چطور بافت زنانه پاییزی بپوشیم؟ ۱۳ مدل ست کردن با بافت زنانه

برای اینکه در فصل پائیز، شیک و جذاب به نظر برسید، هیچ‌چیزی بهتر از یک بافت زنانه پاییزی زیبا نمی‌تواند در این امر به شما کمک کند. در اصطلاح کلی منظور من از بافت زنانه پاییزی، بافت‌هایی است که می‌توانند شما را در فصل پائیز به‌اندازه کافی گرم نگه‌دارند و بااین‌حال کلفت نیستند و آن‌قدر برازنده هستند که می‌توانید روی آن‌ها مانتوی کلفت نیز بپوشید.

۱۳ مدل بافت زنانه پاییزی برای ست کردن

بنابراین، این لباس، مورد ویژه و جذابی است که می‌تواند موجب شود در فصل پائیز زیباتر به نظر برسید. وجه امتیازی آن این است که به‌راحتی می‌توانید این لباس را بپوشید و دربیاورید. در ادامه برخی از بهترین تیپ‌های ظاهری با بافت پائیزی را می‌بینید تا بهتر متوجه منظور ما شوید.

۱٫ بافت زنانه پاییزی تونیک خاکستری با جین اندامی آبی تیره

بیایید، فهرست جذاب‌ترین تیپ‌های ظاهری را با تیپ ظاهری مناسب محل کار شروع کنیم. برای داشتن چنین ظاهر خاصی، می‌توانید بافت پائیزی بلند خاکستری را برای بالاتنه بپوشید. آن را با یک جفت جین اندامی آبی تیره ست کنید. چکمه کوتاه چرم جلوباز صورتی می‌تواند باعث شود شیک و زنانه به نظر برسید.

بافت زنانه پاییزی

۲٫ بافت زنانه پاییزی کلفت یقه‌هفت سفید با جین اندامی کوتاه مشکی

این تیپ ظاهری کاملاً مناسب محل کارتان است که می‌توانید آن را در روزهای تعطیل  و یا در محل کارتان بپوشید. برای بالاتنه، بافت پائیزی یقه‌هفت تونیک سفید بپوشید و آن را با یک جین اندامی کوتاه مشکی ست کنید. یک جفت چکمه جیر شتری نیز بپوشید تا تیپ ظاهری‌تان تکمیل شود.

بافت زنانه پاییزی

۳٫ بافت زنانه پاییزی کبریتی یقه‌هفت خاکستری با لگ مشکی

برای داشتن چنین ظاهر جذابی می‌توانید بافت پائیزی کبریتی بزرگ سایز یقه‌هفت سفید خاکستری را برای بالاتنه بپوشید. آن را با لگ مشکی ست کنید تا بلندتر و لاغر به نظر برسید. برای کفش‌ها، می‌توانید یک جفت چکمه جیر توری شتری بپوشید. یک کیف‌دستی چرم مشکی دست بگیرید تا ظاهرتان هوشمندانه و باشکوه شود.

بافت زنانه پاییزی

۴٫ بافت زنانه پاییزی کبریتی کلفت صورتی با جین اندامی کبریتی مشکی

برای داشتن چنین تیپ ظاهری مناسب خیابانی که کاملاً مناسب بیرون رفتن با دوستان است، می‌توانید بافت پائیزی کبریتی کلفت صورتی را به‌عنوان بخش اصلی تیپ ظاهری‌تان بپوشید. آن را با یک جفت جین اندامی مشکی ست کنید. برای کفش‌ها، یک جفت چکمه چرمی پاشنه‌بلند مشکی بپوشید تا ظاهر جذابی به خود بگیرید.

بافت زنانه پاییزی

۵٫ بافت زنانه پاییزی کوتاه یقه لاک‌پشتی سبز با جین اندامی آبی روشن

برای داشتن چنین تیپ ظاهری مناسب خیابان، می‌توانید یک بافت پائیزی یقه لاک‌پشتی سبز را که به‌خوبی روی بدنتان می‌نشیند بپوشید، بهتر است اندازه آن کوتاه باشد تا باعث شود کمرتان باریک‌تر به نظر برسد. آن را با شلوار جین اندامی آبی روشن و کتانی سفید ست کنید تا ظاهرتان تکمیل شود.

بافت زنانه پاییزی

۶٫ بافت زنانه پاییزی لاک‌پشتی سفید با شلوار چرم مشکی

این تیپ ظاهری چشم‌نواز، کاملاً مناسب آن‌هایی است که به دنبال ظاهری منحصربه‌فرد می‌گردند. برای داشتن چنین تیپ ظاهری، می‌توانید بافت یقه لاک‌پشتی سفیدی را برای بالاتنه بپوشید. آن را با شلوار اندامی چرم مشکی ست کنید. برای کفش‌ها، یک جفت کفش پاشنه‌دار باله مشکی می‌تواند گزینه مناسبی باشد تا ظاهرتان تکمیل شود.

بافت زنانه پاییزی

۷٫ ژاکت کش‌باف بلند خاکستری با بلوز تونیک یقه‌هفت

برای داشتن چنین تیپ ظاهری لایه‌لایه‌ای، می‌توانید تی‌شرت تونیک یقه‌هفت خاکستری روشن را با ژاکت کش‌باف پائیزی خاکستری بلند بپوشید تا لایه‌های جذاب و زیبایی ایجاد کنید.

این‌ها را با شلوار جین کبریتی آبی روشن با پاچه‌های تازده ست کنید. چکمه جیر شتری روشن بپوشید تا ظاهرتان تکمیل شود.

بافت زنانه پاییزی

۸٫ بافت کوتاه توری سفید با جین اندامی خاکستری

این تیپ ظاهری کاملاً مناسب خیابان است که باعث می‌شود بتوانید آن را در هوای پائیزی بپوشید. برای بالاتنه، بافت کوتاه توری سفیدی روی تاپ سفید بپوشید. آن‌ها را با جین اندامی خاکستری تیره ست کنید تا معمولی و کمی لاغر به نظر برسید. برای کفش‌ها، کفش پاشنه‌دار باله بنددار صورتی بپوشید تا ظاهرتان تکمیل شود.

بافت زنانه پاییزی

۹٫ بافت کبریتی سبز با جین تازده کبریتی آبی

برای داشتن چنین ظاهر با طراوت و شیک پائیزی، می‌توانید  بافت اندامی کبریتی سبز را با شلوار جین آبی روشن بپوشید. برای کفش‌ها، یک جفت چکمه جیر خاکستری روشن می‌تواند ظاهرتان را لاغرتر نشان دهد. یک کیف دوشی چرم مشکی نیز بگذارید تا ظاهرتان تکمیل شود.

بافت زنانه پاییزی

۱۰٫ بافت زنانه پاییزی سایز بزرگ تونیک سفید با جین اندامی مشکی

این ظاهری بسیار هنری و باطراوات است که می‌توانید آن را در طول تعطیلات بپوشید. برای داشتن چنین ظاهری، می‌توانید بافت اندامی تونیک سفیدی را با جین اندامی مشکی بپوشید. برای باقی تیپ ظاهری‌تان، چکمه جیر شتری می‌تواند گزینه مناسبی باشد تا ظاهرتان را زیباتر سازد.

بافت زنانه پاییزی

۱۱٫ بافت تونیک کبریتی سفید با جین اندامی آبی

این تیپ ظاهری مینیمالی است که می‌تواند ظاهرتان را جذاب‌تر سازد بخصوص وقتی پائیز می‌آید. کمی جزئی‌تر اگر بخواهیم به مسئله نگاه کنیم، برای داشتن چنین ظاهری، می‌توانید بافت تونیک سفید را با جین اندامی آبی روشن ست کنید. یک جفت صندل سفید نیز روی آن بپوشید تا زیباتر شوید.

بافت زنانه پاییزی

۱۲٫ بافت یقه‌هفت خاکستری با جین کبریتی

این تیپ ظاهری از شأن اجتماعی پایینی برخوردار است اما می‌توانید آن را در جمع دوستانتان بپوشید. برای بالاتنه، بافت سایز بزرگ یقه‌هفت خاکستری را روی برالته مشکی بپوشید. آن‌ها را با جین کبریتی ست کنید تا شیک به نظر برسید. کتانی سفید هم می‌توانید بپوشید تا ظاهرتان را تکمیل کنید.

بافت زنانه پاییزی

۱۳٫ بافت سایز بزرگ سفید با شال خاکستری

برای داشتن چنین ظاهر مینیمال و جذابی برای محل کار، می‌توانید بافت پائیزی اندامی سفیدی را با شال خاکستری برای بالاتنه بپوشید. آن‌ها را با جین اندامی مشکی یا لگ مشکی ست کنید. یک جفت چکمه توری چرمی قهوه‌ای تیره نیز بپوشید تا ظاهرتان تکمیل شود.

بافت زنانه پاییزی

موارد بالا، انواع تیپ‌های ظاهری بودند که می‌شود با بافت‌های پائیزی ساخت و در فصل پائیز شیک و جذاب به نظر رسید. آن‌ها را امتحان کنید و در فصل پائیزی زیبا و باشکوه باشید.

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل بافت‌های پاییزی استفاده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل بافت‌ها و دیگر مدل‌هایی که می‌پوشید را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

چطور بافت زنانه پاییزی بپوشیم؟ ۱۳ مدل ست کردن با بافت زنانه
4.4 (88.57%) 7 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود