مدل‌ها و طرح‌های لباس زنانه جدید برند کریستین دیور چطور است؟

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس زنانه جدید در فشن شوی کریستین دیور آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۹ برای شما پرداخته ایم:

لباس زنانه جدید در فضایی تاریک

روی دعوت‌نامه نمایش فصل بهار سال ۲۰۱۹ کریستین دیور نوشته شده بود: «میدان اسب‌دوانی پاریس». این شبیه راهنمایی به نظر می‌رسد که خبر از تکاملی در تم‌های کالکشن‌های دیور می‌داد که در ماه می در میدان اسب‌دوانی دیگری برگزار شد که زنانی در آن بودند که برعکس سوار اسب شده بودند و مانورهای ورزشی و جذابشان را به زیبایی انجام می‌دادند.

اما این، آن مورد نیست. محل نمایش امروز بیشتر شبیه بلک باکس‌های آشنای دیور بود، اما با کفی پارکت با استفاده نورهای آسمانی که تمام شدن روز در خارج از آن فضا را به ما نشان می‌داد. تاریکی تئاتری حاکم در این فضا، بستری بود برای قطعه‌های رقص مفهومی که توسط شارون ایول در تل‌آویو طراحی شده بود و توسط او و هشت رقصنده دیگر از شرکت او، اجرا می‌شد. کمی بعدتر در بلک باکس، نمایشی در نمایش اتفاق می‌افتاد که بسیار چشم‌نواز بود.

بیایید کمی درباره‌اش صحبت کنیم: رقص مدرن پینا بوش، مارتا گراهام و ایسدورا دانکن، چیزی بی‌نظیر برای ارائه به مخاطب حرفه‌ای است – در این کالکشن، منظورمان ۲۰۰۰ نفر است – که روی آهنگ‌های پاپ و میکس‌های دی.جی حساب کرده‌اند که حالشان را عوض کند و روزها و شب‌های ماه مد را بگذرانند. نقطه شروع این مراسم به‌نوعی درخطر بود، حتی برای این مزون که باله و لباس‌های باله در دی ان ای آن وجود دارد. ماریا گرازیا چیوری در پشت‌صحنه گفت:

«من می‌خواستم با نگاه متفاوتی از رقص صحبت کنم. من فکر می‌کنم رقص و مد بسیار به یکدیگر نزدیک باشند. هردوی آن‌ها از بدن صحبت می‌کنند. رقصنده‌های معاصر از آزادی صحبت می‌کنند

جذابیت‌های فشن شوی کریستین دیور

آزادی برای چیوری یعنی، داشتن رویکردی جدید برای سیلوئت‌های دیور. دیگر دوره سوتین‌هایی که سینه‌ها را محکم سر جایشان نگه‌دارند و دامن‌های چین‌دار گذشته است. استخوان‌بندی و یا سیبم بندی زیری لباس و پارچه‌ها برای حفظ ساختار خود دیگر دوره‌اش گذشته است. در عوض، برای اولین بار در کالکشن جرسی قرار گرفته است، که به‌خوبی برش داده شده است و به فراک‌ها اضافه شده است.

لباسی برای ماکرامه، باشکوه در رنگ خاکی، به‌طور کامل از پارچه نازک توری و نرم طراحی شده است. طرح‌های گل‌دار جذاب روی آن، حالتی انتزاعی به لباس داده است. و روی هر لباس زنانه جدید ، اثری از دوخت با دست دیده می‌شود: از پروانه‌های ساخته‌شده از پر و مروارید کاری شده تا طرح‌های شال شیبوری تا حتی مینیمال ترین تونیک مشکی که صرفاً برش داده شده است. مجموعه‌ای زیبا از لباس‌هایی است که چیوری برای فصل بهار پیشنهاد می‌کند. چند خرید فوق‌العاده نیز در آنجا وجود دارد: مانتوهای مکینتاش پوشیده در گل سرخ که روی آن لوگوی دیور دیده می‌شود و گلدوزی شده است و همچنین پاپوشی که برای ان در نظر گرفته شده است، بند رنگ پا دارد.

چیوری و تیپ‌های خاص و جذاب

تیپ ظاهری موردعلاقه ماریا گرازیا چیوری، لباس بلند مارتا گراهام است که در نمایشی در جنگل سلنا افتتاح شد. رها، باشکوه و جذاب، درست مثل لباسی است که یک طراح بخواهد خودش آن را بپوشد. درواقع بسیار به چیوری شبیه است. اکنون ممکن است کمی عجیب به نظر برسد – و هیچ‌کس هرگز نباید این حرف را بزند که در این لباس زنانه جدید نقشی از طراح آن را می‌بیند (به‌طورکلی، همه آن‌ها آزادی مشابهی دارند و در مسیرشان تغییرهای بزرگی ایجاد می‌کنند) – اما در مورد چیوری و خانه مد دیور احتمالاً کاملاً مرتبط باشد.

چیوری، زنی بسیار باهوش، سخت‌کوش، وفادار نسبت به خانواده و آگاهی است که سیاست‌های خود را در لباسی که می‌پوشد نشان می‌دهد و با لباس‌هایی که طراحی می‌کند در سرتاسر جهان با همه آدم‌ها مرتبط می‌شود. بااین‌حال این کیفیت شخصی پر جنب‌وجوش می‌تواند اغلب در کارهایی که برای کریستین دیور می‌کند گم شود. نمایش‌ها بیشتر در فضای غیر تاریک اجرا می‌شوند و لباس‌ها در فاصله دور قرار می‌گیرند و با فاصله بسیار از مخاطب. این‌گونه همیشه تماشایی خواهد بود وقتی جواب دهد، آن اتفاقی که منتظر آن هستیم رخ می‌دهد. اما بهتر بود کاش می‌شد چیوری بیشتری را در نمایش امروز دید.

مدل‌ها و طرح‌های لباس زنانه جدید برند کریستین دیور چطور است؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود