چطور برای پاییز لباس زنانه بپوشیم؟ راهنمای کامل لباس پاییزه برای تیشرت و جین

آیا میدانید باید برای پاییز چطور لباس زنانه بپوشید؟ میدانید چطور از تیشرت و جین در لباس پاییزه خود استفاده کنید؟ در این مجموعه مطالب قصد داریم تا شما را با استایلینگ لباس پاییزه آشنا کنیم:

ممکن است همیشه حس و حال، شیک بودن را نداشته باشیم، اما با کمی تلاش می‌توانیم ذهنیت خود را به‌طور کامل درباره آماده شدنمان و حسی که درباره خودمان باید داشته باشیم، تغییر دهیم. شما می‌توانید این نکات را در هر زمان از سال استفاده کنید اما من این راهنما را به‌طور خاص برای کمک به ظاهر شما در فصل پاییز آماده کرده‌ام.

پاییز یکی از بهترین زمان‌های سال است و شما عاشق ظاهرهای پاییزی می‌شوید؛ رنگ‌ها، طرح‌ها، پارچه‌ها وقتی همگی به‌درستی کنار یکدیگر قرار بگیرند، ظاهر فوق‌العاده‌ای را رقم می‌زنند.

امیدوارم این راهنما، به شما کمک کند تا به‌خوبی ظاهر پاییزی خود را بسازید.

نکات خرید و مد لباس پاییزه

در ادامه برخی نکات درباره خرید و مد در فصل پاییز آمده است که به شما کمک می‌کند تا ضروریاتی که برای این فصل نیاز دارید را تهیه کنید.

به خاطر داشته باشید که این ضروریات برای بیشتر از یک‌فصل کاربرد دارند پس با خیال راحت می‌توانید آن‌ها را برای سال آینده نیز استفاده کنید. به این کار به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت نگاه کنید.

نکات مد مربوط به تی‌شرت

  • تی‌شرتی بپوشید که بیشتر از اینکه آزاد باشد، اندامی و جذب باشد و سعی کنید از پارچه‌های کلفت دوری کنید. سرشانه لباس پاییزه باید به‌درستی روی شانه قرار گیرد و رها و شل نباشد.
  • یقه‌ای را انتخاب کنید که به نوع بدنتان بیاید. حواستان به طول آن نیز باشد. اگر مطمئن نیستید، تی‌شرتی که تا روی باسن بیاید، کافی است.
  • تی‌شرتی انتخاب کنید که آستین آن کوتاه و تا شانه‌تان باشد و همچنین این کار باعث می‌شود کمرتان باریک‌تر به نظر برسد. اگر می‌خواهید بلندتر بپوشید چند سانت بیشتر اشکالی ندارد اما از هر تی‌شرتی که آستین آن تا نیمه بازویتان بیاید پرهیز کنید.
  • برای پیراهن‌های آستین‌بلند اطمینان حاصل کنید که طول آستین‌ها تا انتهای مچ دستتان باشد.
  • اگر سایز سینه‌تان، متوسط یا بزرگ است، از پوشیدن تی‌شرت یقه‌گرد اجتناب کنید چراکه سینه‌هایتان را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. اگر سینه‌هایتان کوچک است، تی‌شرت یقه‌گرد بپوشید و سعی کنید جنس تی‌شرتتان پنبه باشد.
  • باسن بزرگتان را با بلوز کوتاه یقه دلبری متعادل کنید. این کار باعث می‌شود تمرکز همه به نیم‌تنه بالایی بدنتان جلب شود. اگر می‌خواهید شکمتان را کوچک‌تر نشان دهید، بلوز متوسط یقه دلبری می‌تواند گزینه خوبی باشد.
  • برای این تی‌شرت‌ها زمان زیادی نگذارید؛ به‌محض اینکه چیزی که پوشیدید به‌خوبی بر تنتان نشست، همان را بخرید.

گالری تصویری برخی مدل‌‌های لباس زنانه

لباس پاییزهلباس پاییزهلباس پاییزهلباس پاییزهلباس پاییزهلباس پاییزه

نکات مد مربوط به جین

جین‌های گشاد می‌توانند شما را بزرگ‌تر از آن چیزی که هستید نشان دهند. جین‌هایی که فاق بلندتری دارند، توهم بزرگ‌تر بودن باسن ایجاد می‌کنند، پس سعی کنید از پوشیدن آن پرهیز کنید. از جین‌های مخروطی نیز دوری کنید چراکه ران‌هایتان را بزرگ‌تر می‌کنند.

سعی کنید جین‌های کوتاه بپوشید. جین بلند یعنی پاهای بلندتر و به‌طورکلی لاغرتر نشانتان می‌دهند. پاچه جین باید چند سانتی پیش از کفش پاشنه‌بلندتان تمام شود، حواستان باشد که اگر این‌گونه نیست به‌سرعت آن را به خیاطی ببرید. با کفش ساده، پاچه جین باید تا زمین برسد. اگر جین شما خیلی بلند است، حتماً کوتاهش کنید. جین شما نباید روی زمین کشیده شود، این اصلاً ظاهر خوبی ندارد.

از جین‌هایی که جیب پشت کوچکی دارند که بالای جین نصب شده است دوری کنید، آن‌ها پشتتان را بزرگ‌تر می‌کنند.

جین‌هایی که برش چکمه دارند، به همه نوع شکل بدنی می‌نشینند؛ اگر می‌خواهید بلندتر دیده شوید، این مدل جین، گزینه بسیار مناسبی است. اما به خاطر داشته باشید که نکته مهم جذب بودن آن است. به دنبال جینی با برش چکمه باشید که جذب باشد و از زانو به پایین رها شود.

وقتی خرید می‌کنید، مطمئن شوید که جیب‌های جلویی جین خود را بررسی کنید؛ نباید خیلی تنگ باشند و از طرفی نباید پارچه زیادی در آن به کار رفته باشد. حلقه‌های کمربند آن را نیز چک کنید که خیلی کوچک نباشد که کمربند پهن در آنجا نشود. وقتی جین را پوشیدید، بنشینید و آن را امتحان کنید. این کار باعث می‌شود تا بفهمید در ناحیه پشتی تنگ است یا خیر. اگر در ناحیه نشستنتان احساس ناراحتی می‌کنید، سایز دیگری از آن را امتحان کنید.

چطور برای پاییز لباس زنانه بپوشیم؟ راهنمای کامل لباس پاییزه برای تیشرت و جین
5 (100%) 3 votes

برچسب ها

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود