چطور ژاکت و بافت زنانه بپوشیم؟ ۱۳ مدل پوشیدن و ست کردن با بافت زنانه

امروز بیایید درباره لباسی بسیار منحصربه‌فرد و شیک یعنی ژاکت و بافت زنانه صحبت کنیم. اگر به‌خوبی آن را بپوشید، زیبا، خوش‌تیپ و جذاب به نظر می‌رسید، همه این‌ها به‌صورت هم‌زمان. اینکه روی ظاهرتان در محل کارتان یا در خیابان کار می‌کنید، فرقی ندارد، انتخاب‌های بسیاری دارید که می‌توانید ژاکت و بافت زنانه را بخشی از آن به‌حساب بیاورید.

۱۳ مدل ژاکت و بافت زنانه

برای اینکه تیپ زدنتان ساده شود، اجازه دهید برخی از بهترین تیپ‌های ظاهری با ژاکت و بافت را که جمع‌آوری کرده‌ایم، نشانتان دهیم. آماده‌اید؟

۱٫ ژاکت و بافت خاکستری روشن با تاپ یقه گردنی مشکی و شینو

بیایید با فهرستی از تیپ‌های ظاهری که مناسب محل کار هستند شروع کنیم و سپس به سمت مدل‌های معمولی برویم. برای به دست آوردن این ظاهر، می‌توانید ژاکت بافتنی خاکستری روشن را با تی‌شرت مشکی بپوشید. آن‌ها را می‌توانید با شلوار شینو اندامی مشکی ست کنید. برای کفش نیز، می‌توانید یک جفت صندل جیر مشکی بپوشید که ظاهرتان را شیک و جذاب بسازد.

ژاکت و بافت زنانه

۲٫ ژاکت و بافت بلیزر خاکستری با پیراهن سفید

این ظاهری هوشمندانه و کمی رسمی برای محل کار است. برای داشتن چنین ظاهری می‌توانید، پیراهنی سفید و بلیزر بافتنی خاکستری روی آن بپوشید. آن‌ها را با جین اندامی آبی تیره ست کنید. کفش پاشنه‌دار نوک‌دار صورتی نیز می‌توانید بپوشید که ظاهری زنانه و باشکوه به شما دهد.

ژاکت و بافت زنانه

۳٫ ژاکت و بافت رپ کابلی خاکستری با دامن مدادی ساده

بیایید نگاهی به این ظاهر منحصربه‌فرد بیندازیم که می‌توان به‌عنوان لباس معمولی محل کار به تن کرد یا حتی می‌توان آن را برای مراسم یا مهمانی نیز پوشید. برای بالاتنه، می‌توانید ژاکت رپ بافتنی کابلی خاکستری به تن کنید. آن را با دامن مدادی خاکستری ساده ست کنید. برای کفش، می‌توانید کفش پاشنه‌بلند چرمی مشکی بپوشید تا ظاهری باشکوه داشته باشید.

ژاکت و بافت زنانه

۴٫ ژاکت و بافت اندامی سفید با جین آبی

برای به دست آوردن ظاهری پسرانه و با طراوت، می‌توانید ژاکت بافتنی اندامی سفید را با پیراهن سفید برای بالاتنه ست کنید. آن‌ها را با جین‌های پسرانه آبی روشن ست کنید. برای کفش نیز، می‌توانید کفش پاشنه‌بلند نوک‌دار صورتی به پا کنید.

ژاکت و بافت زنانه

۵٫ ژاکت و بافت زنانه کلاه‌دار خاکستری با بافت یقه لاک‌پشتی

این ظاهری فوق‌العاده زیبا به شما می‌دهد، اینکه بافتنی روی بافتنی بپوشید. به‌طور جزئی، باید بگویم، بافت یقه لاک‌پشتی به تن کنید و روی آن ژاکت بافتنی کلاه‌دار خاکستری بپوشید. آن‌ها را با شلوارهای اندامی خاکستری شینو ست کنید تا ظاهری منحصربه‌فرد داشته باشید. برای کفش‌ها، کفش پاشنه‌بلند نوک‌دار خاکستری بپوشید و ظاهرتان را بی‌نقص کنید.

ژاکت و بافت زنانه

۶٫ بلیزر بافتنی خاکستری روشن با تاپ اندامی سفید و جین اندامی مشکی

برای اینکه ظاهری معمولی و مناسب محل کار داشته باشید، می‌توانید ژاکت بلیزر بافتنی سایز بزرگ خاکستری روشن را روی تی‌شرت اندامی سفید به تن کنید.

آن‌ها را با جین اندامی مشکی ست کنید تا بلندتر به نظر برسید. برای کفش‌ها، می‌توانید یک جفت کفش معمولی باله مشکی بپوشید و ظاهرتان را باشکوه جلوه دهید.

ژاکت و بافت زنانه

۷٫ ژاکت کش‌باف پشمی ماکسی قهوه‌ای با بافت خاکستری و کمربند چرمی

برای داشتن چنین ظاهری، می‌توانید، ژاکت بلند بافتنی قهوه‌ای روشن را به‌عنوان لباس اصلی بپوشید. آن را با بافت خاکستری و کمربند چرم قهوه‌ای ست کنید. جین اندامی خاکستری بپوشید تا باریک‌تر به نظر برسید. برای کفش‌ها، یک جفت کفش پاشنه‌دار باله مشکی ظاهرتان را تکمیل می‌کند.

ژاکت و بافت زنانه

۸٫ ژاکت و بافت زنانه چهارخانه سفید و خاکستری با تاپ رکابی

با این ژاکت بافتنی سایز بزرگ ساده سفید و خاکستری ظاهر فوق‌العاده شیکی خواهید داشت. می‌توانید آن را با تاپ رکابی ست کنید تا معمولی و روزمره به نظر برسد. برای باقی ظاهرتان، می‌توانید جین اندامی مشکی بپوشید و آن را با کفش پاشنه‌بلند جلوباز بنددار مشکی ست کنید تا باشکوه به نظر برسد.

ژاکت و بافت زنانه

۹٫ ژاکت بافتنی صورتی با دامن چرمی کوتاه مشکی

برای داشتن چنین ظاهر شیک و زنانه‌ای، بهترین راه این است که همه عناصری که به تن دارید صورتی و از جنس چرم باشند. برای مثال، می‌توانید ژاکت بلیزر بافتنی صورتی را با تاپ رکابی سفید ست کنید و آن‌ها را با دامن کوتاه چرم مشکی بپوشید و برای کفش، کفش پاشنه‌دار چرمی مشکی بپوشید تا ظاهرتان را تکمیل کنید.

ژاکت و بافت زنانه

۱۰٫ ژاکت بافتنی نامتقارن خاکستری با لگ چرمی مشکی

برای آن‌هایی که می‌خواهند ظاهری تأثیرگذار داشته باشند، این لباس اندامی مخصوص آن‌ها است. برای اینکه قسمت‌های منحنی بدنشان را به‌خوبی نشان دهند، می‌توانند ژاکت بافتنی خاکستری روشن را با شلوار چرم اندامی ست کنند. و برای کفش، چکمه جیر مشکی بپوشند و باشکوه به نظر برسند.

ژاکت و بافت زنانه

۱۱٫ ژاکت زیپ‌دار بافتنی نامتقارن خاکستری با شینو مشکی

این ژاکت بافتنی نامتقارن خاکستری دیگری است که از مورد قبلی جذاب‌تر است چراکه زیپ دارد. می‌توانید آن را با شلوار اندامی شینو ست کنید تا کمی ساده و معمولی به نظر برسید. برای کفش، می‌توانید به‌سادگی، یک جفت کفش پاشنه‌دار مشکی بپوشید تا ظاهرتان را جذاب‌تر کنید.

ژاکت و بافت زنانه

۱۲٫ ژاکت اندامی بافتنی سفید و خاکستری با لباس کوتاه بی‌آستین مشکی

برای اینکه این ظاهر ساده و مشکی، خاکستری را داشته باشید می‌توانید این لباس کوتاه بی‌آستین مشکی را به‌عنوان لباس اصلی به تن کنید. ژاکت بافتنی اندامی طرح دار سفید و خاکستری را روی آن بپوشید و آن را با کفش‌های پاشنه‌دار مشکی باله ست کنید.

ژاکت و بافت زنانه

۱۳٫ بلیزر اندامی قهوه‌ای با جین اندامی آبی تیره

برای داشتن ظاهری اندامی و شیک، می‌توانید بلیزر بافتنی اندامی قهوه‌ای را با تی‌شرت خاکستری و شال بافتنی سفید به تن کنید. آن‌ها را با جین آبی تیره ست کنید تا ظاهری بلندتر داشته باشید. درنهایت، یک جفت کفش پاشنه‌دار مشکی باله بپوشید و ظاهرتان را تکمیل کنید.

ژاکت و بافت زنانه

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل ژاکت‌ها و بافت‌های زنانه استفاده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل ژاکت‌ها و بافت‌های زنانه و دیگر مدل‌هایی که می‌پوشید را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

چطور ژاکت و بافت زنانه بپوشیم؟ ۱۳ مدل پوشیدن و ست کردن با بافت زنانه
5 (100%) 6 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

۱ دیدگاه
  1. […] چطور ژاکت و بافت زنانه بپوشیم؟ ۱۳ مدل پوشیدن و ست کردن &#… […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود