لباس مجلسی زنانه برند گوچی چه طرح و مدل‌هایی دارد؟

آیا می‌دانید لباس مجلسی زنانه برند گوچی چه طرح و مدل‌هایی دارد؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس مجلسی در فشن شوی ریزورت گوچی ۲۰۱۸ آشنا کنیم:

الساندرو میشله کاملاً صادق بود: او پارتنون آتن را برای نمایش کالکشن یونانی خود می‌خواست. جاه‌طلبی‌های برند گوچی او این روزها تا این حد بزرگ و باشکوه شده است. او گفت:

«در ابتدا، همه‌چیز از فرهنگ‌های مدیترانه، یونان و روم شروع شد. ما نمی‌توانستیم آتن را داشته باشیم، پس من قدم بعدی را به شکلی بزرگ در تمدن برداشتم، رنسانس؛ ما به فلورانس آمدیم، آرمان‌شهر زیبای گذشته، جایی که در ان قدرت و ثروت بسیاری وجود داشت

فشن شوی ریزورت برند گوچی

موقعیت مکانی آتن به‌گونه‌ای بود که در آن دموکراسی حاکم بود و در پس این دموکراسی نظمی همیشگی وجود داشت که تقلید و یا الهام گرفتن برندهای بزرگ مد از آن‌ها را سخت می‌کرد. پس میشله مانده بود و نقشه جایگزین: گالری پالاتین پالاتزو پیتی در فلورانس. در نقشه جایگزین او مخاطبان می‌توانستند از مقابل گذشته ایتالیا، یعنی اوفیتزی بگذرند، بوتیسلاس، اوسلوس و پیرو دلا فرانچسکا را پشت سر بگذارند و از طریق راهرویی مخفی که توسط مدیچی‌ها ساخته‌شده از پونته وچیو عبور کنند و درنهایت روبروی کالکشن او در مقابل افرادی همچون التون جان، دیوید فرنیش، جرد لتو، بث دیتو، کریستن دانست و داکوتا جانسن قرار بگیرند.

باقیمانده تم کلاسیک باستانی مشخص بود، اما این تنها قسمتی از چیزهای خارق‌العاده‌ای بود که میشله برای هویت‌سازی مدل‌ها و بازیگرانش از آن استفاده کرده بود. دستارهای پلنگی، روسری، روبان‌های پشمی، عینک‌های رنگی، عینک‌های آفتابی با فریم خاص و همچنین وسایلی برای مو که تقریباً مربوط به دوران قرون‌وسطی می‌شد، وجود داشت. مرواریدها لابه‌لای موی افراد شناور بودند و یا در مواردی روی تورهایی که به روی سرشان گذاشته شده بود، کار شده بودند.

لباس مجلسی مرواریدکاری‌شده 

چشم‌انداز ایتالیایی میشله در برند گوچی به علت زیاده‌روی در طول قرن‌ها از بین رفته بود، و هر چیزی که در این کالکشن بود را از طرح‌های پالاتزوی دهه ۶۰ میلادی و لباس‌های مانده از دوران رنسانس در آنجا وجود داشت که نتیجه آن‌ها را می‌شد در شنل‌های ظریف و مانتوهای سفارشی دوخته شده دید. او به‌خوبی می‌دانست که بیشتر اینکه همه خواهان این لباس‌ها هستند به خاطر مروارید کاری‌ها و گلدوزی‌های آن‌ها است. در این فصل، او جوراب‌هایی با طرح لوگو نیز آورده بود که روی آن لوگوی برند و یا شعار این برند طراحی شده بود.

در حال حاضر در این کالکشن، خودآگاهی و هیجان و انرژی جریان دارد. چیزی که باعث می‌شود لباس‌های این کالکشن تنها روی راهروی نمایش نماند و رنگ کمد لباس را نیز ببینید، عجیب بودن آن‌ها است: این کالکشن پر است از اکسسوری‌هایی که نام این برند روی آن‌ها برق میزند؛ بسیاری از زنان و مردان، پسران و دختران آن‌ها را می‌خرند. شاید هیچ سیاستی در آن وجود نداشته باشد اما زیرمتنی وجود دارد که مخاطب متوجه ان نشده است – چراکه روی آن نشسته‌اند. میشله خطی از ترانه “ترانه‌ای برای باکوس” را که در قرن پانزدهم توسط لورنزو دی مدیچی نوشته شده  را روی صندلی‌های مخاطبان حک کرده است.

«جوانی ما چقدر زیبا است / همیشه همراه ما به پرواز در می‌آید / راحتش بگذارید تا خوشحال باشید / هیچ‌کس درباره فردا مطمئن نیست.»

کالکشن ریزورت گوچی ۲۰۱۸

لباس مجلسی زنانه برند گوچی چه طرح و مدل‌هایی دارد؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود