چطور جلیقه زنانه شرپا بپوشیم؟ ۱۲ مدل ست کردن با جلیقه زنانه

برای اینکه به‌طور هم‌زمان شیک و راحت به نظر برسید، پوشیدن جلیقه زنانه شرپا فکر خوبی است. تیپ ظاهری چندلایه‌ای تصور کنید که شامل تاپ اندامی آستین‌بلند، جلیقه شرپا و یک جفت جین اندامی می‌شود. این تیپ ظاهری جذابی است که به‌راحتی هم می‌شود آن را پوشید یا از تن بیرون آورد.

۱۲ مدل جلیقه زنانه شرپا برای ست کردن

قطعاً راه‌های بسیاری برای اینکه تیپ ظاهری جذابی با جلیقه برای خودتان بسازید وجود دارد. برای اینکه پرده از برخی از این رازها برداریم، فهرستی از بهترین تیپ‌های ظاهری با جلیقه شرپا را برایتان آماده کرده‌ام که در ادامه آمده است.

۱٫ جلیقه زنانه شرپا صورتی با بلوز بلند سفید و جین آبی

بیایید با این تیپ ظاهری جذابی که هم مناسب دورهمی با دوستان است و هم مناسب محل کار، علی‌الخصوص روزهای تعطیل است، شروع کنیم. برای داشتن چنین ظاهری، به‌سادگی می‌توانید تی‌شرت آستین‌بلند سفیدی بپوشید و روی آن جلیقه شرپای صورتی و سفید به تن کنید. آن‌ها را می‌توانید با جین آبی ست کنید. چکمه‌های قهوه‌ای چرمی بپوشید تا ظاهرتان را تکمیل کنید.

جلیقه زنانه شرپا

۲٫ جلیقه زنانه شرپا سفید و خاکستری با بلوز اندامی آستین‌بلند راه‌راه

برای داشتن چنین تیپ ظاهری مناسب محل کارتان، می‌توانید تی‌شرت اندامی آستین‌بلند با راه‌راه‌های افقی سفید به تن کنید و روی آن جلیقه شرپا سفید و خاکستری بپوشید. این‌ها را می‌توانید با جین اندامی آبی روشن ست کنید. یک جفت چکمه جیر مشکی می‌تواند ظاهرتان را تکمیل کند.

جلیقه زنانه شرپا

۳٫ جلیقه زنانه شرپا قهوه‌ای با ژاکت جین آبی و کفش پاشنه‌دار جلوباز

این تیپ ظاهری بسیار خلاقانه و شیکی است که می‌تواند هم به‌عنوان لباس مناسب خیابان و هم به‌عنوان لباس مناسب محل کار پوشیده شود. برای داشتن چنین ظاهری، جلیقه شرپا قهوه‌ای را روی ژاکت آبی جین و تاپ توری سفید بپوشید. آن‌ها را با جین‌های اندامی آبی تیره و کفش پاشنه‌دار جلوباز صورتی بپوشید تا ظاهرتان را تکمیل کنید.

جلیقه زنانه شرپا

۴٫ جلیقه زنانه شرپا خاکستری با هودی قرمز و لگ

این تیپ ظاهری به‌قدری پرشور و جذاب است که دلتان می‌خواهد آن را امتحان کنید. برای بالاتنه، هودی قرمز یا نارنجی بپوشید تا پرشور و انرژی به نظر برسید. روی آن می‌توانید یک جلیقه شرپا خاکستری به تن کنید. آن‌ها را با لگ مشکی ست کنید تا بلند و لاغر به نظر برسید. برای کفش، یک جفت چکمه خز مصنوعی مشکی به تن کنید تا تیپ ظاهری‌تان زنانه شود.

جلیقه زنانه شرپا

۵٫ جلیقه زنانه شرپا خاکستری با بافت و جین آبی

این تیپ زمستانی بسیار دوست‌داشتنی است. برای بالاتنه، بافت خاکستری بپوشید و روی آن جلیقه شرپا خاکستری به تن کنید. آن‌ها را با جین اندامی آبی ست کنید. می‌توانید به این ظاهرتان چکمه بارانی مشکی اضافه کنید تا شیک‌تر به نظر برسد. درنهایت، کلاه بافتنی خاکستری به سرتان بگذارید تا جذاب‌تر شوید.

جلیقه زنانه شرپا

۶٫ جلیقه زنانه سفید با بافت آبی تیره و چکمه بلند

این تیپ ظاهری مناسب محل کار است که باعث می‌شود در جمعتان در محل کار، بسیار طبیعی به نظر برسید. می‌توانید به‌سادگی یک لباس کوتاه آستین‌بلند آبی تیره به تن کنید.

روی آن یک جلیقه شرپا سفید بپوشید تا لایه‌های جذابی برای ظاهرتان بسازید. برای کفش، یک جفت کفش پاشنه‌بلند جیر شتری می‌تواند ظاهرتان را باشکوه کند.

جلیقه زنانه شرپا

۷٫ جلیقه زنانه شرپا خاکستری با بلوز آستین‌بلند سفید

این تیپ ظاهری مناسب محل کار است و به‌راحتی می‌توانید آن را بپوشید. برای بالاتنه می‌توانید تی‌شرت آستین‌بلند یا بافتی سفید به تن کنید و آن را با جلیقه خاکستری ست کنید. آن‌ها را می‌توانید با جین اندامی مشکی ست کنید. برای کفش‌ها، می‌توانید یک جفت کفش پاشنه‌دار جیر مشکی بپوشید تا ظاهر شیک خود را تکمیل کنید.

جلیقه زنانه شرپا

۸٫ جلیقه زنانه بلند سفید با دامن کوتاه آبی تیره

برای اینکه بالغ و زنانه به نظر برسید، این تیپ ظاهری مناسب محل کار می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند. شما می‌توانید لباس کوتاه آستین‌بلند آبی تیره را با جلیقه بلند سفید روی آن بپوشید. یک جفت چکمه جیر شتری نیز می‌توانید بپوشید و آن‌ها را ست کنید. آن‌ها را با کیف طرح پلنگی کامل کنید تا ظاهرتان شیک شود.

جلیقه زنانه شرپا

۹٫ جلیقه زنانه شرپا خاکستری با بلوز آستین‌بلند و جین

برای اینکه این ظاهر مناسب خیابان را داشته باشید، می‌توانید تی‌شرت آستین‌بلند خاکستری را بپوشید و آن را با جلیقه شرپا خاکستری ست کنید. برای باقی تیپ ظاهری‌تان، می‌توانید یک جفت جین اندامی آبی و چکمه جیر مشکی بپوشید تا ظاهرتان تکمیل شود.

جلیقه زنانه شرپا

۱۰٫ جلیقه زنانه زیپ‌دار صورتی با جین اندامی آبی و چکمه خزدار

این تیپ ظاهری از منزلت اجتماعی پائینی برخوردار است. بااین‌حال، آن‌قدر خوب به نظر می‌رسد و شما را برای فصل پائیز گرم نگه می‌دارد که می‌توانید آن را بپوشید. برای بالاتنه، به‌راحتی یک سوئی شرت آستین‌بلند خاکستری با جلیقه زیپ‌دار صورتی به تن کنید. آن‌ها را با جین اندامی آبی تیره بپوشید. برای کفش، یک جفت، چکمه شتری خز مصنوعی بپوشید تا ظاهرتان تکمیل شود.

جلیقه زنانه شرپا

۱۱٫ جلیقه زنانه بلند سفید با بلوز شیفون و جین اندامی

برای داشتن این ظاهر مناسب محل کار باشکوه و جذاب، می‌توانید بلوز شیفون آستین‌بلند سفید را با جلیقه شرپا بلند سفید بپوشید. آن‌ها را با جین اندامی آبی تیره ست کنید تا لاغر به نظر برسید. یک جفت چکمه مشکی بپوشید تا شیک‌تر به نظر برسید.

جلیقه زنانه شرپا

۱۲٫ بلوز آستین‌بلند راه‌راه سیاه و سفید با جلیقه زنانه شرپا

برای داشتن چنین ظاهر شیکی، می‌توانید تی‌شرت آستین‌بلند راه‌راه سیاه و سفید را با جلیقه شرپا سفید و قهوه‌ای بپوشید. آن‌ها را با جین اندامی آبی تیره ست کنید. یک چکمه جیر مشکی بپوشید تا ظاهرتان را تکمیل کنید.

جلیقه زنانه شرپا

چطور جلیقه زنانه شرپا بپوشیم؟ ۱۲ مدل ست کردن با جلیقه زنانه
5 (100%) 6 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود