برترین برندهای مد آلمان (قسمت دوم)

در این مطلب به ادامه ارائه توضیحاتی مختصر در ارتباط با برترین برندهای مد آلمان می‌پردازیم: 

برندهای مد آلمان

۸٫ A Kind Of Guise

ا کایند آو گایز از مونیخ یکی از برندهای مردانه پیشرو در آلمان است.  کالکشنهای این برند به طور گسترده‌ای در خارج از کشور به عنوان مرجع برگزیده می‌شوند که گامی بزرگ در فرهنگ سنتی لباس این کشور است. با کالکشن‌های الهام گرفته‌شده از فرهنگ فوتبال مغولستان و کالکشن‌ عکس‌هایی که در آتن گرفته شده است، این برند، لباس‌های کژوال درصورتی‌که امکان پوشش داشته باشند را از ناحیه‌های ناشناخته الهام می‌گیرد.

مد آلمان

۹٫ جیل سندرز

جیل ساندر، طراحی با موقعیت افسانه‌ای – که نیویورک تایمز لقب ملکه کوچک‌تر به او داده است – در سال ۱۹۶۸ پیشگام سبک کمینه‌گرایی شد. ۵۰ سال از زیبایی‌شناسی نامحسوس حاکم بر آلمان و اسکاندیناوی می‌گذرد. این برند دارای تاریخچه پر فراز و نشیبی است؛ در سال ۱۹۹۹ توسط پرادا خریداری شده بود، شش ماه پیش از آنکه سندرز به طور ناگهانی آنجا را ترک کند، به این شرکت یک تلنگر زد که شاهد کاهش فروش بود و تقریباً تمام اعضای تولید و طراحی‌ برند، استعفا کردند.

سندرز در سال ۲۰۰۳ به خانه بازگشت، با توجه به تفاوت های آشکار با برتلی پاتریزیو مدیرعامل پرادا در سال ۲۰۰۴ دوباره استعفا داد. پرادا پس از آن شخص دیگری جز رف سیمونز را برای مدیریت خانه مد منصوب نکرد. پس از آنکه سیمونز در سال ۲۰۱۲ به دیور رفت، این برند بدون یک مدیر خلاق بزرگ یک دوره یکنواخت میراث وی را حفظ کرد، در حالی که ساندرز مشاوره خود را تأسیس کرده بود؛ که به طور ویژه با کالکشن‌ + J از یونیکو غول صنعت مد همکاری می‌کرد.

مد آلمان

۱۰٫ کستاس مورکودیس

کستاس مورکودیس که یا تحت نام خود و یا اعطای استعدادهای خود به خانه‌های لوکس طی چند دهه به عنوان دستیار هلموت لنگ، طراحی کرده است؛ در سراسر جهان سرآمد است. برند خود او لباس‌های کلاسیک را با ظرافت معاصر ترکیب می‌کند که همراه با میل وافر برای تولید لباس‌های سنتی مدل مردانه برای زنان، باعث می‌شود یکی از طراحان برجسته یونان و آلمان شود.

مد آلمان

۱۱٫ بیستین

برند داخلی خانه بوتیک کفش‌های کتانی مونیخ با همان نام بیستین قطعات ورزشی را با ادای احترام به ورزش آمریکایی تولید می‌کند. محصولات گرافیکی زلال و پالت رنگ ساده این روزها بیشتر مورد سفارش است که در فروشگاه‌های این برند با مشارکت گارفیلد و هفتبفل (رپر آلمانی) استفاده می‌شود.

مد آلمان

۱۲٫ Ucon Acrobatics

کهنه سربازان صحنه  مد برلین، از سال ۲۰۰۱ با آرامش بر کالکشن‌ مردان و زنان خود کار می‌کنند و تمرکز خود را روی پارچه‌های سفارشی و برش‌های متنوع گذاشته‌اند. الگوهای مستحکم با جزئیات چشم‌نواز، با رنگ‌ها به کار گرفته شده با نظم معمول آلمانی به تعادل می‌رسند. همانند بسیاری از همتایان خود، طراحی ساده در خط مقدم اولویت‌های این برند حفظ می‌شود.

مد آلمان

۱۳٫ وموتو

فرانکفورت وموتو، تأسیس‌شده در سال ۲۰۰۳، در ارائه پوشاک مردانه و زنانه به قیمت پایه تخصص دارد؛ کالکشن‌های این برند در عین اینکه که بسیار مقرون‌به‌صرفه و قابل پوشش هستند، به ترندها هم توجه دارند. فارغ از اینکه لباس‌زیر، پیراهن، ژاکت یا بالاپوش طراحی می‌کنند، این برند به زیبایی‌شناسی ساده آلمانی، با قیمت ارزان و ذهنیت گذرا و سلیقه متغیر مشتریان توجه می‌کند.

مد آلمان

برترین برندهای مد آلمان (قسمت دوم)
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود