مدل‌های جدید لباس زنانه برند گوچی چطور است؟ از پلیسه یا چین چه می‌دانید؟

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس زنانه جدید در فشن شوی گوچی آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۹ و توضیحاتی در مورد پلیسه یا چین برای شما پرداخته ایم:

الساندرو میشله، گذشته را به‌صورت زنده در زمان حال به نمایش درآورد. شما می‌توانید آن را به‌عنوان نکته تجاری ارزش اسمی نظر بگیرید: او رستاخیز مد است که گوچی را با فرمول طراحی لباس‌های قدیمی خود، احیا کرد. اما در این کار او چیز بیشتری وجود دارد. وقتی به نمایش او می‌روید، واقعاً سایه ارواحی که دوروبرتان حرکت می‌کنند را احساس می‌کنید. نمایش اصلی او در تابستان به معنای واقعی کلمه حرکت میان مردگان امپراتوری روم در الیسکپ نکروپلیس بود؛ دیدن دختران درحالی‌که لباس‌های بلندشان را از روی آتش می‌گذرانند و در دل شب حرکت می‌کنند، لحظات بی‌نظیری را رقم زد.

الساندرو میشله و خلق نمایشی عجیب از لباس زنانه

نمایش آخر او، درخشان بودن هرچه تمام‌تر او را با قبرستان همیشگی هالیوود نشان داد. امشب، میشله ما را به لایه دیگری از تاریخ برد: قلعه‌ای در پاریس، زمین مقدسی از بارهای دوره فوق‌العاده دهه ۷۰ میلادی و اوایل ۸۰ در تئاتر قدیمی در مونت مارته. افراد به آنجا می‌رفتند تا دوستان و معشوقه‌هایشان را ببینند.

برای اینکه شبی تمام‌نشدنی را  تجربه کنند. او گفت:

«همه‌چیز اینجا کمی غبارآلود، دورافتاده اما زیبا است. اما این مکان، پر از حس زندگی است. مدل‌ها می‌توانستند به بار شبانه بیایند.»

زرق‌وبرق کیو و لورکس و فرینج، طرفداران نمایش دخترانه خز شترمرغ، یک جفت جین با برشی شبیه فاحشه‌ها و زنجیرهایی به‌عنوان نگه‌دارنده، شلوار سفید و چند پسر درحالی‌که لباس زنانه زیر تنشان است، یکی از آن‌ها یک جفت شورت اسلیو با لوگو GG به تن کرده است. این فهرستی که گفته شد، درواقع لباس‌هایی است که در بارها ظاهری عیاش مانند به آن‌ها می‌داد.

جذابیت‌های فشن شوی گوچی

افراد موردعلاقه میشله نیز آنجا بودند – از آن دست افرادی که او از سال ۲۰۱۵ شروع به فرستادن آن‌ها در راهروی نمایش کرد. و مسیری پر از لباس‌های عجیب با برش آستین دهه ۸۰ وجود داشت که قطعاً با توجه به این تم، از طراح انتظار می‌رفت و همچنین لباس‌های فوق‌العاده‌ای را بر تن افراد می‌شد، دید.

درباره تاریخ لو پالاس مطالعه کنید و متوجه خواهید شد که در دوره‌هایی، توسط ایو سنت لورن، کارل لاگرفلد، کنزو، آنتونیو لوپز و همه زنان بزرگ اشغال شده و هرکسی که ظاهرش کمی خوب بوده نیز پایش به آنجا باز شده است. میشله از تکنیک چین‌دار کردن ایسی میاک و خیاطی ایو سنت لورن بهره برد. و از جین بیرکین را برای خواندن ترانه “بیبی الون این بیبیلون” دعوت کرده بود.

در ابتدا، او فیلم هنری خانه را نشان داد که در سال ۱۹۷۰ توسط کارگردان تجربی ایتالیایی تئاتر، لئو دو براردینیس و پرلا پراگالو فیلمبرداری شد. درواقع فیلم درباره دختری بود که سفری افتضاح به خانه‌ای را داشت. مسیری در این نمایش وجود داشت که نمی‌توانستی بگویی میشله آن را به فیلم اضافه کرده بود یا نه، درست شبیه لباس زنانه بالون شکل آستین‌دار گوچی بود. او گفت:

«من تازه این فیلم را پیداکرده‌ام.»

هم‌زمانی عجیبی بود. او دور و برش را به گذشته می‌برد و اکنون خود را در آنجا پیدا کرده است. زندگی گذشته در اکنون: بسیاری از برندهای بزرگ مد تاکنون با توانایی میشله ساخته‌شده‌اند و روی پا مانده‌اند.

پلیسه یا چین چیست؟ 

چین، نوعی شکل تا خوردگی است که در آن دو بار پارچه را به پشت تا می‌زنیم و مجدداً سر جایش می‌گذاریم. به شکل رایج در پوشاک و  لوازم داخلی برای جمع‌کردن تکه بزرگی پارچه به‌اندازه‌ای باریک‌تر استفاده می‌شود.

چین‌ها به‌صورت فشاری که اتو شده یا برعکس ممکن است باشد یا غیر فشاری که به شکلی نرم تا شده است، دسته‌بندی می‌شوند.

به‌جایی که چین روی آن دوخته می‌شود سجاف میگویند.

چین‌ها به دلایلی کاربردی به‌عنوان مدل لباس زنانه مورداستفاده قرار می‌گیرند.

پیراهن‌ها و بلوزها معمولاً چین‌هایی در پشتشان دارند که باعث آزادی در حرکت می‌شود و روی بازو جایی که آستین‌ها قرار دارند نیز، چین‌هایی به همان دلیل وجود دارد. پیراهن استاندارد مردانه، چینی در میانه پشت خود دارد.

ژاکت‌هایی که به‌عنوان لباس زنانه بیرونی طراحی‌شده‌اند، چین‌هایی دارند تا به آزادی حرکت شما کمک کنند.

مدل‌های جدید لباس زنانه برند گوچی چطور است؟ از پلیسه یا چین چه می‌دانید؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود