کالکشن گوچی ، پاییز ۲۰۱۸

آیا نمایش عجیب و غریب بیانیه سایبورگ کالکشن گوچی را دیده‌اید؟ تا مدتی در محافل مختلف خبری دنیای مد نقل مجلس بوده است. در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس جدید در فشن شوی برند گوچی آماده پوشیدن پاییز ۲۰۱۸ برای شما می‌پردازیم:

در لحظه اول نمایش مد پاییز ۲۰۱۸ کالکشن گوچی ممکن است برایتان کمی ناخوشایند باشد. دکور صحنه همان اول برای شما مشخص می‌کند که باید منتظر چیز عجیب و غیرمعمولی باشید، زیرا در لحظه ورود شما خود را در اتاق عمل یک بیمارستان یا شاید یک اتاق برای آزمایش‌های به‌خصوص می‌یابید.

کالکشن گوچی

بیانیه سایبورگ کالکشن گوچی

اسم این کالکشن بیانیه سایبورگ است. سایبورگ به‌اصطلاح به نیمه انسان‌هایی گفته می‌شود که دارای قدرت‌های ماوراالطبیعه هستند.

گویا این نمایش می‌خواهد به ما آزمایشگاه «الساندرو میشل»، را نشان دهد که در آن بر روی سایبورگ‌ها آزمایش و تحقیق می‌کند و آن‌ها را در قالب و سبک گوچی ارائه می‌کند.

کالکشن گوچی

توییتر رسمی گوچی دراین‌باره می‌گوید:

اتاق عمل بازنمایی حرفه طراح است… طراح می‌بُرد، می‌دوزد و با پارچه و دیگر مواد هویتی جدید خلق می‌کند.

کالکشن گوچی

در این کالکشن گوچی، میشل تلاش می‌کند انسان‌های آینده را نشان دهد و سعی دارد از تمام فرهنگ‌ها و دوره‌ها چیزی استخراج کند تا آینده شامل حال تمام انسان‌ها باشد.

مثلاً جواهرات زنجیرمانند قرون‌وسطا و لباس‌هایی از جنس لمه مربوط به دهه ۸۰ را در این کالکشن می‌بینیم.

کالکشن گوچی

مدل‌های سر به دست!!!

هم‌چنین به‌جای امتحان یک شیوه جدید از اصول زیبایی‌شناسی سعی می‌کند تعهد خود را در بطن نوعی استراتژی خاص حفظ کند؛ این نقض اصول زیبایی‌شناسی به‌محض ورود اولین مدل مشخص می‌شود، هنگامی‌که او را می‌بینیم که یک نسخه کاملاً مشابه از سر خود را در دست دارد.

کالکشن گوچی

بااین‌حال در تمامی لباس‌ها امضای برند گوچی به چشم می‌خورد، از ژاکت‌های پولکی اورسایز و شلوارک‌های لمه مردانه گرفته تا پیراهن‌های کاملاً پوشیده‌ مخمل و جوراب‌شلواری‌های زنانه که همه به شکل دیوانه‌واری به‌صورت لایه‌لایه بر روی همدیگر پوشیده شده‌اند.

کالکشن گوچی

میشل سبک‌های کالکشن خود را با کفش‌های ورزشی ساده و کفش‌های پیاده‌روی تکمیل می‌کند و با این کار می‌خواهد به ترند کفش‌های زشت ‌روی آورد.

کالکشن گوچی

عجیب یا معمولی!؟

اما تمام این‌ها شاید خیلی غیرمتداول به نظر نرسد، وقتی در این کالکشن گوچی با آویزهای سینه، ماسک‌های کش‌بافت، در دست داشتن اژدها مانند حیوان خانگی، کلاه‌های پاگودایی، مدل‌هایی با سه چشم یا یک‌چشم روی دستشان، ابروهای پیوسته و… روبرو بشویم.

کالکشن گوچی

هم‌چنین برای تأکید بر این موضوع که تمامی این‌ها واقعاً آفریده‌ میشل بوده‌اند، بعضی از مدل‌ها را در حالی می‌بینیم که کاورهای مخصوص نگه‌داری لباس که از جنس حریر درست‌شده بودند، روی لباس‌های دیگر خود پوشیده بودند.

کالکشن گوچی

تجربیات فشن‌دوست ها

شما از کدامیک از مدل لباس‌های گوچی استفاده کرده‌اید؟

تجربیات‌تان از استفاده از این مدل لباس‌ها و دیگر مدل‌های مشابهی که می‌پوشید را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته به اسم خودتان به‌روزرسانی شده و درج گردد.

کالکشن گوچی ، پاییز ۲۰۱۸
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود