بیوگرافی گوچیو گوچی

دیده شدن و شهرت در کشور، جرقه‌ای بزرگ را در گوچیو گوچی کسی که  قدرتش به‌اندازه صنعتگری بزرگ است، زد. اگرچه او  آغازی محقرانه داشت، اما باعث شهرت بسیار زیاد او شد و باعث شد برند او به‌صورت جهانی شناخته شود. هدف از ارائه لوازم لوکس در تمام این سال‌ها به‌خوبی برآورده شده است و باعث لذت مشتریان و همچنین شهرت روزافزون برند او شد.

اوایل زندگی گوچیو گوچی

گوچی در سال ۱۸۸۱ در منطقه تولیدی شمالی ایتالیا متولد شد. او  پسر یک بازرگان ایتالیایی بود. او مزون گوچی را به‌عنوان خانواده کوچکی که صاحب پوشاک چرمی است در سال ۱۹۰۶ آغاز کرد. به‌عنوان هنرمندی فوق‌العاده او در سال ۱۹۲۰ شروع به فروش کیف‌های چرمی به اسب‌سواران کرد. با تولید محصولات باکیفیت، او به‌سرعت شهرت زیادی به دست آورد و شروع به استخدام افرادی برای کار در سازمان کوچکش کرد. اما طرح‌های توسعه در ذهن او بود و گوچی کسب‌وکارش را به پایتخت، رم در سال ۱۹۳۸، جایی که اولین خرده‌فروشی خود را باز کرد، گسترش داد. کسب‌وکاری که نخست تنها توسط او ادامه می‌شد پس‌ازاینکه تمام پسرانش به این شرکت پیوستند، خانوادگی شد. در سال ۱۹۵۱، گوچی کسب‌وکارش را به میلان جایی که فروشگاهش را تأسیس کرد، گسترش داد و چند سال بعد نیز به منهتن رسید.

پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها

مزون گوچی، مزونی از محصولات باکیفیت چرمی و مد نمادین ایتالیایی است. یکی از مشهورترین و معتبرترین برندهایی است که تاکنون در سطح جهانی شناخته شده است. این برند یکی از بهترین تولیدکنندگان چرمی تولیدی بود.

همچنین رکورد جهانی یکی از کالکشن‌های لباسش را به نام “جینیوس جینز” را که ۳۱۳۴ دلار قیمت‌گذاری شده بود، در کتاب گینس به نام خود ثبت کرد. این برند همچنین جوایز بسیار زیادی را از آن خود کرد. برخی از این جوایز معتبری که برد عبارت‌اند از:

  • وگ بهترین طراح جدید (۱۹۹۵)
  • طراح سال (۱۹۹۶)
  • طراح بین‌المللی CFDA سال(۱۹۹۶)
  • جایزه سبک اِل (۲۰۰۰)
  • مرد بین‌المللی GQ بریتانیایی جایزه سال (۲۰۰۰)
  • بهترین طراح مد تایمز (۲۰۰۱)
  • طراحی GQ سال (۲۰۰۱)
  • اولین جایزه طراحی مد در موزه طراحی کوپر هیویت (۲۰۰۳)

این برند جایگاه ۴۶ام را در مجله کسب‌وکار که ۱۰۰ برند برتر را فهرست می‌کند، از آن خود کرد.

برند و مشتریان

این برند کارش  را با  تولید محصولات چرمی شروع کرد  و سپس به تولید کیف پول، پوشاک، جواهرات، ساعت و بسیاری چیزهای دیگر گسترش داد. ساختمان مرکزی برند در فلورانس، پاریس، لندن و نیویورک قرار دارد. این برند توسط بسیاری از افراد همچون بازیگران زن هالیوودی مثل گریس کلی و جکی کندی، مسر رئیس‌جمهور آمریکا، جان اف کندی، مورد تحسین قرار گرفته است. آن‌ها همچنین فروشگاه‌هایشان را در سراسر جهان به‌منظور تأمین نیازهای مردم و ارائه محصولات لوکس تأسیس کرده‌اند.

صفحه اختصاصی گوچی

گوچیو گوچی

بیوگرافی گوچیو گوچی
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود