چطور شلوار جین اندامی خاکستری زنانه بپوشیم؟ ۱۳ مدل ست کردن با جین زنانه

آیا می‌دانید چطور باید شلوار جین اندامی خاکستری زنانه بپوشید؟ آیا از پوشیدن شلوار جین آبی خسته شده‌اید؟ نمی‌دانید چطور می‌توان لباس‌های خود را با رنگ خاکستری ست کنید؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا پاسخ همه این پرسش‌ها را بگیرید. 

بدون تردید، جین اندامی آبی تیره تقریباً به چیزی پیش‌فرض برای پوشیدن بدل شده است، به‌خصوص به‌عنوان پوششی مناسب در خیابان و همچنین لباسی مناسب محل کار. ما هم موافقیم که آن‌ها زیبا به نظر می‌رسند و پوشیدن‌شان به هیچ‌وجه اشتباه نیست. از طرف دیگر، شلوار جین اندامی خاکستری زنانه نیز عملکردی مشابه آبی تیره را در تطبیق‌پذیری و زیبایی دارد. جزء شلوارهایی به‌حساب می‌آید که به شما ظاهری منحصربه‌فرد و زیبا می‌بخشد.

۱۳ مدل شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

برای اینکه با چند روش پوشیدن آن آشنا شوید، در ادامه فهرستی از تیپ‌های ظاهری شلوار جین اندامی خاکستری زنانه آورده شده است:

۱٫ شلوار جین اندامی خاکستری زنانه و پیراهن خالدار 

بیایید این فهرست را با ظاهر قدیمی منحصربه‌فرد و با طراوت شروع کنیم. برای داشتن چنین ظاهری، پیراهن خالدار سفید و خاکستری را برای بالاتنه بپوشید. آن را با جین اندامی خاکستری ست کنید. برای اینکه ظاهرتان را کمی باشکوه‌تر کنید، یک جفت کفش پاشنه‌دار بورگوندی یا قرمز بپوشید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۲٫ ژاکت چرمی مشکی با پیراهن راه‌راه و جین اندامی خاکستری

برای اینکه شیک‌تر به نظر برسید، بهتر است، برخی عناصر چرمی به ظاهرتان اضافه کنید. در این مورد، یک ژاکت موتورسواری چرم مشکی که با  پیراهن راه‌راه عمودی سفید و خاکستری ست شده، بسیار خوب است. می‌توانید آن‌ها را با جین اندامی خاکستری و یک جفت کفش پاشنه‌دار چرمی سفید ست کنید تا ظاهرتان کامل شود.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۳٫ بافت سفید با جین اندامی خاکستری و چکمه پاشنه‌دار

در اینجا تیپ ظاهری جذابی است که می‌توانید با آن بسیار خوب به نظر برسید، بخصوص زمانی که هوا سرد می‌شود. برای بالاتنه، بافت سفیدی را با مانتو پشمی بلند سفید و شال خاکستری به تن کنید. آن‌ها را با جین خاکستری و یک جفت چکمه پاشنه‌دار جیر مشکی ست کنید تا ظاهرتان تکمیل شود.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۴٫ تی‌شرت آستین‌کوتاه خاکستری با جین اندامی خاکستری و  کفش پاشنه‌دار

این ظاهر معمولی مینیمال مناسب محل کاری است که اگر جین آبی تیره به تن کنید، آن‌قدرها جذاب نمی‌شوید. به‌طور جزئی، برای داشتن چنین ظاهری، تی‌شرت بزرگ سایز خاکستری روشن را با جین اندامی خاکستری به تن کنید. آن‌ها را با کفش پاشنه‌دار و کیف شانه‌ای چرمی مشکی ست کنید تا ظاهری عالی داشته باشید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۵٫ مانتو پشمی بلند صورتی با جین اندامی و کفش پاشنه‌دار جلوباز بنددار

برای اینکه زنانه به نظر برسید، بهترین راه استفاده از ترکیب رنگ صورتی و خاکستری است. برای داشتن چنین ظاهری، می‌توانید تی‌شرت خاکستری را با مانتو پشمی بلند صورتی بپوشید. آن‌ها را با جین اندامی خاکستری و کفش پاشنه‌دار جلوباز صورتی ست کنید. برای جذاب‌تر شدن، می‌توانید بلوز کوتاه یقه‌هفتی به تن کنید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۶٫ مانتو پشمی بلند خاکستری با بافت مشکی و چکمه‌های چرمی

از طرف دیگر، اگر هدفتان این است که بجای ظاهری زنانه، باحال به نظر برسید، بهتر است ترکیب رنگ خاکستری و مشکی را برای ظاهرتان امتحان کنید.

در این مورد، یک مانتو پشمی بلند خاکستری که با بافت اندامی مشکی ست شده است، بسیار مناسب است. آن‌ها را با جین اندامی خاکستری و چکمه چرم مشکی ست کنید تا ظاهرتان تکمیل شود.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۷٫ بافت خاکستری با کتانی سفید

برای اینکه آرام و راحت به نظر برسید، یک‌لحظه اندامی بودن لباس بالاتنه‌تان را فراموش کنید و تاپی سایز بزرگ به تن کنید. برای مثال، می‌توانید بافت خاکستری به تن کنید و آن را با جین اندامی خاکستری ست کنید تا دوست‌داشتنی‌تر شوید. این‌ها را می‌توانید با کتانی‌های سفید ست کنید تا ساده و جذاب به نظر برسید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۸٫ مانتو پشمی با بافت یقه کلاغی و جین اندامی خاکستری

یک ترفند خوب برای اینکه بتوانید ظاهر معمولی مناسب محل کارتان را کمی باحال و امروزی کنید این است که کتانی سفید بپوشید. برای مثال، می‌توانید بافت خاکستری را با مانتو پشمی خاکستری و جین اندامی خاکستری به تن کنید تا زیبا شوید. یک جفت کتانی سفید به این ظاهر اضافه کنید، با طراوت خواهید شد.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۹٫ پیراهن اندامی راحت سفید با جین اندامی خاکستری

اینجا یکی دیگر از تیپ‌های ظاهری معمولی مناسب برای محل کار را می‌بینیم که می‌توانید آن را به‌راحتی بپوشید. برای بالاتنه، به‌راحتی می‌توانید پیراهن آستین‌بلند تا زده سفید بپوشید. آن را با جین اندامی خاکستری ست کنید. صندل مشکی را نیز می‌توانید برای جذاب‌تر شدن به تن کنید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۱۰٫ بلوز سایز بزرگ یقه‌هفت سفید با پلیور کش‌باف بلند خاکستری

اکنون، بیایید نگاهی به تیپ ظاهری مناسب خیابان بیندازیم که برای بیرون رفتن دوستانه کاملاً مناسب است. برای بالاتنه، تی‌شرت یقه‌هفت راحت سفید با پلیور کش‌باف بلند خاکستری به تن کنید. می‌توانید آن‌ها را با جین اندامی خاکستری به تن کنید. برای کفش‌ها، یک جفت کتانی سفید بپوشید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۱۱٫ ژاکت چرم مشکی با بلوز سایز بزرگ سفید و  جین اندامی خاکستری

برای داشتن چنین ظاهر جذاب و شیکی که می‌تواند برای محل کار نیز مورداستفاده قرار بگیرد، می‌توانید تی‌شرت بزرگ سایز سفید را با ژاکت موتورسواری چرم مشکی برای بالاتنه بپوشید. آن‌ها را با جین اندامی خاکستری و یک جفت کفش پاشنه‌دار جیر مشکی ست کنید تا خودتان را بلندتر نشان دهید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۱۲٫ بلیزر بلند صورتی با تی‌شرت خاکستری و جین اندامی

این تیپ ظاهری جذابی است که ممکن است دلتان بخواهد برای مراسم‌های شرکت بپوشید. به شما اجازه می‌دهد در عین حفظ تشخص خود، زیبا به نظر برسید. به‌سادگی یک بلیزر بلند صورتی را با بلوز خاکستری و جین اندامی خاکستری به تن کنید. برای اینکه زیباتر شوید، صندل پاشنه‌بلند صورتی بپوشید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

۱۳٫ مانتو بلند خاکستری روشن با تی‌شرت سایز بزرگ و چکمه چرم

برای داشتن چنین ظاهر ساده و معمولی، می‌توانید بلیزر پشمی خاکستری روشن را با تی‌شرت خاکستری به تن کنید. آن‌ها را با جین اندامی خاکستری و چکمه چرم مشکی ست کنید تا ظاهرتان را شیک‌تر کنید.

شلوار جین اندامی خاکستری زنانه

این‌ها تیپ‌های ظاهری بودند که به شما کمک می‌کنند که در عین شیک بودن، ساده نیز باشید. نکته جالب این است که تهیه آن‌ها بسیار ساده است.

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل جین‌های خاکستری استفاده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل جین‌ها و دیگر مدل‌هایی که می‌پوشید را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

چطور شلوار جین اندامی خاکستری زنانه بپوشیم؟ ۱۳ مدل ست کردن با جین زنانه
4.9 (97.14%) 7 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود