برترین برندهای مد یونان (قسمت دوم)

در این مطلب به ادامه ارائه توضیحاتی مختصر در ارتباط با برترین برندهای مد یونان می‌پردازیم:

برندهای مد یونان

۶٫ انشنت کالوس

انشنت کالوس، کالکشن جدید ریزورت‌ویر، الهام خلاقانه‌اش را زیبایی یونان باستان و نامش را از کلمه یونانی باستان گرفته شده است.

نمادهای چاپی یونان باستانی که روی پارچه‌های پنبه‌ای چاپ شده است، منحصراً برای انشنت کالوس طراحی‌شده، گلدوزی‌های زیبا روی پیراهن‌ها، گلدوزی‌های پنبه‌ای، پارچه‌های ابریشمی و کاکل‌های دست‌ساز تنها بخشی از جزئیات شگفت‌انگیزی هستند که برند انشنت کالوس را تعریف می‌کنند.

قفطان ها و لباس‌های ساحلی‌شان، که همگی توسط جزئیات دقیق، مزین شده است، دقیقاً همان چیزهایی هستند که شما برای داشتن تصویری زیبا در خیابان‌های سنگفرش سفیدپوش سیکلادس یا در یک ساحل آفتابی در دریای یونان به آن احتیاج دارید.

بااین‌حال، فریبندگی زیبای آن‌ها، موجب شده تا آن‌ها برای هر کمد لباس سفری ماهرانه مد، اجتناب‌ناپذیر باشند. تمامی محصولات منحصراً در یونان طراحی و ساخته شده‌اند.

مد یونان

۷٫ زئوس + دیون

این برند چند سال پیش به دنیای مد معرفی شد و هویت یونانی قدرتمندی را همراه با طرح و برنامه برای بازیابی سنت دست‌سازهای محلی در کشور یونان به نمایش گذاشت. تولیدکنندگان، هنرمندان و کارگاه‌های کوچک از سراسر یونان توسط تیم زئوس + دیون به‌منظور سهیم شدن در کالکشن‌هایشان استخدام شدند.

مد یونان

۸٫ انشنت گریک سندلز

این برند ممکن است بزرگ‌ترین داستان موفقیت‌آمیز در بین برندهای جدید یونانی باشد. این برند توسط کریستینا مارتینی و نیکولاس مینوگلو تأسیس شد، این برند هم‌اکنون به علت صندل‌هایش با داشتن جزئیات چرمی کوچک با اشاره به خدای یونان باستان یعنی هرمس، در سطح جهان شناخته شده است.

هر فصل، این برند نسخه‌های بسیار زیادی را اضافه می‌کند، که برخی از آن‌ها درنتیجه همکاری‌هایی با اسامی شناخته‌شده‌ای همچون پیتر پیلوتو و ایلیاس للائونیس است.

مد یونان

۹٫ ای تو زی

من واقعاً مسیری را که کنستانتینوس وارویتسیوتیس طراح در آن گام برداشته را دوست دارم که همراه با وجود افزودن حس شوخ‌طبعی به این خط زیبا و اصیل یونانی است. طراحی‌های رنگی، سرزنده با بوم نقاشی از آبی و سفید برای ایجاد کیف‌های ساحلی است و هم‌چنین زندگی در روزهای تابستان یونان را به ما یادآور می‌شود.  هر اکسسوری در یونان به‌صورت دست‌ساز کار می‌شود و تنها از بهترین مواد اولیه خام محلی و بهترین صنعتگران و هنرمندان سنتی استفاده می‌شود.

مد یونان

۱۰٫ سان آوِ بیچ

این برند در سال ۲۰۱۲ تأسیس شد و برندی است که حوله‌های ساحلی نرم و اکسسوری‌های مربوط به ساحل را با در اختیار داشتن موارد چاپی منحصربه‌فرد و مواد با کیفیت و جنس خوب این کار را انجام می‌دهد. این لباس‌ها در یونان دست‌ساز و محلی بوده و هر محصول از این برند حتماً لباس‌های شادمانی تابستانی و آماده حملی را در سفر بعدی ساحلی در اختیار خود دارد. هر  کالکشن از خارق‌العاده‌ترین ساحل‌های جهان الهام گرفته است – از عمق آبی دریای اژه تا سواحل طلایی در جزایر مالدیو و چشم‌انداز گرمسیری کشور برزیل.

مد یونان

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود