چطور باید خرید و سفارش لباس عروس را درست انجام داد؟

در ادامه مطلب پیشین در مورد خرید و سفارش لباس عروس ، شما را به ادامه این سفر جذاب و مهیج دعوت می‌کنیم تا از بالا و پایین‌های این مسیر دوست‌داشتنی لذت ببرید و چیزهای خوبی بیاموزید.

نکات جالب توجه در خرید و سفارش لباس عروس

۸٫ اقوام عروس را عاقلانه انتخاب کنید.

وقتی می‌خواهید انتخاب کنید کدام مهمانان در خرید لباس عروس شرکت کنند، حواستان را به‌خوبی جمع کنید.

ابتدا، ببینید مزون اجازه حضور چند مهمان را در اتاق‌هایشان می‌دهد (اغلب با عروس ۴-۵ نفر را اجازه می‌دهند). دوم اینکه، نگاهی دقیق به این موضوع بیندازید که حضور چه کسانی لازم است. برای مثال، آیا کسی برای هزینه خرید لباس کمکی می‌کند؟ درنهایت، مهمانانی را انتخاب کنید که در صدر فهرست‌تان قرار دارند و همچنین انسان‌های مثبت‌نگری هستند. مسلماً دوستان نزدیک گزینه مناسبی برای آن روز نیستند با توجه به بدبینی عمومی (هیچ اهمیتی هم ندارد که چقدر افراد بامزه‌ای باشند) اطمینان حاصل کنید اقوام عروس‌تان را افرادی با درک بالا تشکیل می‌دهند و به چیزی که شما دوست دارید احترام می‌گذارند و می‌فهمند که این روز به انتخاب لباس شما اختصاص دارد.

لباس عروس

عروس‌ها اغلب می‌پرسند آیا باید مادر شوهر خود را دعوت کنند یا نه؟

پاسخ ما: اگر او شخص مثبت‌نگر و با درک و حمایت‌گری است، اگر دلتان می‌خواهد بله. اما اگر نگران قضاوت‌هایش هستید، در مورد دعوت کردن او به مراسم بهتر است فقط به او اطلاع دهید که با چند تن از دوستان نزدیکتان این خرید را انجام می‌دهید. شما قرار است تمام روز لباس‌تان را دربیاورید، باید کسانی باشند که شما با آن‌ها احساس راحتی می‌کنید.

۹٫ یک فهرست سؤالات آماده برای استایلیست‌تان داشته باشید.

فهرستی از سؤالاتی طراحی کنید که تنها استایلیست عروستان بتواند به آن پاسخ دهد، ازجمله این پرسش که چقدر طول می‌کشد تا لباس موردعلاقه‌تان را آماده کند، اینکه لباس عروس آماده را پیشنهاد می‌کند یا سفارشی، اگر لباس را آماده می‌خرید بهترین راه برای مسافرت با آن لباس چه چیزی است و از همین قبیل سؤالات.

وقتی لباستان را انتخاب کردید، از استایلیست خود بخواهید به شما و افرادی که همراهتان آمده‌اند بیاموزد که چگونه لباستان را بپوشید و جمع‌وجورش کنید. اطمینان حاصل کنید حتماً کسی به‌جز خودتان این آموزش را ببیند، شما به‌اندازه کافی در این روز کار دارید و بهتر است تمرکزتان روی آن‌ها باشد.

۱۰٫ برای خودتان صبح دلپذیری رقم بزنید.

این مورد را یک انتخاب لوکس در نظر بگیرید که روزتان را پر از انرژی می‌سازد. اگر می‌توانید در زمان و وقتتان برنامه‌ریزی کنید، بعدازاینکه آرایشتان را به‌صورت کامل انجام دادید و دیگر هیچ کاری نمانده کمی تمرکز کنید. بهتر است در وضعیتی که لباس را پوشیده‌اید این کار را  انجام دهید.

لباس عروس

۱۱٫ کفش و لباس‌زیر مناسب بیاورید.

متخصصان عروس ما لباس‌زیر رنگ پوست را پیشنهاد می‌کنند. نکته جالب این است که لباس‌های بدون بند، بسیار راحت‌تر از لباس‌های معمولی هستند. برای مثال، یک لباس عروس بدون بند می‌تواند بسیار راحت‌تر از لباس بدون بند معمولی باشد.

همه به پرو نیاز دارند پس وقتی تصمیم گرفتید که می‌خواهید سوتینی شیک زیر لباستان بپوشید، آن را با خودتان بیاورید تا ببینید زیر لباس عروستان چگونه است. حواستان باشد که کفش پاشنه‌بلندی که می‌خواهید در مراسم عروسی بپوشید را با خودتان بیاورید. مزون‌ها خودشان معمولاً کفش پاشنه‌بلند دارند، اما ممکن است سایز شما یا آن اندازه پاشنه‌ای که می‌خواهید را نداشته باشند.

۱۲٫ اندازه‌گیری را فراموش کنید.

اندازه‌های لباس عروس به شکلی عجیب با اندازه‌های لباس‌های معمولی خیابانی متفاوت است، پس زیاد به اندازه‌های آن‌ها توجه نکنید. درواقع، وقتی در مزون هستید آن نمونه‌ای که سعی دارید بپوشید قطعاً اندازه‌ای است که با بدن هیچ‌کس متناسب نمی‌شود.

تقریباً همه به پرو نیاز دارند پس لباسی که شما سعی دارید بخرید نهایتاً باید سر از خیاطی درآورد و در آنجا متناسب با بدن شما آماده شود.

لباس عروس

۱۳٫ نسبت به لباس‌های متفاوت روی باز نشان دهید.

این نکته که شما بدانید چه چیزی دوست دارید، واقعاً خوب است چراکه انتخاب لباس را راحت‌تر می‌کند و تعداد لباس‌ها را به‌شدت کم می‌کند و پیدا کردن لباس موردعلاقه‌تان کار سختی نخواهد بود. اما از امتحان کردن لباس‌هایی خارج از چارچوب خودتان نترسید.

برای مثال، لباسی را امتحان کنید که سفید نیست – شاید عاجی، شامپاینی، رنگ پوست یا حتی آبی تیره. ممکن است در این میان به چیز فوق‌العاده‌ای دست پیدا کنید. 

لباس عروس

چطور باید خرید و سفارش لباس عروس را درست انجام داد؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود