چه رنگ‌هایی برای لباس زنانه پاییزی مناسب است؟ راهنمای پوشیدن کفش، دامن و بلیزر

آیا میدانید چه رنگ‌هایی برای لباس زنانه در پاییز مناسب است؟ چطور باید کفش، دامن و بلیزر زنانه پوشید؟ در این مجموعه مطالب قصد داریم تا شما را با استایلینگ لباس پاییزه آشنا کنیم:

نکات خرید و مد لباس زنانه در پاییز

نکات مد مربوط به کفش

چکمه‌های بلند تا زانو پاهایتان را بلندتر نشان می‌دهند و راحت‌تر از چکمه‌های نیمه بلند می‌توانید آن‌ها را بپوشید.

بهترین چکمه‌های بلند تا زانو، آن‌هایی هستند که در قسمت مچ تنگ شوند و در قسمت ساق پا کیپ شوند. چکمه‌ها باید دقیقاً تا زیر زانویتان بیایند. اگر بدنه چکمه خیلی بزرگ یا کوچک است، به دنبال چکمه‌ای باشید که اندازه‌های متفاوتی داشته باشد.

اگر به دنبال خرید کفش هستید، حواستان باشد که به‌خوبی لباس زنانه بپوشید. سخت می‌شود انواع چکمه‌های بلند تا زانو را درحالی‌که جین به تن کرده‌اید، امتحان کنید.

کفش‌های معمولی نوک دراز، را بهتر از آن‌هایی که نوک گردی دارند، می‌توان پوشید و باعث می‌شوند بلندتر به نظر برسید.

اگر به شیوه پوشیدن کفش و چگونگی ست کردن آن‌ها نیاز دارید، مطالبی که در ادامه آمده است را مطالعه کنید.

نکات مد مربوط به دامن A شکل

دامن A شکل به هر نوع شکل بدنی می‌آید. شما این دامن را می‌پوشید تا باسن خود را کوچک‌تر از آن چیزی که هست نشان دهید. این دامن، برجستگی‌های نامناسب را پنهان می‌کند.

برای مراسم‌های خاص می‌توانید روی دامن چرم حساب کنید و حتی می‌توانید آن‌ها را به‌طور روزانه بپوشید.

اگر دامن به‌خوبی روی بدن شما ننشسته باشد، می‌تواند هنگامی‌که راه می‌روید بچرخد. دامنی که اندازه آن بسیار کوچک یا بزرگ است را نخرید.

باید به دنبال دامنی باشید که کمی بالای زانو یا دقیقاً تا روی زانویتان باشد. اگر بلندتر هستید، می‌توانید دامنی بپوشید که دقیقاً تا زیر زانویتان باشد.

نکات مد مربوط به لباس بلیزر پاییزی

همراه کفش، اگر به دنبال خرید بلیزر هستید، قطعاً می‌خواهید گزینه‌ای متناسب بخرید. برای اینکه انتخاب‌های بیشتری داشته باشید، تاپ‌های متنوعی که حاضرید با بلیزری که چشمتان گرفته بپوشید، را پیدا کنید. برای مثال، تاپ روزمره و درعین‌حال زیبایی را پیدا کنید و آن را با بلیزر بپوشید. این به شما این فرصت را می‌دهد که از چندین وجه بتوانید ظاهرتان را ببینید.

حتی اگر دکمه‌های بلیزر را باز بگذارید یا ببندید، حواستان باشد تاپی که می‌خرید جلوبسته باشد و به‌خوبی روی تن شما بایستد. هیچ پارچه‌ای نباید روی قفسه سینه‌تان کشیده شود.

نکات مد مربوط به لباس بافت پاییزی

بافت‌های سایز بزرگ بسیار محبوب هستند اما هرگز چیزی که سایز آن بسیار بیشتر است را نخرید. بافتی را انتخاب کنید که روی بازوهایتان را به‌خوبی می‌پوشاند و شکل نسبتاً ساده‌ای دارد.

اگر بدنتان گلابی‌شکل است، از پوشیدن بافت‌های سایز بزرگی که در قسمت باسنتان بسیار پهن می‌شوند پرهیز کنید. در عوض، به دنبال بافت‌هایی باشید که تا روی کمرتان باشند.

اگر سینه‌های بزرگی دارید، از بافت‌های یقه بالا پرهیز کنید. به دنبال بافت‌های یقه‌هفت باشید.

هیچ جنسی که خارش‌آور باشد نخرید، مهم نیست چقدر دوستش دارید.

وقتی بافتی را امتحان می‌کنید، یقه، آستین و دکمه‌هایش را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشند. گاهی اوقات، بافت‌ها سرآستین تنگی دارند یا جادکمه‌های تنگی دارند که باعث می‌شود دکمه‌ها به‌خوبی بسته نشوند.

راهنمای رنگ لباس‌های پائیزی

رنگ بسیار قدرتمند است و اغلب نادیده گرفته می‌شود. رنگ می‌تواند روی چشمتان تأثیر بگذارد، موهایتان را جذاب‌تر کند و حتی حال و روحیه‌تان را نیز بهتر کند. در طول فصل پائیز، وقت، وقت رنگ‌های روشن و طرح‌های جذاب برای پائیز است.

راهنمای رنگ لباس پائیزی به‌طور خاص برای رنگ مو طراحی‌شده است. چرا؟ رنگ مو، بهترین اساس برای شروع انتخاب رنگ و طراحی ظاهر بر اساس آن است. به‌محض اینکه این اساس را فراهم کنید، می‌توانید به رنگ پوست یا چشمتان اهمیت دهید.

راهنمای رنگ پائیزی برای بلوند

افراد بلوند دلشان می‌خواهد تیره‌تر به نظر برسند، پس رنگی خنثی همچون مشکی در تضاد با رنگ طبیعی چهره‌شان می‌تواند جذاب‌ترشان کند. من پیشنهاد می‌کنم که رنگ مشکی خنثی را با آبی تیره جابجا کنید که  به افراد با موی بلوند بیشتر می‌آید. درواقع، اگر چشم‌های آبی یا سبز دارید، آبی تیره چشمتان را درشت‌تر می‌کند.

شما همچنین می‌توانید دیگر رنگ‌های خنثی را هم امتحان کنید: قهوه‌ای شکلاتی یا سفید زمستانی و بژ یا کارامل هم از گزینه‌های پیش روی شما است. این‌ها رنگ‌های پایه و اساسی لباستان می‌شوند و به‌طور خاص چهره‌تان را جذاب‌تر می‌کنند. به شلوار، بافت، ژاکت، بلوز و حتی کفش با این رنگ‌ها فکر کنید.

رنگ‌های خنثی پاییزی برای افراد بلوند

رنگ لباس زنانه

رنگ‌های تاکیدی پاییزی برای افراد بلوند

به‌محض اینکه رنگ خنثی اولیه‌تان را دارید، لازم است رنگی مشابه اضافه کنید. به این رنگ‌های مشابه تنالیته میگویند. این رنگ‌ها به شکلی فوق‌العاده به افراد بلوند می‌آیند بدون توجه به رنگ پوستشان. شما می‌توانید این رنگ‌ها را به‌تنهایی بپوشید – در لباس زنانه ، بلوز، دامن یا بافت – یا از آن‌ها به‌عنوان رنگ اکسسوری تان استفاده کنید – شال، کمربند، کفش یا کیف‌دستی.

در خانواده زرد، به رنگ خردلی و طلایی بچسبید، هردو رنگ‌های جذاب پائیزی محسوب می‌شوند. با سبز، به دنبال زمردی یا سبز تیره باشید اگر چیزی روشن‌تر را ترجیح می‌دهید، سبز روشن نیز می‌توانید بپوشید.

رنگ لباس زنانه

در خانواده قرمز، بورگوندی فوق‌العاده است، درحالی‌که بادنجانی، بنفشی فوق‌العاده محسوب می‌شود. خاکستری زغالی نیز رنگی خنثی است که به رنگ‌های خنثی که بالاتر اشاره شد می‌آید.

رنگ لباس زنانه

چه رنگ‌هایی برای لباس زنانه پاییزی مناسب است؟ راهنمای پوشیدن کفش، دامن و بلیزر
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود