انتخاب رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹

آیا می دانید که رنگ مرجانی نماد چیست؟ از نظر روانشناسی رنگ مرجانی در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

کمپانی پنتون، رنگ مرجانی (Living Coral) را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ معرفی کرد. پنتون معتقد است که این رنگ گرما، شور و اشتیاق، انرژی، تحرک و هیجان را در افراد و محیط زندگی به وجود می‌آورد.

رنگ مرجانی نماد و نشانه چیست؟

رنگ مرجانی در واقع سایه‌ی سرخ یا صورتی از رنگ نارنجی است. نامش از نام مرجان دریایی گرفته شده و یکی از رنگ‌های گرم محسوب می‌شود. گلبهی، صورتی مرجانی، مرجانی روشن، قرمز مرجانی و مرجانی تیره طیف‌های مختلف این رنگ محسوب می‌شوند.

نمادهای اصلی رنگ مرجانی

رنگ سال پنتون یک رنگ زنانه بوده و اغلب به عنوان نماد خوش بینی، امید به آینده‌ی روشن، خوشحالی و شادمانی است. که باعث زنده شدن حس بازیگوشی کودکانه و شور و شوق در افراد می‌شود.

شخصیت شناسی رنگ مرجانی

افرادی که به رنگ مرجانی علاقه دارند، بسیار احساساتی و عاطفی هستند و احساسات خود را به راحتی بروز می‌دهند. این افراد بسیار پر انرژی، خوش بین و مثبت اندیش هستند و همیشه جنبه‌ی مثبت هر چیزی را در نظر می‌گیرند.

افرادی که رنگ سال ۲۰۱۹ را دوست دارند، به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند و دوستان زیادی دارند.

رنگ مرجانی

مطالعات نشان داده که رنگ مرجانی می‌تواند باعث آرامش اعصاب و از بین برنده استرس، خشم و عصبانیت باشد. این رنگ می‌تواند اشتها و انرژی بدن را افزایش دهد، باعث تقویت حافظه و خلاقیت شده و خطر ابتلا به زوال عقل را کاهش می‌دهد.

رنگ مرجانی نشانه چیست؟

مرجانی نشانه زندگی مدرن است. این رنگ از رنگ‌های زیبا برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب دختران نوجوان و جوان، آشپزخانه و دفتر کار محسوب می‌شود.

رنگ سال پنتون یکی از رنگ‌های پرطرفدار در دنیای مد و فشن است و به خوبی با رنگ‌های سفید، آبی و زرد ست می‌شود.رنگ مرجانی

انتخاب رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹
5 (100%) 25 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود