مدل‌ها و طرح‌های لباس زنانه شنل چطور است؟ چگونه لباس توییت زنانه بپوشیم؟

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس زنانه جدید در فشن شوی شنل آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۹ و توضیحاتی در مورد چگونه پوشیدن لباس توییت زنانه برای شما پرداخته ایم:

دعوت کارل لاگرفلد به ساحل استوایی، با امواجی ساختگی کامل می‌شود و به مخاطبان جهانی شنل، استراحتی کوتاه و پرانرژی می‌دهد. برای همه شکوه بصری دیوانه‌وار صحنه، نمایشی بود از مد واقعی – سفری معنوی که ما را به قلب زیبایی پاریسی می‌برد.

لاگرفلد در ساحل

کفش‌ها بی‌نظیر بودند، مدل‌های شنل، ما را به یاد سؤالی مهم در حوزه مد می‌انداختند که ما را در این عصر گیج‌کننده، شناور می‌ساخت: دوست دارید چه کسی باشید؟ زنان در گروه کر فریاد می‌زدند: یک دختر فرانسوی آزاد، لطفاً.

نمایش لاگرفلد در ساحل، همه ما را با همه راه‌حل‌هایی که کوکو شنل برای اولین بار برای افزایش اعتمادبه‌نفس زنان، ابداع کرد متصل می‌سازد.

بحث‌های متعدد آوانگاردی درباره طراحی لباس‌های بورژوای کلاسیک در این فصل وجود دارد – کت‌شلوارهای زنانه بژ؛ لباس‌های ابریشمی؛ کیف‌هایی با بند زنجیری؛ لوگوها. مادمازل شنل، دستی در نوشتن آن قوانین داشته است. لاگرفلد – که به شکلی ثابت، افراد جوان را اطراف خود نگه می‌دارد – دستور دقیق را که کارها چگونه انجام شود تا بیشترین نتیجه را داشته باشد، می‌دهد.

نمایش درواقع شنل را از نگاه پرشور دخترانی که دوست دارند ژاکت‌های سایز بزرگ دهه ۸۰ میلادی، کت‌شلوارها، بافت‌های کشمیری و کیف‌های بند زنجیری مادرشان را بدزدند، نشان داد. اگر صحبت از گذراندن اوقات فراغت باشد، ترندهای جدیدی از جوراب‌شلواری و شلوارهای مخصوص موج‌سواری آمده است. کارل لاگرفلد ابتدا شنل را در سال ۱۹۹۱ با کالکشن توییت و موج‌سواری خود به سطح دریا برد. بله، و واقعاً موجی عظیم ایجاد کرد.

جذابیت‌های فشن شوی شنل

اکنون این را به خاطر او نیاورید. مأموریت او، نگه‌داشتن شنل به شکلی دائمی متصل به زمان حال است. لباس‌های کوچک A شکل با بندهای زنجیری شنل. کلاه‌های لبه‌دار شگفت‌انگیز. آیا همه این‌ها بازار فرهنگ محبوب مردم محسوب می‌شوند؟ وقتی بخش لباس‌های ابریشمی لیمویی‌رنگ با چین‌های ریز طراحی شده است، معلوم است که پاسخ منفی است.

از او پرسیدند که آیا می‌خواهد گذشته این کالکشن را  تجدید کند یا نه، لاگرفلد با لحنی دندان‌شکن و کلاسیک پاسخ داد:

«زمانی که شما از آن حرف می‌زنید، دهه ۹۰، من هنوز به دنیا نیامده بودم.»

پاسخی خنده‌دار و قاطعانه. ایده‌ای وجود دارد دراین‌باره که مد لزوماً نباید معنایی پشت خود داشته باشد. بله درست هم هست، تا زمانی که به‌خوبی درست می‌شود نیازی به هم‌چین چیزی نیست.

چطور لباس توییت زنانه بپوشیم؟

توییت، پارچه‌ای انعطاف‌پذیر و کلاسیک است که زیبایی فوق‌العاده‌ای به شما می‌بخشد و باید در کمد لباستان باشد. برای آن‌هایی که بیشتر اوقات را در بیرون از خانه می‌گذرانند، بافت لباس توییت زنانه ، بهترین پارچه برای محافظت از شما در برابر آب و هوای غیرقابل‌پیش‌بینی فصل‌های سرد است. با تشکر از طراحی سخت و سنگین آن، همچون سپری در مقابل باد و سرما عمل می‌کند.

جریان لباس توییت زنانه ، در اواخر ۱۸۰۰، وقتی شاهزاده آلبرت ترندی را در حوزه مد و پارچه آغاز کرد، محبوب شد. توییت به‌سرعت به لباسی رسمی تبدیل شد. اکنون ما طیف فوق‌العاده‌ای از ژاکت‌های توییتی و مانتوها را داریم که فوق‌العاده مناسب شما هستند، یا حتی می‌توانید آن‌ها را به‌صورت هدیه به دیگران بدهید.

به دنبال لباسی می‌گردید که جذابیت فوق‌العاده‌ای به کمد لباستان بدهد؟ ژاکت توییت نیکول از زنان جک مورفی، به شکل شگفت‌انگیزی کلاسیک است و در بدن به شکل اندامی می‌ایستد و می‌توانید آن را برای هر مراسمی بپوشید. به‌خوبی با چکمه متناسب است و می‌توانید ظاهرتان را با جین و بافت سایز بزرگ تکمیل کنید.

لباس توییت زنانه

برش‌ها و سیلوئت‌های متفاوت آن را با شنل توییتی تجربه کنید، این شنل شیک، از توییت پشمی خالص تهیه شده است که به شما ظاهری فوق‌العاده و جذاب ارائه می‌کند. به‌خوبی مناسب پیاده‌روی یا دویدن است و شما می‌توانید در زمستان گرم بمانید. دیگر اینکه، یقه خز مصنوعی آن قابل اتصال یا برداشت است که می‌توانید آن را با هر ظاهری ست کنید.

لباس توییت زنانه

با مانتو توییت کلاسیک، می‌توانید مدل و عملکرد را با یکدیگر ترکیب کنید. به‌طور طبیعی، بسیار نرم و لطیف است و این ژاکت توییت شیک برای پیاده‌روی یا کار کردن در باغ بسیار مناسب است. جیب‌های بزرگی دارد که می‌توانید دست‌هایتان را در روزهای سردتر گرم نگه دارید.

لباس توییت زنانه

توییت نیازی نیست به شکل سنتی، رنگی باشد. ما اغلب سایه‌های خنثی از سبز و قهوه‌ای را با ژاکت توییتی کلاسیک پیشنهاد می‌کنیم، اما ژاکت توییتی جک مورفی سیلوئتی چشم‌نواز و پالت رنگ آبی تیره را ارائه می‌کند. این ژاکت برای زیباتر ساختن ظاهرتان کاملاً ایده‌آل است.

لباس توییت زنانه

مدل‌ها و طرح‌های لباس زنانه شنل چطور است؟ چگونه لباس توییت زنانه بپوشیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود