چطور لباس چسبان مجلسی (Sheath Dress) بپوشیم؟

لباس چسبان مجلسی لزوماً نباید مشکی باشد تا کلاسیک و تطبیق‌پذیر به نظر برسد. من لباس چسبان آبی را با ۴ مدل به شما نشان می‌دهم که بدانید چطور می‌شود آن‌ها را پوشید. این لباس را برای چهار رویداد خاص متفاوت می‌توان پوشید: مراسم مذهبی، عید نوروز، سالگرد ازدواج و تولد. در طراحی این روش‌ها، نیازی به توجه به آب‌وهوا نیست: زمستان، بهار، تابستان یا پاییز. شما عاشق شیک و زیبا بودن این روش‌ها خواهید شد.

چطور لباس چسبان مجلسی بپوشیم؟

برای ۴ مراسم خاصی که ممکن است پیش رویتان باشد، روش پوشیدن لباس چسبان مجلسی بنفش/آبی را به شما نشان می‌دهیم:

مراسم مذهبی

بنفش رنگ موردعلاقه بسیاری از افراد است. به همین خاطر است که من این لباس را انتخاب کردم. این لباس بنفش آبی است. در مراسم‌های خاص همچون تولد، بهتر است رنگ موردعلاقه کودکانتان را بپوشید یا حداقل ترکیبی از رنگ موردعلاقه آن‌ها و خودتان، مثلاً فیروزه‌ای. بچه‌ها عاشق این رنگ هستند. این کوچک‌ترین راه برای  این است که به آن‌ها  میزان اهمیت‌شان را نشان دهید و بگویید به آن‌ها فکر می‌کنید. درست است که چیز کوچکی است اما اهمیت بسیاری دارد.

من کفش پاشنه‌بلند و گردنبند فیروزه‌ای را برای ست کردن با این لباس برای کلیسا پیشنهاد می‌کنم. لباس به‌خودی‌خود به شکل باورنکردنی راحت است، چراکه جنس آن کرپ کشی است، پس حواسم به خاطر بد ایستادن و ناراحت بودن لباس روی تنم، از اتفاقات مهم پرت نمی‌شود.

لباس چسبان مجلسی

عید نوروز

عید نوروز، بهترین فرصت برای ست کردن دو رنگ برجسته است بدون اینکه نگران در ذوق کسی خوردن باشید. اگر از رنگی که باید بپوشید مطمئن نیستید، به رنگ‌های مربوط به عید نوروز، فکر کنید: آبی، صورتی، قرمز، زرد و سبز. من ورژن برجسته و تند رنگ‌ها را پیشنهاد می‌کنم. ازآنجایی‌که این تعطیلاتی بهاری محسوب می‌شود، شما هرگز نخواهید دانست آب‌وهوا چگونه خواهد بود. من به شما لباس چسبان مجلسی صورتی را پیشنهاد می‌کنم که هم گرمتان کند و درعین‌حال زیبا به نظر برسید.

باید به حقیقتی اعتراف کنم. آن‌هم اینکه رنگ صورتی، به‌سختی پیدا می‌شود چراکه فوق‌العاده برای عکاسی مناسب است. رنگ صورتی سایه جذابی در تصاویر ایجاد می‌کند که جلوه لباس و فردی که آن را پوشیده را دو چندان می‌کند.

لباس چسبان مجلسی

جشن تولد

اگر می‌خواهید به مناسبت جشن تولدتان به تئاتر بروید، بهتر است زیبا لباس بپوشید. بهتر است لباستان را با گوشواره‌های کریستال ست کنید و کفش و کیف‌دستی نقره‌ای داشته باشید. درخشش زیاد رنگ نقره‌ای زیبایی خنثی فوق‌العاده‌ای به شما می‌دهد.

لباس چسبان مجلسی

سالگرد ازدواج

اگر سال‌ها است که از ازدواجتان می‌گذرد و مسیری طولانی را با عشق گذرانده‌اید، پس ارزشش را دارد که در این روز فوق‌العاده برای همسرتان بهترین باشید. برای این ظاهر به دنبال لباسی با رنگ برجسته و تند باشید چراکه می‌خواهید چیزی که واقعاً هستید را نشان او دهید.

اکسسوری‌های همراه لباستان را ساده انتخاب کنید،  مثلاً کفش پاشنه‌بلند آبی تیره، گوشواره ساده نقره‌ای و کیف‌دستی نقره‌ای کافی است. ژاکت پوست‌ماری می‌تواند ظاهری فوق‌العاده به شما دهد. و تنها برای یک‌لحظه ژاکت پوست‌ماری را با کفش پاشنه‌بلند آبی تیره پوست‌ماری خود و کیف‌دستی نقره‌ای تصور کنید. شما ظاهری باشکوه خواهید داشت.

لباس چسبان مجلسی

روش‌های دیگر پوشیدن لباس چسبان

قطعاً راه‌های بسیاری برای پوشیدن لباس چسبان مجلسی وجود دارد:

  • می‌توانید آن را با کفشی ساده برای راحتی بیشتر و درعین‌حال ظاهری با شکوه بپوشید.
  • اگر عاشق بلیزر هستید، رنگ مشکی یا آبی تیره آن می‌تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و بلیزری با رنگ برجسته و تند زیباتر نیز می‌شود.
  • در ماه‌های خنک‌تر، می‌توانید یک بافت یا پلیور روی تاپ و دامنی برای پایتان بپوشید.
  • همچنین می‌توانید پیراهنی زیر لباستان بپوشید و دکمه‌هایش را ببندید.
  • یا می‌توانید بلیزری روی لباستان بپوشید تا ظاهری منحصربه‌فرد به خود بگیرید.
  • می‌توانید ژاکت جین و صندل را نیز امتحان کنید.
  • بستن کمربند نازک نیز می‌تواند راهی برای نشان دادن اندام زیبایتان باشد.
چطور لباس چسبان مجلسی (Sheath Dress) بپوشیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود