دانستنی‌های دنیای مد (قسمت اول)

وقتی صحبت از دانستنی‌های دنیای مد می‌شود، گاهی اوقات به نظر می‌رسد که همه به همراه مادرانشان توصیه‌های صحیحی دارند که می‌توانند به صحبت آن قسم بخورند. برخی از آن‌ها مفید است درحالی‌که برخی دیگر… . نه خیلی.

دانستنی‌های دنیای مد

با در نظر گرفتن این موضوع، ما چندین مورد را از بهترین‌هایشان را از سوی طراحان مد و متخصصان سبک زندگی گرد هم آورده‌ایم. به ما اعتماد کنید: با این دانستنتی‌های ارزشمند دنیای مد ، بهترین زندگی شیکتان را تجربه خواهید کرد.

اکسسوری‌ها

۱٫ سعی کنید از سنگ‌های جعلی روی کیف‌هایتان استفاده نکنید.

۲٫ می‌توانید برخی از گوشواره‌های کلیپسی را صاف کنید و آن را روی کفش یا پیراهنتان بچسبانید.

۳٫ بهترین روش برای زیباتر کردن ژاکت: استفاده از سنگ پومیس است.

۴٫ اگر لکه روغنی روی کیف‌دستی موردعلاقه‌تان ریخته شده است، لکه را با پودر بچه بپوشانید و بگذارید یک شب بماند. صبح، لکه از بین رفته است. اگر ذره کمی باقی ماند، پروسه را تکرار کنید تا لکه کامل از بین برود.

جین‌ها و پارچه‌های با جنس متفاوت

۵٫ جین‌ها نو را پیش از بردن آن به خیاطی، دو بار بشویید. چرا؟ چون جین‌ها همیشه وقتی شسته می‌شوند آب می‌روند.

۶٫ ۵ روز پیش از رویدادهای بزرگ و مهمانی‌ها از لبنیات و دانه‌ها دوری کنید تا بتوانید چند سایز کم کنید.

۷٫ درباره کیفیت پارچه کشمیرتان شک دارید؟ به‌آرامی بدنه آن را بکشید و ببینید به حالت اولش بازمی‌گردد یا نه. یکپارچه کشمیری کم کیفیت برنمی‌گردد.

۸٫ اگر زمان کافی برای امتحان کردن جین در فروشگاه را ندارید، روش گردن را امتحان کنید: می‌توانید اندازه‌تان را با قرار دادن کمر جین دور پشت گردنتان امتحان کنید. اگر کمرِ شلوار به‌طور کامل دور گردنتان بپیچد و از آن‌طرف به هم برسد، جین اندازه است.

۹٫ ۲۵درصد کمدتان را با پرسیدن یک سؤال از خودتان کم کنید: اگر دوباره می‌خواستم خرید کنم، آیا چنین چیزی را می‌خریدم؟ اگر پاسخ منفی است، آن را دور بیندازید.

۱۰٫ علی‌رغم چیزی که روی برچسب لباس‌ها وجود دارد، پارچه کشمیری کاملاً مناسب شستشو با دست است. سعی کنید آن را خشک کنید، از یک همزن هم می‌توانید استفاده کنید تا آب اضافی را در چند ثانیه از روی آن بردارد.

نکات تخصصی‌تر در مورد لباس‌ها

۱۱٫ برای جلوگیری از جدا شدن پرزهای لباس و پخش شدنش در همه جای خانه، آن را تا بزنید و در کیسه‌ای قرار دهید و سپس کیسه را به مدت حداقل ۳ ساعت درون فریزر بگذارید.

۱۲٫ لباس‌هایی که روی آن لکه‌های سفید دئودورانت وجود دارد را ابتدا برعکس روی چوب کار آویزان کنید و سپس به آهستگی با فوم روی آن بکشید- جاناتان سیمکای، طراح

۱۳٫ بهترین روش خانگی حفظ درخشش لباس: مواد شوینده مایع و مسواک قدیمی است.

۱۴٫ راز خوب ماندن لباس‌هایی که به‌طور روزانه می‌پوشید لیکرا است. فرمول آن به‌این‌ترتیب است: ۹۵درصد کتان، ۵درصد اسپندکس لیکرا بری تی‌شرت‌ها، و حداقل ۲درصد لیکرا برای جین‌ها تا شکلشان را حفظ کند.

۱۵٫ همیشه لباس‌هایتان را از روشن به تیره و از چپ به راست در کمدتان مرتب کنید. چشمتان می‌تواند به‌راحتی آن‌ها را دنبال کند و به‌این‌ترتیب همه‌چیز مرتب است-ملانی شارلتون مؤسس کلوز اِت.

۱۶٫ هرگز لباس شنای خود را در ماشین لباسشویی نیندازید و همیشه با دست آن را بشویید. ماشین لباسشویی لباس را خراب می‌کند و خاصیت الاستیکی آن را از بین می‌برد. تنها استثنا، پایان تابستان یا تعطیلات است، می‌توانید لباس شنایتان را در ساک شستشوی توری بیندازید و با دور ملایم بگذارید شسته شود. البته این کار را پس از بارها استفاده انجام دهید.

۱۷٫ مراسم‌هایی که لباس در آن بسیار اهمیت دارد، محلی برای آزمون خطا نیست. پس لباسی بپوشید که میدانید به بهترین شکل به شما می‌آید. برای مثال، سوفیا ورگارا می‌داند که در لباس پری دریایی بسیار زیبا است و به او می‌آید و همیشه انواع مختلفی از آن را روی فرش قرمز می‌پوشد.

۱۸٫ هرگز لباستان را بلافاصله بعد از اتو کشیدن نپوشید، این کار می‌تواند باعث ایجاد چین‌وچروک شود. بجای این کار، بگذارید ۵ دقیقه همان‌طوری که هست بماند.

۱۰۱ نکته که هر دختری باید آن را بداند

دانستنی‌های دنیای مد (قسمت اول)
4.7 (93.33%) 9 votes

برچسب ها

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود