کدام مدل‌های لباس عروس الی صعب را بپوشیم؟ چطور لباس شنل زنانه بپوشیم؟

آیا مدل‌های لباس عروس الی صعب را میشناسید؟ آیا میدانید چطور باید لباس شنل زنانه (cape dress) پوشید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس عروس در فشن شوی پاییز ۲۰۱۸ کارولینا هررا و استایلینگ لباس شنل زنانه آشنا کنیم:

جذابیت‌های لباس عروس جدید

برای پاییز ۲۰۱۸، الی صعب به سراغ سیلوئت های قدیمی با پیچیدگی‌های مدرن رفت. کالکشن ویرایش شده ۱۴ لباس او، هنوز امضای فوق‌العاده کار دست را به همراه دارد و به‌خوبی روی آن گلدوزی‌هایی برای ظرافت بیشتر انجام شده است.

محل نمایش الی صعب فضایی زنانه و درعین‌حال قدرتمندی را نشان می‌دهد که بوتیک خیابان مدیسون است، جایی که دکورهای مرمری آن در زیباتر جلوه دادن طرح‌های او تأثیر بسیاری دارند.

مدل‌های لباس عروس الی صعب

درون‌مایه اسلامی یا عرب در لباس‌های او قابل‌مشاهده بود با یقه‌هایی نقره‌کاری شده که بالای دکلته شناور بودند. دیگر لباس یقه‌هفت آنجا نیز ظاهر فوق‌العاده‌ای داشت و همچون لباس باله یا لباس مراسم چای‌خوری، تور، شیفون، ارگانزا و پارچه نازک توری روی آن به‌کاررفته بود.

صعب همچنین سیلوئت محبوبی را از فصل گذشته در این کالکشن داشت: شنل. این بار، با گلدوزی دستی حس خاصی از سریال ماجرای ندیمه را ایجاد کرده بود.

تاریخچه کوتاه لباس شنل زنانه

لباس شنلی، لباس زنانه‌ای است که ویژگی‌هایی از شنل و لباس مجلسی را باهم ترکیب می‌کند. لباس شنل مانندی که به لباس مجلسی متصل شده است بیشتر به لحاظ ساختاری تعریف می‌شود و پارچه و رنگ بکار رفته اکثراً هماهنگ و متناسب هستند. لباس‌های شنلی به‌طور سنتی توسط زنان منونیت پوشیده می‌شد. برخلاف پوشش سر، لباس شنل هرگز بخشی از قانون نشد. در کنار ارتباط تاریخی با لباس منونیت، لباس شنلی به بخشی از لغت‌نامه مد اضافه شد.

در قرن نوزده و اوایل قرن بیستم، لباس شنل توسط زنانی که از انجمن‌های محتاط منونیت بودند، پوشیده می‌شد. لباس شنل، مدل ساده‌ای داشت و یک تکه پارچه در نقش پوشاننده بدن عمل می‌کرد. آن تکه پارچه شکل هفت مانندی داشت و درواقع می‌خواست به شکل بدنی یک زن اشاره کند. زنان انجمن منونیت در کالیفرنیا لباس شنلی می‌پوشیدند که یقه بالا، بدنه آزاد و کمر جذبی داشت. شنل لباس، شانه و سینه را می‌پوشاند. به دلایل مذهبی، هیچ تزئینی روی این لباس نباید انجام می‌گرفت. هرچه ساده‌تر، ارزش آن بیشتر. برای زنانه انجمن منونیت و بخصوص برای همسرانشان، در کنار همه این موضوعات، درواقع عدم انطباق با جهان را فریاد می‌زد بخصوص در مخالفت با تغییر سریع و قابل‌توجه مد از پایان قرن نوزدهم.

چطور لباس شنل زنانه بپوشیم؟

اگر می‌خواهید چیزی خلاقانه، اصیل و باشکوه بپوشید پس توصیه می‌کنم این مطلب را تا انتها بخوانید تا نحوه پوشیدن این لباس را بیاموزید. شما قرار است تیپ‌های ظاهری باشکوه ۱۹۶۰ را با دوخت فوق‌العاده و سیلوئت‌های تمیز ببینید. این تکه لباسی است که شیک و پیچیده است. همه تیپ‌های ظاهری مدرن و جذاب هستند. به‌عبارت‌دیگر، لباس‌های شنلی روش‌های پوشیدن و طرفداران خاص خودشان را دارند. اگر می‌خواهید ظاهری فوق‌العاده و با طراوت داشته باشید، بهتر است طرح‌هایی که در ادامه آمده است را ببینید. در این تلفیق من قرار است به شما، جذاب‌ترین ایده‌های نحوه پوشیدن این لباس را نشان دهم. حتی زنانی که اضافه‌وزن دارند می‌توانند به‌سادگی با این لباس‌ها فوق‌العاده به نظر برسند. درنهایت، اگر به دنبال ظاهری استثنایی هستید، پس باید برای خودتان لباس شنلی بخرید.

لباس شنل زنانه

مدل مشکی این لباس را با کفش مشکی و کیف‌دستی امتحان کنید. ظاهرتان را می‌توانید با اضافه کردن گردنبند به آن تکمیل کنید.

لباس شنل زنانه

به دنبال مدل مشکی این لباس با چکمه‌های بلند مشکی باشید.

لباس شنل زنانه

کفش پاشنه‌بلند مشکی و گردنبند کریستال به این لباس اضافه کنید.

لباس شنل زنانه

نمی‌توانم با اطمینان بگویم اما به نظر می‌رسد ترکیب متناسبی از شنل و لباس را می‌بینیم.

لباس شنل زنانه

من به‌طورکلی عاشق این لباس شنلی ماکسی آبی هستم.

لباس شنل زنانه

به دنبال مدل آبی تیره باشید و آن را با کفش پاشنه‌بلند صورتی روشن امتحان کنید.

لباس شنل زنانه

ما اینجا مدل آبی لباس را با کمربند، چکمه چرم و عینک آفتابی گرد می‌بینیم.

لباس شنل زنانه

اگر خودتان را همچون ملکه یونانی می‌بینید، این لباس بلند سفید را امتحان کنید.

لباس شنل زنانه

این اثر بی‌نظیر رنگ زرد است. من عاشق این رنگ و آن اکسسوری های براقش هستم.

لباس شنل زنانه

سعی کنید ظاهرتان را ساده و مشکی نگه دارید. این مدل مناسب جشن را بخرید و با کفش پاشنه‌بلند دلخواهتان بپوشید.

لباس شنل زنانه

این چیزی است که من ظاهر عجیب می‌نامم. لباسی که در ادامه می‌بینید، لباس آستین‌بلند راه‌راه شیک توری قرمز است. عاشق این حس قدیمی بودن آن هستم.

لباس شنل زنانه

پوشیدن این فراک فوق‌العاده با چکمه بلند تا زانو بی‌نظیر است.

لباس شنل زنانه

تیپ ساده اما باشکوه: لباس شنلی مشکی.

لباس شنل زنانه

با گل‌ها و پروانه‌ها بازی کنید. من عاشق این لباس شنلی هستم.

لباس شنل زنانه

کدام مدل‌های لباس عروس الی صعب را بپوشیم؟ چطور لباس شنل زنانه بپوشیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود