چطور برای روز عروسی مان لباس عروس مناسب انتخاب کنیم؟

اینکه شما رؤیای لباس عروس تان را از ۵ سالگی در ذهن داشته‌اید و می‌دانستید آن را دقیقاً با چه جزئیاتی می‌خواهید یا هرگز تا زمان نامزدی‌تان و وقتی مادرتان سرتان فریاد نزد که “هنوز لباست را نگرفته‌ای؟” به آن فکر نکرده‌اید – ما نکاتی را در ادامه آورده‌ایم که به شما در انتخاب لباس عروستان کمک کند.

پیدا کردن لباس رؤیاهایتان می‌تواند سخت و اضطراب‌آور باشد. هرچه نباشد، احتمالاً تاکنون هیچ لباس عروسی را امتحان نکرده‌اید و این گران‌قیمت‌ترین لباسی است که هر زنی در زندگی‌اش می‌پوشد، پس قطعاً فشار زیادی هنگام انتخاب وجود دارد. علاوه بر این، لباس شما می‌تواند حال و هوای مراسم عروسی را تغییر دهد و حتماً باید متناسب با فضایی که در آن عروسی می‌کنید انتخاب شود. کنار ساحل یا در سالن. این حس را دارد که انگار زبان متفاوت و جدیدی است که اکنون قرار است با آن حرف بزنید. علاوه بر این، عروس‌ها اکثراً چند لباس دارند، یکی رسمی‌تر برای جشن و یکی مناسب مهمانی بعدازآن و یکی برای پذیرایی که خود این موضوع، استرس و اضطراب را دوبرابر می‌کند.

درحالی‌که همه چشم‌ها روی شماست و همچنین تصاویری ثبت می‌شود که باید تا آخر عمر نگهشان دارید، البته که شما ظاهری می‌خواهید که در بزرگ‌ترین روز زندگی‌تان، فوق‌العاده باشید. اما فوق‌العاده برای شما به چه معناست؟ برای برخی عروس‌ها، لباس رؤیایی، لباس توپی پادشاهانه‌ای است که مناسب شاهزاده‌ها است. برای دیگران، لباس رؤیایی، لباس چسبان جذابی است که همه را تحت تأثیر بدن خوش‌اندام او قرار دهد؛ برای دیگر عروس‌ها، بهترین لباس، لباسی است که به آن‌ها آزادی حرکت دهد و بتوانند حرکات رقص را در سالن رقص به‌خوبی انجام دهند.

نکات خواندنی در انتخاب لباس عروس مناسب

انتخاب‌ها می‌توانند بسیار زیاد باشند. مهم نیست بودجه‌تان چقدر باشد، مدل شخصی شما یا زمان عروسی‌تان، به دنبال نکات خرید لباس عروسی باشید و لباس عروس رؤیاهایتان را پیدا کنید – همانی که آن را امروز دوست دارید، در روز عروسی‌تان دوست دارید و ۳۰ سال بعد هم که بگذرد باز دوستش خواهید داشت.

۱٫ تحقیق کنید تا آنچه می‌خواهید پیدا کنید.

صفحات مجلات را پاره کنید، در فروشگاه‌های آنلاین لباس عروس بگردید، در پینترست بگردید و ببینید هنرمندان در روز عروسی‌شان چه چیزی پوشیدند تا بتوانید پرونده‌ای تصویری از لباس‌های موردعلاقه‌تان تکمیل کنید. سپس به دنبال تمی برای مرتبط ساختنشان پیدا کنید – آیا همه‌شان گلدوزی شده‌اند؟ تور؟ آیا چاک دارند؟ به دنبال مشترکات باشید و سپس ایده‌هایتان را برای اولین قرار ملاقاتتان با استایلیست لباس عروس ببرید.

لباس عروس

۲٫ روشنفکرانه برخورد کنید.

مشاوران لباس عروس به شما می‌گویند که به‌طور دائم زنانی به دیدنشان می‌روند که ایده از لباس عروسی که می‌خواهند دارند، سپس آن را که امتحان می‌کنند دوستش ندارند- و در عوض، عاشق چیزی کاملاً متفاوت می‌شوند که هرگز در نظرشان نیامده بود. با ذهن باز به دنبال لباس رؤیاهایتان باشید.

لباس عروس

۳٫ خودتان را برای اندازه‌گیری لباس عروس آماده کنید.

اندازه‌گیری لباس عروس یعنی سایز لباس شما که اغلب یک یا دو شماره بالاتر از آن چیزی که هستید انتخاب می‌شود. حتی اگر بزرگ شدن باعث ترستان می‌شود، به یاد داشته باشید که هیچ‌کس جز شما و مشاورتان از سایزتان باخبر نمی‌شود.

لباس عروس

۴٫ متناسب با سایزتان خرید کنید.

حتی اگر پیش از روز عروسی‌تان برنامه کاهش وزن دارید، بر اساس سایز فعلی‌تان خرید کنید بجای اینکه کوچک‌تر بخرید. راحت‌تر می‌شود لباسی که بزرگ‌تر است را کوچک کرد تا برعکس آن را انجام داد.

لباس عروس

۵٫ زود خرید کنید.

بسیاری از لباس‌ها ۴ تا ۸ ماه طول می‌کشد تا تولید شوند و به‌محض اینکه آماده شوند، هنوز فاکتورهایی مثل پرو و اضافه کردن اکسسوری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

لباس عروس

۶٫ اما نه خیلی زود.

اگر نامزدی طولانی دارید و به‌سرعت شروع به خرید لباس کنید، لباسی که می‌خرید تا وقت عروسی‌تان احتمالاً از مد می‌افتد یا ممکن است چیزی بهتر از آن پیدا کنید.

لباس عروس

۷٫ حواستان به بودجه‌تان باشد.

بله، کمی سخت است که از اعداد صحبت کنید اما این باعث می‌شود که بعداً سکته قلبی نکنید. پیش از اولین قرار ملاقاتتان با مشاور لباس عروس، بدانید چه کسی قرار است برای لباس عروس پول بدهد (خانواده‌تان، داماد، شما؟). اگر کسی دیگر قرار است پول بدهد، محدود بودجه خود را پیدا کنید تا بتوانید در آن بودجه بمانید و از آن بیشتر نروید.

لباس عروس

۸٫ تم عروسی‌تان را از پیش بدانید.

قبل از شروع خرید لباس، تصمیم بگیرید می‌خواهید عروسی‌تان را در باغ بگیرید، یا مکانی عاشقانه و رسمی؟ همیشه پیش از گشتن به دنبال لباستان، تم و مکان عروسی‌تان را به خاطر بیاورید، زیرا آخرین چیزی که ممکن است دلتان بخواهد اتفاق بیفتد این است که لباستان به فضایی که در آن هستید نیاید و مناسب نباشد.

لباس عروس

چطور برای روز عروسی مان لباس عروس مناسب انتخاب کنیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود