چطور لباس بلوزان زنانه بپوشیم؟ ۱۴ مدل پوشیدن و ست کردن با بلوزان زنانه

اگر در حال حاضر چیزی درباره لباس بلوزان زنانه نمی‌دانید، اساساً مدل شیک لباسی است که در ناحیه کمر جمع می‌شود. در ادامه با طیف گسترده‌ای از تیپ‌های ظاهری لباس بلوزان زنانه آشنا خواهید شد.

چطور لباس بلوزان زنانه بپوشیم؟

۱٫ لباس بلوزان ماکسی گل‌دار سفید با ژاکت جین آبی

معمولاً، لباس بلوزان جزئیات کافی دارد که آن را به‌خودی‌خود زیبا نشان می‌دهد و همه کاری که برای مدل دادن به آن نیاز دارید این است که با یک جفت کفش زیبا آن را ست کنید. من قرار است با مدلی این فهرست پیشنهادی را آغاز کنم که شگفت‌زده شوید. این تیپ ظاهری شامل ژاکت نیز می‌شود. برای داشتن چنین ظاهر معمولی، می‌توانید به‌سادگی لباس بلوزان ماکسی گل‌دار سفیدی را با ژاکت جین آبی بپوشید. آن‌ها را با صندل‌های پاشنه‌دار بنددار مشکی ست کنید تا ظاهری با طراوت داشته باشید.

لباس بلوزان زنانه

۲٫ لباس بلوزان کوتاه خفاشی آبی سلطنتی

این تیپ ظاهری فوق‌العاده‌ای برای مهمانی است اگر از لباس‌های مجلسی خوشتان نمی‌آید و درعین‌حال می‌خواهید جذاب و زیبا به نظر برسید. لباس بلوزان خفاشی آبی سلطنتی به شما در جلب‌توجه افراد کمک شایانی می‌کند. به‌راحتی می‌توانید آن را با کفش پاشنه‌دار جلوباز مشکی ست کنید تا ظاهرتان تکمیل شود.

لباس بلوزان زنانه

۳٫ لباس بلوزان ماکسی یقه‌هفت مهره‌دار طلایی

برای مراسمی رسمی، می‌توانید لباس طلایی یا نقره‌ای بپوشید و ظاهرتان را باکلاس و کاملاً مناسب آن مهمانی کنید. در اینجا لباس بلوزان ماکسی مهره‌دار طلایی باشکوهی می‌بینید. به‌راحتی آن را با کفش پاشنه‌دار جلوباز نقره‌ای ست کنید.

لباس بلوزان زنانه

۴٫ لباس بلوزان کوتاه آستین‌کوتاه مشکی

نکته بسیار جالب درباره لباس بلوزان این است که آن‌ها اغلب شبیه بلوز و دامن به نظر می‌رسند. برای مثال، این لباس بلوزان مشکی درست مثل بلوز نیم آستین مشکی و دامن کوتاهی است که با آن ست شده است. برای اینکه این تیپ ظاهری را زنانه کنید می‌توانید آن را با صندل‌های مشکی ست کنید.

لباس بلوزان زنانه

۵٫ لباس کوتاه بلوزان صورتی

اگر قرار است به‌زودی به مهمانی بروید و به‌جای ظاهری جذاب و داغ به دنبال ظاهری زنانه می‌گردید، این تیپ ظاهری را در نظر بگیرید. می‌توانید این لباس کوتاه بلوزان صورتی را بپوشید و آن را با کفش پاشنه‌دار جلوباز نقره‌ای ست کنید.

لباس بلوزان زنانه

۶٫ لباس بلوزان صورتی نئونی

اگر به دنبال تیپ ظاهری هستید که در عین جذابیت، زنانه نیز باشد، می‌توانید چیزی صورتی نئونی رنگ به تن کنید.

برای مثال، می‌توانید لباس کوتاه بلوزان صورتی نئونی بپوشید و آن را با کفش پاشنه‌دار صورتی ست کنید تا ظاهری زنانه داشته باشید.

لباس بلوزان زنانه

۷٫ لباس بلوزان زنانه بافت آستین‌بلند خاکستری

این لباس معمولی و درعین‌حال زیبایی است که در ناحیه کمر جمع شده است. می‌توانید آن را برای مراسم‌های رسمی یا مهمانی‌ها به‌عنوان لباسی باشکوه بپوشید. برای کفش، می‌توانید کفش پاشنه‌دار جیر صورتی بپوشید تا ظاهری زنانه به شما دهد.

لباس بلوزان زنانه

۸٫ لباس کوتاه چین‌دار کمربنددار نارنجی

نارنجی و قهوه‌ای اغلب ترکیبی زیبا می‌سازد. از آن می‌توانید برای این تیپ ظاهری استفاده کنید. تنها کافی است لباس چین‌دار کوتاه نارنجی را با کمربند قهوه‌ای چرمی بپوشید. برای کفش، می‌توانید کفش پاشنه‌داری جلوباز قهوه‌ای برای تکمیل این ظاهر باشکوه بپوشید.

لباس بلوزان زنانه

۹٫ لباس کوتاه چین‌دار بلوزان قرمز

اینجا یکی دیگر از تیپ‌های ظاهری است که بدون اینکه لازم باشد قسمتی از پوستتان را نشان دهید، می‌توانید توجه همه را به خود جلب کنید. به‌طور جزئی، برای داشتن چنین ظاهری می‌توانید لباس کوتاه چین‌دار بلوزان قرمز روشن را با کفش پاشنه‌دار جلوباز نقره‌ای بپوشید تا ظاهری جذاب و براق داشته باشید.

لباس بلوزان زنانه

۱۰٫ لباس کوتاه بلوزان رپ کتان آبی تیره

برای داشتن ظاهری معمولی، می‌توانید لباسی با رنگ‌های تیره‌تر بپوشید، چیزی مثل این لباس کوتاه رپ بلوزان. این لباس کمربند نیز دارد. به‌راحتی می‌توانید آن را با صندل پاشنه‌دار قهوه‌ای و کیف‌دستی طرح پلنگی ست کنید تا ظاهری زیبا و با طراوت داشته باشید.

لباس بلوزان زنانه

۱۱٫ لباس میدی چین‌دار شیفون سفید

اگر مینیمالیست هستید، این لباس مخصوص شما است. برای داشتن چنین ظاهری می‌توانید لباس متوسط چین‌دار بلوزان شیفون سفید را بپوشید. این لباس یقه‌هفت است که می‌تواند به شما ظاهری جذاب دهد. لباستان را با کفش پاشنه‌دار صورتی ست کنید تا ظاهری زنانه داشته باشید.

لباس بلوزان زنانه

۱۲٫ لباس بلند توری کمربنددار بدون آستین سفید

این لباس توری سفید فوق‌العاده باشکوه و دوست‌داشتنی است که می‌توانید پوشیدن آن را به‌عنوان لباس ساقدوش نیز در نظر بگیرید. به‌طور جزئی، این لباس بلند بلوزان بدون آستین سفید است. به‌راحتی می‌توانید آن را با کفش پاشنه‌دار جلوباز مهره‌دار ست کنید تا ظاهرتان تکمیل شود.

لباس بلوزان زنانه

۱۳٫ لباس بلوزان رپ صورتی

یک راه جالب برای اینکه زنانه و دوست‌داشتنی به نظر برسید این است که تیپ ظاهری تماماً صورتی بپوشید. برای داشتن چنین ظاهری، می‌توانید به‌راحتی لباس کوتاه چین‌دار رپ بلوزان صورتی به تن کنید. آن را با کفش پاشنه‌دار صورتی ست کنید تا ظاهر مینیمال و زیبای خود کامل کنید.

لباس بلوزان زنانه

۱۴٫ لباس کوتاه بلوزان خاکستری با مهره‌های نقره‌ای

این لباس کوتاه بلوزان خاکستری نیست. درواقع، جزئیات مهره‌های نقره‌ای آن، لباس را جذاب و چشم‌نواز می‌کند. برای داشتن چنین تیپ ظاهری باشکوه می‌توانید کیف‌دستی نقره‌ای و کفش پاشنه‌دار جلوباز نقره‌ای به تن کنید تا ظاهرتان تکمیل شود.

لباس بلوزان زنانه

چطور لباس بلوزان زنانه بپوشیم؟ ۱۴ مدل پوشیدن و ست کردن با بلوزان زنانه
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود