کدام مدل‌های لباس عروس کارولینا هررا را بپوشیم؟ چطور لباس رپ زنانه بپوشیم؟

آیا مدل‌های لباس عروس کارولینا هررا را میشناسید؟ آیا میدانید لباس رپ زنانه (wrap dress) چه لباسی است؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس عروس در فشن شوی پاییز ۲۰۱۸ کارولینا هررا و لباس رپ زنانه آشنا کنیم:

جذابیت‌های لباس عروس جدید

ترندها، همان‌طور که کارولینا هررا امروز در نمایش خودش دید، نباید بازار لباس عروس را تحریک کنند. مراسم عروسی، مراسمی به‌یادماندنی است که تنها یک‌بار برگزار می‌شود و نیاز به چیزی خاص دارد. طراحی که بسیاری از لباس‌های عروس محبوب را طراحی کرده است می‌گوید:

«من فکر می‌کنم قدیمی نبودن در لباس عروس بسیار مهم است.»

او این حرف را از تجربه‌ای که با عروس‌ها دارد می‌گوید، آن‌ها اکثراً به دنبال چیزی جذاب و باحال هستند که بعد از پوشیدن لباسی رمانتیک و عاشقانه، کمی به حال و هوای آن‌ها انرژی بدهد.

در خانه مد هررا، نوآوری درجایی میان مرزهای سنت و جشن قرار گرفته است. لباس‌های گل‌داری در سرتاسر کالکشن پاییز ۲۰۱۸ او وجود داشت، که شامل گلدوزی‌های سفید روی سفید با طرحی بودند که احتمالاً از بارانی‌های مردانه قرن ۱۸ام الهام گرفته شده بودند؛ کمی بهتر از آن، لباس‌های گلدوزی شده‌ای که روی قسمت کمر آن تأکید شده بود، می‌شدند. اگر بخواهیم به چیزی کمی سنتی‌تر اشاره کنیم می‌توانیم به نوع رنگ‌ها، لباس توری بدون بند با یقه قابل اتصال اشاره کنیم. جدا از آن، لباسی با چند دامن نازک توری وجود داشت که سیلوئت آن را از خط تولید لباس آماده بهار سال ۲۰۱۸ قرض گرفته بودند، باقی کالکشن چیزی برای ارائه نداشت.

مدل‌های لباس عروس کارولینا هررا

درحالی‌که او قدردان استفاده از عناصر فانتزی در طراحی لباس عروس بود، کاربردی بودن لباس را نیز نادیده نگرفت. مثلاً لباس‌های رپی که در آنجا وجود داشت، جیب داشتند.

آستین‌های زیبایی که طراحی شده بود، زنانگی خاصی به لباس‌ها اضافه می‌کردند و همچنین کمربند آبی هم روی برخی لباس‌ها کار شده بود. هررا گفت:

«موضوع درباره شعر و عشق است.»

واقعاً هم درست می‌گفت. او نمایش خود را با اشعاری گلچین شده از لرد بایرون شروع کرد «او به زیبایی حرکت می‌کند» و این شعر به‌خوبی می‌توانست همه مدل‌های او را روی راهرو توصیف کند.

چطور لباس رپ زنانه بپوشیم؟ 

وقتی بحث لباس عروس به میان می‌آید، پیدا کردن همان موردی که می‌خواهید، لحظه‌ای باورنکردنی است، اما این تنها لباسی نیست که باید نگران انتخابش باشید. مهمانی عروسی شما به لحظه سیندرلایی نیز نیاز دارد و این بدین معناست که باید بهترین لباس را برای زنانی که کنارتان راه می‌روند، نیز انتخاب کنید.

انتخاب یک مدل لباس که به انواع شکل بدنی بخورید در گفتن آسان است، اما در عمل کاری است دشوار. خوشبختانه، لباس‌های رپ، بهترین راه‌حل برای حل این مشکل به‌حساب می‌آیند و به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید و تطبیق‌پذیری آن‌ها به‌گونه‌ای است که به هر شکل بدنی و هر سایزی می‌آیند.

در ادامه چند روش برای نحوه پوشیدن آن‌ها آمده است:

لباس‌های زنانه بی‌نهایت

لباس رپ زنانه

از نامش همه‌چیز پیداست! وقتی موضوع صحبتمان این لباس‌های قابل تبدیل جهانی باشد، به‌اندازه آسمان می‌توانید روش برای زیبا ساختن هر فردی در مهمانی عروسی‌تان پیدا کنید.

رپ‌های بلندی که جزء لباس‌های قابل تبدیل به‌حساب می‌آیند، به شما کمک می‌کنند تا بدون نیاز به‌اضافه کردن هیچ لایه اضافی لباس، ظاهری فوق‌العاده زیبا طراحی کنید.

شنل‌های آستین‌دار

لباس رپ زنانه

طراحی شنل آستین‌دار با لباس رپ زنانه ، بسیار راحت است و ظاهری باشکوه به شما می‌دهد.

ابتدا، بندها را روی شانه‌ها بیندازید به‌طوری‌که از پشت آویزان شوند، سپس هر بند را زیر شانه‌تان گره بزنید.

اکنون می‌توانید میزان پهنای آستین را با توجه به چیزی که می‌خواهید تنظیم کنید.

سپس با باقیمانده طول بندها، می‌توانید تابی در پشت پارچه ایجاد کنید و آن را دور لباستان بزنید و به جلو بیاورید و همچون کمربند به دور لباس ببندید.

درنهایت، بندها را از پشت لباس بیاورید و دوباره گرهی که می‌خواهید بزنید.

نکته اضافی: برای تنوع بیشتر، می‌توانید روی بندها گره ایجاد کنید و  تا روی کمرتان به این کار ادامه دهید و ظاهری متفاوت و جذاب‌تر به خودتان بگیرید.

لباس‌های یقه گردنبندی

لباس رپ زنانه

لباس‌های رپ قابل تبدیل را می‌توان به‌گونه‌ای مدل داد که به ساقدوشتان ظاهر باشکوه و راحتی بدهد.

چرخاندن طرفین لباس رپتان، ظرافتی عامه‌پسند به شخصیتتان می‌دهد که می‌توانید آن را به‌صورت یقه گردنبندی نیز بپوشید.

لباس رپ زنانه ای که می‌توانید آن را در پشتتان سرهم آورید.

لباس رپ زنانه

برای تاپ یقه گردنبندی با رپی که در پشتتان بسته شود، با قرار دادن بندها پشت شانه‌تان شروع کنید.

سپس، بند راست را روی شانه چپتان بگذارید و بند چپ را روی شانه راستتان بگذارید به‌طوری‌که پارچه اضافی روی پشتتان رها شود.

اکنون، از دو بند استفاده کنید و از پشت گردنتان شروع کنید و بندها را باهم به مرکز پائین پشتتان تاب دهید به‌طوری‌که روی کمرتان به هم برسند.

باقی پارچه را جلوی کمرتان بیاورید و سپس پشت کمرتان گره بزنید.

از اینجا، شما می‌توانید میزان گرهی که روی کمرتان بخورد را تنظیم کنید.

لباس بدون بند شانه‌ای

لباس رپ زنانه

برای مدل بدون بند شانه‌ای، دو بند را روی شانه‌هایتان بگذارید و سپس بند راست را روی شانه چپ و برعکس این عمل را نیز تکرار کنید تا کل بازویتان مشخص شود.

درست مثل قبل، پارچه را تاب بدهید تا از گردنتان تا پشتتان تاب بخورد و بندها در ناحیه کمر به یکدیگر برسند.

بندها را در جلو بیاورید و باقی پارچه را در جلوی لباس یا پشت لباس آن‌طور که می‌خواهید تاب دهید.

کالکشن لباس عروس پاییز ۲۰۱۸ کارولینا هررا

کدام مدل‌های لباس عروس کارولینا هررا را بپوشیم؟ چطور لباس رپ زنانه بپوشیم؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود