چطور یک لباس عروس مناسب و متناسب با بدن مان انتخاب کنیم و سفارش دهیم؟

آیا میدانید که باید برای روز عروسی‌تان چطور یک لباس عروس مناسب و متناسب با فرم بدنی‌تان انتخاب کنید که از هر لحاظ بهترین باشد؟ آیا قادرید بین مدل‌های لباس عروس متعددی که در اطراف‌تان وجود دارد، بهترین‌شان را انتخاب کنید؟ با ما همراه باشید تا برخی از نکات مهم که باید در سفارش لباس عروس رعایت کنید را بخوانید.

نکات خواندنی در انتخاب و سفارش لباس عروس مناسب

۱٫ برای هزینه‌های نامشخص در بودجه‌تان، برنامه‌ریزی کنید.

درست است که گفتیم، روی چند میلیون تومان برای لباس عروس برنامه‌ریزی کنید – اما درواقع همه این چند میلیون تومان را قرار نیست صرف خرید لباس کنید. این به این خاطر است که شما برای خیاطی، اکسسوری‌ها و حفظ و مراقبت از لباستان بعد از عروسی لازم است، هزینه کنید.

لباس عروس مناسب

۲٫ بهترین مزون لباس عروس را پیدا کنید.

ازآنجایی‌که وقت اضافی برای هدر دادن در خرید ندارید، پیش از اینکه قرار ملاقاتی تعیین کنید، همه‌چیز را برنامه‌ریزی کنید. از دوستان ازدواج‌کرده خود نظر بخواهید و نقدهای آنلاینی که وجود دارد را بررسی کنید.

لباس عروس مناسب

۳٫ زودتر تماس بگیرید.

زمانتان را در فروشگاهی که مدل، طراح و طیف قیمتی که شما می‌خواهید را ندارد، هدر ندهید. پیش از اینکه به فروشگاهی بروید، با آنجا تماس بگیرید و درباره مسائل مختلف سؤال کنید.

لباس عروس مناسب

۴٫ قرار ملاقاتی تعیین کنید.

در بیشتر فروشگاه‌های لباس عروس، لباس‌ها را درجایی که بتوانید به‌خودی‌خود به آن‌ها دست بزنید یا از میانشان عبور کنید، قرار نمی‌دهند. شما نیاز به قرار ملاقاتی دارید تا مشاور بتواند به شما در انتخاب لباس و پرو آن کمک کند.

لباس عروس مناسب

۵٫ با لباس‌های ارزان شروع کنید.

اولین قرار ملاقات خود را با ارزان‌قیمت‌ترین فروشگاه لباس عروس بگذارید و اگر چیزی پیدا نکردید به ترتیب طیف قیمت را بالا ببرید. همین روش را در امتحان کردن لباس در حین ملاقات نیز پیش بگیرید – ابتدا ارزان‌ترین را امتحان کنید و سپس به سمت گران‌قیمت‌ها بروید؛ بالاخره در بین مسیر عاشق یکی از آن‌ها می‌شوید.

لباس عروس مناسب

۶٫ ۳ صفت برای توصیف لباس عروس مناسب رؤیایی‌تان انتخاب کنید.

اینکه می‌خواهید کلاسیک، قدیمی و راحت باشد یا رمانتیک، باشکوه و زیبا، با دیدی روشن به فروشگاه بروید و بزرگ‌ترین روز زندگی‌تان را  رقم بزنید. انتخاب سه کلمه مشخص که لباس رؤیایی‌تان را توصیف کند می‌تواند انتخاب‌هایتان را محدود کند و شما را زودتر به آن چیزی که دنبالش هستید برساند.

لباس عروس مناسب

۷٫ در روزهای هفته خرید کنید.

مزون‌های لباس عروس در روزهای آخر هفته جمع می‌شوند، به این معنا که توجه کمتری را به خود جلب می‌کنند یا اینکه لباسی که دوست دارید توسط شخص دیگری امتحان شده است.

بهتر است روی ساعت‌هایی در طول هفته برنامه‌ریزی کنید و در روزهای هفته قرار ملاقاتی با مزون لباس عروس تعیین کنید.

لباس عروس مناسب

۸٫ خریدتان را یک روز کامل طول دهید.

پوشیدن و درآوردن لباس عروس، پروسه‌ای زمان‌بر است، ۳ یا ۴ ساعت وقت بگذارید و خواهید دید نیاز به زمان دارید تا دوباره تازه شوید. بجای اینکه برنامه‌ای برای خوردن عصرانه بعد از قرار ملاقاتتان بگذارید یا دیگر فعالیت‌ها را تعیین کنید، چند ساعت برای خودتان بگذارید و لباس‌های دیگر را امتحان کنید.

لباس عروس مناسب

۹٫ دوستان را برای قرار ملاقات به شکلی هوشمندانه انتخاب کنید.

بله، شما مادر، خواهر، خواهرشوهر، ساقدوش‌هایتان را دوست دارید – اما اگر تلاش کنید تا نظر یک جمع را برای اینکه سر اینکه برای شام کجا بروید، جمع کنید و به نتیجه برسانید، تصور کنید چقدر سخت خواهید بود، حال همین را در انتخاب لباس عروس مناسب تصور کنید. گروهتان را به ۲ یا ۳ نفر کاهش دهید و سعی کنید افرادی را با خودتان همراه کنید که نظرشان واقعاً برایتان مهم است.

لباس عروس مناسب

۱۰٫ لباس‌های زیر مناسبی با خود داشته باشید.

بسیار سخت می‌شود متوجه بدی یا خوبی لباس بدون بند شد وقتی زیر آن سوتین با طرح پلنگی به تن کرده باشید. برای قرار ملاقاتتان، سوتینی بدون بند به تن کنید.

لباس عروس مناسب

۱۱٫ سیلوئت خود را انتخاب کنید.

شکل ایده آل لباس شما به مدلی که دوست دارید و حال و هوایتان بستگی دارد. لباس اندامی چین‌دار، هم سنتی است و هم معاصر و به‌خوبی به همه شکل‌های بدنی می‌آید، و از طرف دیگر لباس چسبان ساده به افراد قدبلند می‌آید. مدل پری دریایی نیز می‌تواند انحنای بدن را به‌خوبی نشان دهد درست مثل دامن مدادی.

لباس عروس مناسب

۱۲٫ برنامه‌ریزی سفر را در ذهنتان داشته باشید.

اگر به مقصد مراسم ازدواجتان قرار است پرواز کنید، قبل از آن به دنبال قوانین آژانس هواپیمایی خود باشید. دلتان نمی‌خواهد که عاشق مدل لباس توپی خودتان شوید و مجبور شوید به خاطر مشخصات اندازه‌ای که برایتان در نظر گرفته‌شده، قیدش را بزنید.

لباس عروس مناسب

۱۳٫ طول غیر سنتی لباس را در نظر بگیرید.

آن‌ها مناسب مراسم رسمی نیستند اما برای مراسم عروسی معمولی‌تر یا کنار ساحل، طول لباس غیر سنتی می‌تواند روش جذابی برای شخصیت دادن به ظاهرتان در بزرگ‌ترین روز زندگی‌تان باشد.

لباس عروس مناسب

۱۴٫ به پارچه توجه کنید.

علاوه بر سیلوئت، رنگ و گلدوزی‌ها، پارچه نیز تفاوت بزرگی را در اینکه چگونه به نظر برسید، ایجاد می‌کنند. مواد اولیه ساختاریافته‌تر و سنگین‌تر شکل بدنی شما را به‌خوبی حفظ می‌کنند.

لباس عروس مناسب

چطور یک لباس عروس مناسب و متناسب با بدن مان انتخاب کنیم و سفارش دهیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود