لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص ژیوانشی ، پاییز ۲۰۱۸ + انواع سیلوئت

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس مجلسی بلند جدید در فشن شوی اوت کوتور ژیوانشی پاییز ۲۰۱۸ و توضیحات کامل در مورد انواع سیلوئت برای شما پرداخته ایم:

هوبرت دو ژیوانشی یکی از اولین طراحان هنرمندان بود. وابستگی او به آدری هپبورن، که لباس او را برای نقشی که در صبحانه در تیفانی داشت، طراحی کرده بود، باعث شهرت آدری و خود او شد. کلیر وایت کلر، بعد از مدت‌زمان طولانی که در کار طراحی برای برندهایی همچون گالیانو، مک کوئین، مک دونالد و تیشی بود، سال گذشته خانه مد ژیوانشی را به ارث بود و او اکنون بدون شک یکی از بزرگ‌ترین طراحان هنرمندان در سال ۲۰۱۸ است. او لباس مگان مارکل را در روز عروسی‌اش با شاهزاده هری به شکل فوق‌العاده‌ای طراحی کرد. نام کلر به‌ندرت به‌عنوان طراح لباس عروس شنیده می‌شود اما این لباس به شکل فوق‌العاده‌ای باشکوه و بی‌نظیر بود.

فشن شوی اوت کوتور ژیوانشی

این موضوع به نمایش امشب در باغ ملی پاریس، هیجانی فوق‌العاده داد. وایت کلر، به ژیوانشی که در فوریه این سال از دنیا رفت، ادای احترام کرد. او اولین مدیر خلاق در خانه‌ای است که به او به ارث رسیده است، او برای نشان دادن فروتنی و احترام خود این کار را کرد: او به‌خوبی روبه‌جلو رفت، نگاه به گذشته خطر گیرکردن در آن را دارد. وایت کلر روی این پروژه‌ای که داشت پافشاری کرد.

او در پشت صحنه گفت: «ملاقات با او و مواجه‌شدن با این حقیقت که او سه ماه بعد از دنیا رفت، کاملاً در ذهن من ماندگار است؛ میراث او چیزی است که باید به آن افتخار کرد و آن را جشن گرفت. همه کار او را با آدری دیده‌اند. اما کمتر کسی شنل‌ها، معماری و … او را دیده‌اند. برای من اتفاق فوق‌العاده‌ای بود که این‌ها را با چشمان خودم ببینم و اکنون به روش خودم آن را به نمایش درآورم.»

روی تخته پشت سر او و در کتابی که روی هر  صندلی بود، تصاویر آرشیوی از هپبورن و مدل‌های مختلف از دهه پنجاه میلادی تا دهه هفتاد وجود داشت. برخی از آن مدل‌ها روی راهرو راه می‌رفتند اما وایت کلر منظورش را رساند که کاری که می‌کند، بازتولید نیست. مدل افتتاح کننده نمایش، لباس سفید و صورتی بود که هپبورن پوشیده بود اما امشب تاپ شنل دار و دامن ستونی که در آنجا بود رنگ مشکی و نقره‌ای یخی داشت. درعین‌حال، LBD صبحانه در تیفانی با جایگزین کردن هودی با چند رشته مروارید بروز شده بود. بااین‌وجود، بیشتر، پارچه‌ها تغییر کرده بودند. نیم‌قرن پیش، مواد اولیه، بسیار سخت‌تر و سنگین‌تر از امروز بودند.

لباس مجلسی بلند خاص

درواقع، لباس‌ها در این نمایش رزونانسی مدرن داشتند و بیشتر در دسته‌بندی لباس‌های چین‌دار قرار می‌گرفتند: مثلاً لباس مجلسی بلند که تن کیکی ویلمز بود، لباس شنل دار عاجی رنگی بود که دستبند نقره‌ای و چین‌های ابریشمی داشت که درواقع ما را یاد آخرین کالکشن لباس آماده او مینداخت. وایت کلر در اوایل ژانویه اولین لباس مجلسی بلند سفارشی خود را به نمایش می‌گذارد. در اینجا، تاریخ روی برخی از این سیلوئت ها به‌شدت سنگینی می‌کند، هرچند که هیچ مسئله بحث‌برانگیزی در آن وجود ندارد. بیشتر گلدوزی‌ها روی لباس‌های مردانه انجام شده بود؛ شاید این چیزی بود که بیشتر غیرمنتظره به نظر می‌رسید.

لباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدید

درنهایت، هپبورن، موسیقی رودخانه ماه را زمزمه کرد. لحظه فوق‌العاده‌ای بود، باعث شد همه به این واقعیت برسیم که وایت کلر، صفحه‌ای از خود آقای ژیوانشی را ورق زد و از اعضای آتلیه دعوت کرد تا به او بپیوندند. و توضیح داد: «او به شکوه و شیک بودن باور داشت.» بااین‌حال، ما مشتاق هستیم تا ببینیم برای فصل بعد که می‌خواهد دست از گذشته بکشد و به آینده نگاه کند، چه در سر خواهد داشت.

انواع سیلوئت

در مد، اصطلاح سیلوئت به برش لباس یا شکل کلی لباس اشاره دارد. سیلوئت ها می‌توانند برای تأکید کردن و برجسته کردن شکل بدن زن برای ایجاد توهمی از زیبایی استفاده شوند. سیلوئت های لباس‌های متفاوت برای انواع متفاوتی از بدن طراحی شده است تا در هر مراسم به شکل متفاوتی دیده شوند. فهمیدن سیلوئت های متفاوت می‌تواند به شما در پیدا کردن بهترین لباس برای شکل بدنتان کمک کند.

امپراتور

این لباس، برش کمر دارد که مستقیماً تا زیر سینه بالا آمده است، با دامنی که به‌آرامی از کمر به پایین سر می‌خورد. این لباس به‌طور مشخص به زنانی که کمری معمولی دارند توصیه می‌شود اما برای زنانی که شکل ساعت شنی مانندی دارند، مناسب نیست.

پری دریایی

سیولئت پری دریایی، برای زنانی که انحنا دارند و می‌خواهند آن‌ها را برجسته کنند توصیه می‌شود. کاملاً در قسمت کمر و ران تا زانو به‌صورت جذب قرار می‌گیرد، به شکلی که بدن را  به شکل قابل‌توجهی نشان می‌دهد. سیلوئت پری دریایی، به اکثر بدن‌ها می‌آید، اما به شکل فوق‌العاده‌ای زنان کوچک باید نسبت به این مدل احتیاط کنند چراکه ممکن است روی طول پا و رانشان تأثیر بگذارد و آن‌ها را به شکل بدی نشان بدهد.

کالکشن اوت کوتور ژیوانشی پاییز ۲۰۱۸

لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص ژیوانشی ، پاییز ۲۰۱۸ + انواع سیلوئت
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود