چطور لباس پائین کمر مجلسی (Low Drop Dress) بپوشیم؟ انواع لباس پائین کمر کدامند؟

در این مطلب، قرار است درباره لباس پائین کمر مجلسی صحبت شود.  برای آن‌هایی که نمی‌دانند این مدل لباس‌ها، چیست، باید بدانند همان لباس اسکیتر یا لباس کوتاه چین‌داری است که کمر آن پائین شکمتان قرار می‌گیرد.

اولین سؤالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا پائین بودن کمر لباس، شما را کوتاه‌تر نشان نمی‌دهد؟ پاسخ این سؤال این است که برش چین‌دار و طول کوتاه لباس طراحی پائین کمر آن را جبران می‌کند. نتیجه آن ظاهری فوق‌العاده زیبا است. برای اینکه نحوه هرچه بهتر آن را به شما نمایش دهم، فهرستی از مدل‌های پوشیدن این نوع لباس را در ادامه آورده‌ام.

انواع لباس پائین کمر مجلسی (Low Drop Dress)

۱٫ لباس پائین کمر مجلسی طرح گل‌دار بدون آستین سفید

برای شروع فهرست، اجازه دهید به شما نشان دهم که یک لباس پائین کمر چطور می‌تواند شما را باطراوت و جذاب‌تر نشان دهد. این لباسی با طرح گل‌دار و بدون آستین سفید است. همان‌طور که می‌بینید، یکی از مزایای خوب پوشیدن چنین لباسی این است که لازم نیست بهترین شکل بدنی را داشته باشید تا خوب به نظر برسید. به جای کفش، یک دمپایی بنددار ظاهری زنانه و با طراوت به شما می‌دهد.

لباس پائین کمر مجلسی

۲٫ لباس پائین کمر کوتاه بدون آستین سفید

این لباسی کاملاً معمولی با برشی چین‌دار است. اگر به‌طور جزئی بخواهیم به آن نگاه کنیم، لباس پائین کمر کوتاه بدون آستین سفید است. شما به‌راحتی می‌توانید آن را با کفش پاشنه‌بلند نوک‌دار و کیف‌دستی چرم صورتی ست کنید و ظاهری زنانه و دوست‌داشتنی داشته باشید.

لباس پائین کمر مجلسی

۳٫ لباس پائین کمر مجلسی آستین‌بلند خاکستری با چکمه

برای ظاهری معمولی‌تر و درعین‌حال شیک‌تر، ممکن است بخواهید این لباس را امتحان کنید که در آوردن آن نیز کار ساده‌ای است. برای به دست آوردن چنین ظاهری، می‌توانید لباس پائین کمر آستین‌بلند خاکستری بپوشید. آن را با گردنبند بلند، چکمه کوتاه خاکستری و کیف‌دستی چرم قهوه‌ای ست کنید.

لباس پائین کمر مجلسی

۴٫ لباس پائین کمر بدون آستین خاکستری تیره

اکنون بیایید نگاهی به این لباس با جزئیات شیاردارش بیندازیم. این بافت پائین کمر بدون آستین خاکستری تیره فوق‌العاده است. برای اینکه کمی جذاب‌تر و هنری‌تر به نظر برسد، می‌توانید آن را با کلاه فلاپی ست کنید. برای کفش نیز می‌توانید آن را با چکمه جیر خاکستری روشن ست کنید تا ظاهری باشکوه به خود بگیرید.

لباس پائین کمر مجلسی

۵٫ لباس خاکستری با گردنبند بلند مدل بوهو

یک روش ساده برای اینکه ظاهری به سبک بوهو داشته باشید این است که گردنبند بلند مدل بوهو را با لباسی ساده بپوشید. برای مثال، می‌توانید گردنبند بوهو را با این لباس پائین کمر خاکستری بپوشید تا زیبا به نظر برسید. این تیکه‌ها را می‌توانید با صندل‌هایی ست کنید تا تمی با ثبات و جذاب به خود بگیرید.

لباس پائین کمر مجلسی

۶٫ لباس پائین  کمر راه‌راه سیاه‌وسفید

برای داشتن ظاهری جوانانه و دخترانه، می‌توانید لباس پائین کمر راه‌راه سیاه‌وسفید بپوشید. می‌توانید آن را به‌خوبی با کتانی ست کنید تا ظاهری روزمره به خود بگیرید. یا اگر می‌خواهید کمی شیک‌تر به نظر برسید می‌تواند آن را با کفش‌های پاشنه‌دار نوک‌دار صورتی ست کنید.

لباس پائین کمر مجلسی

۷٫ لباس اسکیتر کوتاه رکابی مشکی با کلاه فلت

از یک‌جهت، لباس پائین کمر شبیه نسخه‌ای از لباس کوتاه بی‌آستین یا آستین‌کوتاه است که برش چین‌دار در ناحیه پاچه آن دارد. در این صورت توضیح اینکه چرا این لباس معمولی و روزمره و جذاب است، سخت نیست. برای مثال، این لباس پائین کمر رکابی مشکی بسیار شبیه به لباس کوتاه بی‌آستین یا آستین‌کوتاه است. به‌راحتی می‌توانید آن را با کلاه فلت و کفش ساده باله مشکی ست کنید.

لباس پائین کمر مجلسی

۸٫ لباس پائین کمر کوتاه آستین‌بلند صورتی

برای داشتن ظاهری زنانه که بتوانید آن را در محل کارتان نیز داشته باشید، می‌توانید لباس پائین کمر آستین‌بلند صورتی را بپوشید. برای اینکه خودتان را کمی باهوش‌تر و حرفه‌ای‌تر نشان دهید، می‌توانید آن را با کیف‌دستی چرمی صورتی بپوشید. برای کفش، یک جفت کفش پاشنه‌بلند صورتی که به باقی ظاهرتان بیاید عالی است.

لباس پائین کمر مجلسی

۹٫ لباس کوتاه راه‌راه سفید و خاکستری با گردنبند

این لباس نمایشی فوق‌العاده از این است که چگونه یک گردنبند می‌تواند تأثیر بسیار شگرفی در ظاهرتان بگذارد. برای مثال، این لباس پائین کمر راه‌راه سفید و خاکستری، لباسی ساده و درعین‌حال جذاب است. شما می‌توانید آن را با کفش پاشنه‌دار صورتی ست کنید تا ظاهری مینیمال داشته باشید. بااین‌حال، برای اینکه ظاهرتان جذاب‌تر شود، می‌توانید گردنبندی نقره‌ای نیز بگذارید.

لباس پائین کمر مجلسی

۱۰٫ لباس کوتاه آستین‌بلند صورتی نئونی با چکمه‌های خاکستری

یکی از بهترین و ساده‌ترین راه برای اینکه ظاهری فوق‌العاده داشته باشید این است که چیزی صورتی نئونی رنگ را به‌عنوان بخشی از لباستان به تن کنید. برای مثال، می‌توانید این لباس را با چکمه جیر خاکستری بپوشید. کیف‌دستی طرح پلنگی نیز می‌تواند شکوه مضاعفی به ظاهرتان بدهد.

لباس پائین کمر مجلسی

۱۱٫ لباس پائین کمر آستین‌بلند قرمز غیرمتقارن

این لباسی جذاب و فوق‌العاده زیبایی است. این لباس پائین کمر آستین‌بلند قرمز، طراحی کمر پائین‌تری دارد و ناحیه کمر مربوط به سمت چپ لباس بالاتر از سمت راست است. به‌راحتی می‌توانید آن را با کفش پاشنه‌بلند نوک‌دار صورتی ست کنید تا ظاهرتان جذاب‌تر شود.

لباس پائین کمر مجلسی

چطور لباس پائین کمر مجلسی (Low Drop Dress) بپوشیم؟ انواع لباس پائین کمر کدامند؟
5 (100%) 3 votes

برچسب ها

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود