حال جذاب، می‌توانید پیراهن سفید را  با شلوار چسبان زنانه مشکی و یک جفت چکمه بلند مشکی چرم بپوشید. شال ساده قرمز و  مشکی به ظاهرتان اضافه کنید تا ظاهرتان باشکوه‌تر شود.

شلوار چسبان زنانه

امیدوارم از پیشنهادهایی که پیش‌تر داده شد لذت برده باشید. اگرچه به‌اندازه جوراب شلوار و جین محبوب نیستند، اما بسیار تطبیق‌پذیر هستند و با آن می‌توانید تیپ و ظاهرتان را جذاب‌تر کنید.

چطور شلوار چسبان زنانه بپوشیم؟ لگ ضخیم و کشی زنانه یا شلوار پونته را می‌شناسید؟
5 (100%) 3 votes

برچسب ها

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود