مدل لباس‌های کالکشن پاییز ۲۰۱۸ شانل، دامن چاکدار بلند

آیا مدل‌های کالکشن پاییز ۲۰۱۸ شانل را می‌شناسید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا با شما از جزئیات جذاب و زیبای مدلهای دامن چاکدار بلند شانل که برای پاییز ۲۰۱۸ طراحی کرده صحبت کنیم:

کالکشن پاییز ۲۰۱۸ شانل

کارل لاگرفلد برای صحنه شوی اووت کوتور پاییز شانل، منظره‌ای از پیاده‌رو عریض و دیوارهای سنگی کوتاه را به تصویر کشیده و مجموعه‌ای با رنگ‌های سخت و سرد، برای ادای احترام به شهری که او در دهه ۱۹۵۰ در آنجا شناخته شده، تهیه کرده است.

دامن چاکدار بلند دامن چاکدار بلند

کالکشن دامن چاکدار بلند شانل

لاگرفلد، دکور شوی لباس پاییز خود را شبیه شهر خود درآورده بود، شهری که به گفته او هنوز از بی توجهی پس از جنگ رنج می برد، با خیابان‌های کثیف و ساختمان‌های تیره و تاریک. علی رغم خسته کنندگی شهر، کارل عاشق شهرش بود.

کالکشن پاییز ۲۰۱۸ شانل، مجموعه‌ای است از لباس‌هایی از جنس پارچه‌های توییدز (نوعی فاستونی پشمی)، فِیل (پارچه‌های ساده) و ابریشم و تور به رنگ سفید یا خاکستری، تا ظرافت‌های نمای شهر خاکستری را در زیر آسمان به نمایش در ‌آورد، با قلابدوزی و گلدوزی‌های عجیب و دامن‌هایی بلند و توری که مانند ابرها در سراسر آسمان پاریس در حال حرکت هستند.

دامن چاکدار بلند دامن چاکدار بلند دامن چاکدار بلند

شانل برای این فصل، همه لباس‌های کالکشن خود را بلند طراحی کرده، دامن‌های بلند چاکدار زیپی، که تا روی ران باز هستند، و در زیر دامن‌های بلند، دامن کوتاهی دیده می‌شود. طراح این لباس در طول نمایش گفت که لباسها به طوری طراحی شده که در مکانهای رسمی، مانند بانک، با بستن زیپ چاک‌ها قابل پوشیدن هستند، آستین‌های باریک زیپ‌دار که می‌توان تا شانه کاملا باز شود، برای تزئین نیز نوارهایی از جنس ابریشم و حریر بر روی لباس با دست‌ دوخته شده، از دیگر تزئینات، وجود گلدوزی برجسته در پایین دامن کوتاه است.

دامن چاکدار بلند دامن چاکدار بلند دامن چاکدار بلند

دیگر مدل‌ها، دامن چیندار و پفی براق است که با یک ژاکت مخمل مشکی با پرهای براق مشکی پوشیده شده است. کت مخمل مشکی که پولک و منجوق‌های رنگی با دست بر روی آن دوخته شده. در عین حال، شیفون چیندار، که پاها را پوشانده. نیم بوت‌هایی با پاشنه منحنی و کوتاه که بر روی آنها قلاب دوزی شده و با تزیینات لباس مطابقت دارند.

دامن چاکدار بلند دامن چاکدار بلند دامن چاکدار بلند دامن چاکدار بلند

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود