انواع سبک‌های مد (قسمت دوم)

در این مطلب به ادامه بررسی انواع سبک‌های مد می‌پردازیم: 

انواع سبک‌های مد

۶٫ شیک و زیبا (الگانت)

با وجود سبک مد شیک و زیبا، پیراستگی و افسونگری نکاتی کلیدی محسوب می‌شوند. زنان باوجود این نوع از سبک مد، بدون داشتن ظاهری زیبا از خانه بیرون نمی‌روند، و به خلق کمد لباسی تمام‌قد پر از لباس‌های فریبنده و دارای وقار و گیرایی توجه زیادی دارند. او عاشق چیزهای خیره‌کننده است و بدون الماس و جواهرات همراه با لباس‌های دل‌فریب و مدهوش کننده دیده نمی‌شود و همیشه سرش را بالا می‌گیرد و با غرور راه می‌رود. این دختر ترکیب کاملی از پیچیدگی و جذابیت است.

۷٫ سنت‌شکن

سبک مد سنت‌شکن همواره به‌ظاهر «بوهو» اشاره دارد و می‌تواند به‌عنوان سبکی توصیف شود که اساساً بر الگوهای نامرتب، پیچیده و بافت‌های عجیب‌وغریب تمرکز دارد. آن‌ها بیشتر از هیپی‌ها و کولی‌ها الهام می‌گیرند و ظاهری همراه با حاشیه و چین، زنجیر، اشکال هندسی، باسمه‎‌کاری و دیگر طراحی‌های جذاب همراهند.

۸٫ دخترانه

سبک مد دخترانه می‌تواند اساساً به‌عنوان  سبک قدیمی رایج توصیف شود. بیشتر لباس‌ها شامل نوارهای زیبا در کنار روبان‌های چین‌دار، قلبی، گل‌دار، و رنگ‌های کم‌رنگ مانند صورتی و سفید همراه‌اند. او قلبی رمانتیک دارد و می‌خواهد تمام مدت با او مانند یک دختر واقعی رفتار شود. او منتظر شاهزاده سوار بر اسب رؤیاهایش می‌ماند و ازینرو، و خودش را به دخترانه‌ترین و عاشقانه‌ترین مدها مزین می‌کند.

۹٫ کابویی

اشاره به دختری که سبک مد کابویی را می‌پوشد، کار دشواری نیست. در این سبک رایج، بخش‌های عمده کمی وجود دارد که یک اجبار مطلق برای کمد لباس هستند: بدون شک یک کلاه کابویی شایسته و دلپذیر، معمولاً به رنگ قهوه‌ای یا صورتی، یک جفت جین روشن آبی با کمربند چرمی به سبک غرب وحشی، ژاکت جین برای ست بودن با باقی لباس‌ها، چکمه‌های کابویی و تی‌شرت سفید دکمه‌دار.

۱۰٫ دختر همسایه

دختر همسایه. سبک کلاسیکی که قرن‌هاست حضور دارد. این سبک مد به آخرین ترندها توجهی ندارد و هیچ‌چیز دیوانه‌کننده یا عجیب‌وغریبی در موردش وجود ندارد. این ترند بر سادگی و جذابیت همراه با یک تی‌شرت راه‌راه، شلوارک‌های کوتاه و کفش‌های تنیس تمرکز دارد تا صرفاً خوشحالش کند. در پایان روز، این دختر فقط می‌خواهد که دلپذیر و کژوال باشد.

۱۱٫ پانک

سبک مد پانک درباره فریاد زدن و جیغ کشیدن است. پانک‌ها دوست دارند چرم پوش باشند – به‌ویژه ژاکت و شلوار – و آن‌ها را در خیابان بدون زنجیر، پاشنه و دکمه در بخش‌های مختلف لباس‌هایشان نمی‌بینیم. آن‌ها تمایل دارند تا در چاپ‌های تصاویر حیوانات وحشی و اسپندکس افراط کنند، همانند تی‌شرت‌ها، چکمه‌ها و جین‌های چسبان.

۱۲٫ هنری

زنانی که از سبک هنری لذت می‌برند تمایل دارند تا از ترندهای سنتی دنیای مد به دور باشند و ترکیب‌بندی لباسشان یک بیانیه مخصوص به خودشان باشد. اغلب اوقات آن‌ها خالق مدهایشان، طراحی و خلق بلوزها، کلاه‌ها و ژاکت‌هایشان باشند. هر سبک هنری برای هر زن متفاوت خواهد بود، همان‌طور که هر کس ایده خود از آن چیزی که واقعاً «هنر» است، را در اختیار خواهد داشت.  این‌ها چیزهایی هستند که این سبک مد عادی را غیرعادی و جذاب می‌کند.

انواع سبک‌های مد (قسمت دوم)
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود