سوالات متداولی که باید درباره استایلینگ لباس زنانه پاییزی بدانید؟

آیا میدانید که چطور باید برای فصل پاییز لباس زنانه بپوشید؟ می‌دانید چطور باید رنگ‌های مختلف را برای داشتن بهترین ظاهر با هم ست کنید تا ظاهری جذاب و زیبا داشته باشید؟ در این مطلب قصد داریم تا شما را با سوالات متداول درباره استایلینگ لباس زنانه پاییزی آشنا کنیم:

سوالات متداول درباره استایلینگ لباس زنانه پاییزی

زنان مشکی‌پوش، زندگی رنگارنگی دارند.

پرسش: من لباس مشکی زیادی در کمد لباسم دارم. اغلب خودم را در حال پوشیدن لباس مشکی می‌بینم و به نظرم فوق‌العاده شیک به چشمم می‌آید.

پاسخ: ساده‌ترین راه برای واردکردن رنگ به کمد لباستان با کمک گرفتن از رنگ‌های خنثی و اکسسوری است. بجای خریدن پیراهن مشکی به دنبال سفید یا کرم آن بسته به رنگ پوست خود بگردید. به دنبال لباس‌های کلاسیک باشید، مثل ژاکت جین که باعث می‌شود کمی آبی به ظاهرتان اضافه شود بدون اینکه تلاش زیادی کرده باشید. تغییری ظریف از مشکی به رنگی بکنید و این کار را با استفاده از مواردی که رنگ‌های تیره‌تری همچون آبی تیره، سبز جنگلی یا بورگوندی دارند شروع کنید. این‌ها به شما کمک می‌کنند تا وارد دنیای رنگ‌ها شوید و همان تأثیر لاغر کنندگی مشکی را نیز از آن‌ها بگیرید. وقتی خرید می‌کنید، به دنبال شال‌هایی با رنگ‌های زیبایی همچون طلایی، نارنجی یا قرمز تیره باشید، این در فصل پائیز کار ساده است چراکه نه‌تنها شما را گرم نگه می‌دارد بلکه به ظاهرتان کمی رنگ می‌افزاید.

زنان برای جلب توجه لباس جذاب نمی‌پوشند، می‌خواهند فراموش‌‌نشدنی باشند.

پرسش: وقتی ظاهر بامزه‌ای دارم، متنفرم و درنهایت چیزی نمی‌پوشم، چراکه کفشی ندارم که به آن‌ها بیاید.

پاسخ: بیا به ترتیب، روی یک ظاهر و یک فصل تمرکز کنیم. برای پائیز، روی سه جفت کفش تمرکز کنید، چکمه بلند، چکمه تا قوزک پا و یک جفت کفش معمولی زیبا. چکمه‌ها می‌توانند مشکی یا قهوه‌ای باشند و کفش معمولی می‌تواند چاپ  پلنگی داشته باشد یا رنگ آن آبی تیره و یا مشکی باشد. خرید کفش با رنگ‌های خنثی به شما انعطاف‌پذیری زیادی در ست کردن لباستان می‌دهد. ترجیحاً، شما یک کفش مشکی، قهوه‌ای و یکی هم برای سرگرمی نیاز دارد که می‌تواند کفشی معمولی با طرح پلنگی باشد. این ترکیب سه کفش برای پائیز، انتخاب‌های زیادی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

هر روزتان یک شوی فشن است و دنیا مسیری که در آن قدم برمی‌دارید.

پرسش: من نمی‌دانم مدل شخصی‌ام چیست و بجای آن صرفاً ترندها را دنبال می‌کنم، چگونه می‌توانم مدل شخصی خودم را پیدا کنم؟

پاسخ: مدل شخصی چیزی است که همه ما داریم؛ فقط باید آن را شناسایی کنیم. اگر می‌خواهید خودتان را با لباس و اکسسوری ها بیان کنید اما حس می‌کنید هیچ مدل شخصی ندارید، قدم اول را بردارید. یک برد در پینترست برای خودتان درست کنید و نام آن را مدل شخصی من بگذارید و تیپ‌ها، رنگ‌ها و طرح‌هایی که برایتان جذاب است را در آن ذخیره کنید. اما حواستان باشد که باید عاشق این عکس‌ها باشید.

نه اینکه فقط دوستش داشته باشید، یعنی هر عکسی که در آن ذخیره می‌کنید را باید به معنای واقعی کلمه عاشقش باشید. این می‌تواند بردی شخصی یا عمومی باشد. بستگی به خودتان دارد. در طول زمان متوجه الگویی در این رنگ‌ها، مدل‌ها و نگرش‌ها می‌شوید که به شما در شناسایی چیزی که دوست دارید کمک می‌کند و قادر خواهید بود تا شروع به توسعه مدل شخصی‌تان کنید.

با استایل می‌توانید بگویید که هستید، بی‌ آن‌که حرفی زده باشید.

پرسش: کجا می‌توانم پوشاک کوچک بخرم؟

پاسخ: من همیشه به دنبال انتخاب‌های کوچک هستم چراکه ریزه میزه ام. معمولاً دامن‌ها، لباس‌های مجلسی و شلوارها خیلی بلند هستند و ژاکت‌ها و بلیزرهای معمولی خیلی بزرگ. برخی مغازه‌هایی که اغلب از آن‌ها خرید می‌کنم، سایزهای کوچک نیز دارند.

استایلینگ لباس زنانه پاییزیاستایلینگ لباس زنانه پاییزیاستایلینگ لباس زنانه پاییزیاستایلینگ لباس زنانه پاییزیاستایلینگ لباس زنانه پاییزیاستایلینگ لباس زنانه پاییزی

بیشتر اوقات، وقتی سایز خود را در بخش کوچک پیدا می‌کنم، نیازی به هیچ تغییری ندارم. اگر اندازه‌های معمولی بخرم، معمولاً باید ایکس اس یا دو ایکس اس را برای ژاکت بخرم.

می‌توان خرید کردن را ترک کرد، اما من آدمش نیستم.

پرسش: من واقعاً طرفدار خرید کردن نیستم. ممکن است تنها چند بار در سال خرید کنم که نتیجه آن لباس‌هایی بی‌کیفیت می‌شوند که دوستشان ندارم.

پاسخ: معمولاً وقتی کسی خرید کردن دوست ندارد، به خاطر یک یا ترکیبی از چند دلیل زیر است:

  • نمی‌دانید دنبال چه چیزی بگردید.
  • بدون لیست به خرید می‌روید.
  • نمی‌دانید چه چیزی برایتان مناسب است.
  • نمی‌دانید چه رنگ‌های مشخصی به رنگ پوستتان می‌آید.
  • نمی‌دانید کدام شکل لباس به شکل بدنی شما می‌آید.
  • پولتان را روی اجناس حراجی هدر می‌دهید که هرگز نمی‌پوشید.
  • تنها خرید می‌کنید.
  • با ذهنیتی منفی به خرید می‌روید. بسیار مهم است. اگر همیشه بگویید از خرید کردن متنفرید، البته هرگز از خرید کردن خوشتان نخواهد آمد. مثبت فکر کنید.

اساساً، نمی‌دانید چگونه خرید کنید. وقتی نمی‌دانید چگونه کاری را انجام دهید و سعی می‌کنید بدون گرفتن کمک، آن کار را به‌تنهایی انجام دهید، از تجربه و نتیجه‌ای که درنهایت برایتان دارد، خوشتان نخواهد آمد.ای کاش، پاسخ ساده‌ای وجود داشت، ولی این‌طور نیست. پاسخ در بسیاری از جنبه‌ها ریشه دارد؛ از دانستن درباره اینکه چه چیزی بهتر به شما می‌آید تا قصد شما از خرید کردن.

نتیجه‌گیری درباره استایلینگ لباس زنانه پاییزی

من با یک هدف به خرید می‌روم؛ میدانم به دنبال چه چیزی هستم؛ چند تکه لباس کلیدی می‌خریم که میدانم بیشترین تأثیر را روی ظاهرم می‌گذارد. چراکه همه ما می‌خواهیم در لباسی که می‌پوشیم، خوب ظاهر شویم. مطمئن شوید فهرست ضروریات خود را دارید؛ میدانید چه رنگ‌هایی به شما می‌آید و  بهترین دوستتان را که می‌توانید روی آن حساب کنید و با شما صادق است را همراهتان دارید.

 

سوالات متداولی که باید درباره استایلینگ لباس زنانه پاییزی بدانید؟
5 (100%) 3 votes

برچسب ها

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود