لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص فندی ، پاییز ۲۰۱۸ + همه‌چیز در مورد دامن

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس مجلسی بلند جدید در فشن شوی اوت کوتور فندی پاییز ۲۰۱۸ و توضیحات کامل در مورد دامن برای شما پرداخته ایم:

فشن شوی اوت کوتور فندی

در سالی که گذشت، از آخرین نمایش چهارگانه کوتور فندی تاکنون، صنعت مد تغییر عمیقی با توجه به استفاده از خز داشته است. گوچی اعلام کرد که نمایش ماه اکتبرش را بدون خز برگزار خواهد کرد و در مدت‌زمان کوتاهی مایکل کورس و ورساچه نیز چنین اعلام مشابهی داشته‌اند. فندی، مطمئناً چنین کاری را نکرده است اما چیزی که مشخص است این است که این موضوع نمی‌تواند اتفاقی باشد که نام چهارگانه را در آن فصل به نفع کوتور به زبان نیاورد. نه اینکه میدان دیدش را گسترش داده باشد و نه اینکه لباس‌های خزدار را شامل شود.

لباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدید

ایده جدید این فصل استفاده از مواد اولیه غیر خزدار بود، به‌طوری‌که جوری به نظر برسند انگار خز واقعی هستند. برای مانتوی چند رنگ افتتاحیه برای مثال، نوارهای باریک ابریشم به شکلی به یکدیگر نزدیک دوخته شده بودند که محصول نهایی همچون دامنی از پوست سمور به نظر می‌رسید. و نگاهی به کت‌دامن در قسمت خروجی ۲۵ بیندازید. از جنس پوست بخارایی نیست درحالی‌که دقیقاً شبیه به آن به نظر می‌رسد؛ بجای آن‌که مهره ه به‌صورت چسبیده کنار یکدیگر وصل شوند، به‌صورت استراتژیکی کنار هم قرارگرفته‌اند که حس خز بودن را القا می‌کنند. خواستن توانستن است.

لباس مجلسی بلند خاص

البته مقاله‌های معتبر زیادی در این زمینه وجود دارد. اما اینجا، تأکید بر متفاوت فکر کردن بود. مانتوها استثنا بودند. و پوست تراشیده سمور که روی آن طراحی مارپیچی انجام شده بود و یقه روباهی مانتوها واقعاً استثنایی بود. تمرکز بیشتر روی لباس‌ها بود، همچون فراک مارابوی خزدار که بالرینی آن را به تن کرده بود. آن لباس مجلسی بلند قلاب‌دوزی شده بود و توری زیبایی هم روی آن بود که حس تار عنکبوت را القا می‌کرد.

همان‌طور که فرهنگ از خز فاصله می‌گیرد – بی‌بی‌سی ماه گذشته گزارش داد که حزب کارگر بریتانیایی همه واردات خز را ممنوع اعلام کرد – فندی می‌خواهد مجدداً مجوز کار خود برای گسترش منسوجاتش را بگیرد. منسوجات او، به‌نوعی میراث او محسوب می‌شوند. آن‌ها امشب خودشان را به‌خوبی به نمایش گذاشتند.

همه‌چیز در مورد دامن

دامن، بخش پایینی لباس محسوب می‌شود که کمر به پایین شخص را می‌پوشاند یا لباس بیرون را با وجودش جدا می‌کند.

خط پاچه دامن می‌تواند متفاوت باشد، از بسیار کوتاه تا روی زمین و می‌تواند بسته به مفاهیم فرهنگی حیا و زیبایی‌شناسی شخصیت افراد را نشان دهد که می‌تواند تحت تأثیر فاکتورهایی همچون مد و زمینه اجتماعی نیز قرار بگیرد. بیشتر دامن‌ها به‌خودی‌خود روی بدن می‌ایستند اما برخی دامن‌ها به نظر می‌رسد که بخشی از دیگر لباسی هستند که به تن کرده‌اید، برای مثال، شورت یا جوراب‌شلواری.

در دنیای غرب، دامن‌ها معمولاً توسط زنان پوشیده می‌شوند؛ برخی استثنائات نیز وجود دارد همچون ایزارا که در فرهنگ مسلمانان وجود دارد و کیلت که لباس سنتی مردانه در اسکاتلند و ایرلند برخی اوقات در انگلستان است. بسیاری از طراحان مد، همچون ژان پاول گولتیه، ویوین وستوود، کنزو و مارک ژاکوبز، دامن‌های مردانه را به نمایش گذاشته‌اند. گولتیه اغلب دامن را در کالکشن‌های پوشاک مردانه‌اش نیز به‌عنوان وسیله‌ای برای تزریق تازگی به‌ظاهر مردانه که محبوب‌ترینش را تن دیوید بکهام دیده‌اید، معرفی می‌کند. دیگر فرهنگ‌ها نیز در سنت‌های گذشته‌شان دامن می‌پوشیدند.

در ساده‌ترین استفاده، دامن می‌تواند لباس دراپه‌ای باشد که از یک‌تکه پارچه ساده درست می‌شود، اما بیشتر دامن‌ها در قسمت کمر یا باسن کاملاً به بدن جذب می‌شوند، دامن‌های مدرن معمولاً از پارچه‌های سبکی همچون جین، جرسی یا پاپلین درست می‌شوند. دامن‌های باریک اغلب با زیرپیراهنی پوشیده می‌شوند تا دامن بهتر بایستد.

کالکشن اوت کوتور فندی پاییز ۲۰۱۸

لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص فندی ، پاییز ۲۰۱۸ + همه‌چیز در مورد دامن
5 (100%) 9 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود