راهنمای انتخاب کت شلوار دامادی – با توجه به جلیقه و رنگ

زمانی‌که مسئله خرید کت شلوار در میان باشد، بسیار مهم است اما برای انتخاب کت شلوار دامادی مناسب برای مراسم عروسی‌تان، باید عواملی همچون جلیقه، چندتکه بودن و رنگ آن را در نظر بگیرید.

انتخاب پارچه و کت شلوار دامادی مراسم عروسی

با جلیقه یا بدون جلیقه؟ کت شلوار سه‌تکه یا دوتکه؟

جزئیات جلیقه زیر کت شلوار دامادی لانیری

برای کت شلوار سه‌تکه، جلیقه‌ای با رنگ متضاد، کاملاً ضروری است.

حتی اگر بخواهید در مراسم عروسی‌تان تاکسیدو بپوشید، جلیقه ضروری است. کت شلوار سه‌تکه با جلیقه امتیازات قابل‌توجهی دارد. داماد انتظار دارد برای مراسم عروسی‌اش، ظاهری رسمی داشته باشد و کت شلوار دوتکه حق مطلب را در حق ستاره مهمانی ادا نمی‌کند.

جلیقه می‌تواند ۳ دکمه یا ۴ دکمه باشد، این بستگی به انتخاب شما دارد. اگر ظاهر دامادی رسمی دوست دارید، جلیقه‌ای انتخاب کنید که حال و هوایش به حال و هوای کت شلوارتان بیاید. اگر به دنبال ظاهر زیباتری هستید می‌توانید با رنگ عاجی یا کرمی یا رنگی که به کت شلوارتان بیاید، این ظاهر را به دست آورید. اگر می‌خواهید ظرافت ظریفی به ظاهرتان اضافه کنید، دکمه‌های مروارید به جلیقه‌تان اضافه کنید.

کت شلوار دامادی

مناسب‌ترین رنگ‌ها، چه رنگ‌هایی هستند؟

کت شلوار عروسی آبی

کت شلوار سفارشی آبی با جلیقه عاجی متضاد لانیری

کت شلوار عروسی آبی: بهترین تعادل میان سنتی و تطبیق‌پذیری.

وقتی صحبت از عروسی به میان باشد، آبی جزو انتخاب‌های رایج به‌حساب می‌آید. آبی بخصوص با سایه‌های آبی نیمه‌شبی، آبی کبالت یا آبی جامد، رنگ جذابی به‌حساب می‌آید که تأثیری ماندگار از ظاهری رسمی را به مردانی که آن را می‌پوشند، می‌دهد.

رنگ آبی، تعادلی میان رسمیت جشن عروسی و رسمیت مراسم و مناسک، ایجاد می‌کند. این حقیقت که این رنگ به‌شدت با ارگان‌های محترمی همچون نیروی دریایی مرتبط است، باعث می‌شود که جسارتی برابر را میان نسل قدیم و جوان ایجاد کند.

کت شلوار سه‌تکه، بهترین انتخاب است و همیشه هوشمندانه به نظر می‌رسد، یک کت شلوار آبی این اجازه را به شما می‌دهد که آن را با جلیقه‌هایی با سنگ‌های مختلف و مدل‌های مختلف ست کنید. حتی می‌توانید جلیقه‌تان را عاجی رنگ انتخاب کنید که کمی با عروس نیز ست شوید.

کت شلوار دامادی

کت شلوار عروسی خاکستری

کت شلوار خاکستری سفارشی با جلیقه روشن

کت شلوار عروسی خاکستری: انتخابی خوب برای ظاهری رسمی.

کت شلوار خاکستری کلاسیک، انتخاب خوبی است اگر بخواهید لباسی برای صبح مراسم عروسی‌تان بپوشید یا اینکه مراسم عروسی قرار باشد صرفاً در صبح برگزار شود. کت شلوار خاکستری زغالی، دومین گزینه خوب بعد از رنگ آبی برای مراسم عروسی رسمی است.

خاکستری روشن و سنگ‌های کمی متفاوت‌تر از آن، در پارچه‌ای سبک، در چند سال گذشته جزو ترندهای لباس مناسب برای مراسم عروسی بوده است چراکه احساس راحتی زیادی به کسی که ان را پوشیده می‌دهد اما در این میان ممکن است سایه‌ای بزرگ روی عروس و ظاهر او بیندازد. پس هنگام انتخاب سایه کت شلوارتان حواستان را به‌خوبی جمع کنید.

کت شلوار دامادی

کت شلوار عروسی مشکی

مردی که کت شلوار مشکی سفارشی لانیری را برای عروسی‌اش پوشیده است.

کت شلوار عروسی مشکی: تنها زمانی استفاده می‌شود که پای کراوات مشکی در میان باشد.

مشکی رنگ بسیار رسمی است اما به خاطر ارتباط نزدیکش به تاکسیدو و لباس شب پوشیدن آن درواقع کمی به مراسم عروسی نمی‌آید. عروسی نوعی جشن است، یک مراسم رسمی خشک نیست.

در بیشتر کشورها، کت شلوار مشکی برای مراسم ختم کنار گذاشته می‌شود و برای عروسی اصلاً در نظر گرفته نمی‌شود. اگر رنگ‌های تیره دوست دارید، مشکی می‌تواند همیشه جزو انتخاب‌هایتان باشد اما می‌توانید آبی نیمه‌شبی نیز بپوشید.

کت شلوار دامادی

کت شلوار عروسی بدون تناسب

وقتی صحبت از مراسم عروسی است، کاملاً صریح به کت شلواری که تناسب رنگ نداشته باشد نه میگویید. اصلاً مهم نیست عروسی در ساحل برگزار می‌شود یا در کلیسای شهر، درهرحال، چیزی است که باید رسمی باشد.

کت شلوار بدون تناسب رنگ برای عروسی، خیلی معمولی و غیررسمی است. داماد نیاز دارد که برای روز خاص زندگی‌اش به‌خوبی لباس بپوشد و یک کت شلوار سه‌تکه خوش‌دوخت و اندامی بهترین انتخاب او خواهد بود.

تنوع‌های دیگر

قهوه‌ای انتخاب پیچیده دیگری برای داماد است تا نسبت به دیگران برجسته‌تر به نظر برسد. برای عروسی‌های تابستانی، خاکستری روشن با پارچه سبک، انتخاب خلاقانه‌ای است.

راهنمای کامل انتخاب کت شلوار دامادی

راهنمای انتخاب کت شلوار دامادی – با توجه به جلیقه و رنگ
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود