کالکشن فندی ، بهار ۲۰۱۸

در این مطلب، کالکشن فندی آماده پوشیدن بهار سال ۲۰۱۸ در وب‌سایت وُگ برای شما آورده شده است:

زیبایی‌های کالکشن فندی

مثلث‌بندی و سه‌گوش‌سازی یکی از تم‌های همیشگی در فندی بوده است. کارل لاگرفلد طراحی‌های اولیه را سریعاً انجام داده است: شانه‌های مثلثی، سینه‌ها تا کمر، دامن‌ها با حاشیه‌های خیره‌کننده. منشأ چنین تفکری از آینده‌نگری ایتالیایی سرچشمه می‌گیرد – یک جنبش هنری اوایل قرن بیستم، که با وجود چیزهای دیگر، جهت به دست گرفتن سرعت پویای عصر ماشینی مدرن، خودش را غرق کرده است. سیلویا ونتورینی فندی و تیمش در مرکز فرماندهی فندی در شهر رم، با تمرکز بر شانه‌های همراه با برش به بیرون و اضافه کردن چهارخانه‌ها، گل‌ها و لایه‌های متعدد شفاف، روی این ایده کار کردند.

بااین‌حال، بخش اصلی خانه مد فندی، و تمرکز روی توانایی فنی‌شان در کار کردن با خز و چرم قرار دارد. گاهی اوقات ماهرانه بیان می‌شود، مانند کت چرمی سبز همراه با گل‌های به‌کاررفته از طریق یک فرایند گرمایی به‌جای دوختن، تا خز خاتم‌کاری شده به‌عنوان چهارخانه‌ها.

خانه مد فندی، به لحاظ تخصصی، سطح کلاسش از بقیه فعالان در حوزه کار با خز و چرم، بالاتر است.

بااین‌حال، لوگوها هستند که بیشترین توجه را از تشنگان ترندهای روز به دست می‌آورند. یک ژاکت و کت بمبر خز با چاپ لوگوی فندی روی آن، و کیف‌های دوشی با لوگوی فندی، در هر داستان‌سرایی که درباره پرگویی غیرعادی جدید در بهار بعدی می‌آید، جای خواهد داشت.

صفحه اختصاصی فندی

کالکشن آماده پوشیدن بهار ۲۰۱۸ فندی

کالکشن فندی ، بهار ۲۰۱۸
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود