معرفی موزه بروکلین آمریکا (قسمت دوم)

در ادامه قسمت قبل، به توضیحات در مورد موزه بروکلین آمریکا می‌پردازیم: 

هنر و نمایشگاه‌ها

موزه بروکلین کالکشن‌هایی را که به دنبال تجسم بخشیدن به میراث فرهنگی غنی از فرهنگ‌های جهان هستند، نمایش می‌دهد. این موزه به خاطر کالکشن‌های گران‌قیمت هنر مصری و آفریقایی علاوه بر نقاشی‌های قرن هفدهم، هجدهم، نوزدهم و بیستم، مجسمه‌ها و آثار هنری تزئینی در طیف وسیعی از جهان، مشهور است.

نمایشگاه‌های ویژه در سال‌های اخیر شامل کفش‌های پاشنه‌بلند هم بودند.

در سال ۲۰۰۲، موزه اثر دینر پارتی اثری از هنرمند فمینیست به نام جودی شیکاگو را به‌عنوان هدیه‌ای از طرف الیزابت ای. ساکلر دریافت کرد. نمایشگاه دائمی این موزه در سال ۲۰۰۷ به‌عنوان مرکز اصلی هنرهای فمینیستی الیزابت ساکلر شروع شد. در سال ۲۰۱۴، موزه بروکلین تابلوی ۲٫۴ در ۷٫۳ متری مانیفست دستینی را که تابلوی رنگ‌روغن روی چوبی بود که الکسیس راکمن آن را کشیده بود را در طبقه دوم گالری مزانین به نمایش گذاشت و سردرد لابی بزرگ را با آن مزین کرد. همچنین نمایشگاه‌هایی را با کارهایی از هنرمندان معاصر ازجمله پاتریک کلی، چاک کلوز، دنیس پترسون، ران موئک، تاکاشی موراکامی، مات بنوت، کیکی اسمیت، جیم دین، رابرت روشنبرگ، چینگ هو چنگ، سیلویا اسلی، آروو گیورکونی و ویلیام وگمن را به نمایش گذاشت.

در سال ۲۰۰۸، ادنا روسمن، اعلام کرد که یک‌سوم هنر کاپتیکی که در کالکشن موزه قرار دارد – که دومین کالکشن بزرگ آمریکای شمالی است – جعلی است. از ۳۰ اثر هنری، روسمن معتقد است که ۱۰ تای آن‌ها جعلی هستند. آثار هنری جعلی در نمایشگاهی در شروع سال ۲۰۰۹، به نمایش گذاشته شدند.

کتابخانه و بایگانی‌ها

کتابخانه‌ها و آرشیوهای موزه بروکلین حدود ۳۰۰۰۰۰ جلد و بیش از ۶۱۰ متر کتاب، اسناد، چاپ، پارچه و دیگر موارد را در خود جای داده است. این کالکشن در سال ۱۸۲۳ شروع شد و اکنون در تسهیلات بازسازی‌شده در سال‌های ۱۹۶۵، ۱۹۸۴ و ۲۰۱۴ قرار دارد.

برنامه‌های موزه بروکلین

در سال ۲۰۰۰، موزه بروکلین، برنامه کارآموزی موزه را آغاز کرد که در آن موزه جوانان دبیرستان را برای تور گالری‌های موزه در طی تابستان و  همچنین برنامه‌های خانوادگی در طول سال، شرکت در اجلاس‌های موزه، رویدادهای کمکی جوانان استخدام کرد.

اولین شنبه هر ماه، موزه بروکلین تا ساعت یازده شب باز است. هزینه پذیرش عمومی از ۵-۱۱ شب لغو می‌شود. اگرچه برخی نمایشگاه‌ها در آن روز برای پذیرش ممکن است پول دریافت بکنند. فعالیت‌های معمول اولین  شنبه شامل، فعالیت‌های آموزشی خانوادگی گوناگون همچون کارگاه‌های هنری مبتنی بر کالکشن‌ها، تورهای گالری، سخنرانی‌ها، پرفورمنس های رقص زنده  می‌شود.

موزه، بسیاری از آثار را به کالکشن دیجیتالی آنلاین فرستاده است که به عموم این اجازه را می‌دهد تا برخی آثار  را به‌صورت آنلاین ببینند.

برنامه تحصیلی آموزشی موزه، موقعیتی ده ماهه است که در آن دانش آموزان مهارت‌های نظری و عملی را با تمرکز بر موضوعات مختلف کالکشن‌ها کسب می‌کنند.

دانش آموزان جوان و خانواده‌ها در برنامه‌های موزه کمک می‌کنند درحالی‌که بزرگ‌سالان و افرای که به شکل عمومی وارد می‌شوند، توسط این افراد در سه‌شنبه‌شب‌ها هدایت و راهنمایی می‌شوند.

صفحه اختصاصی موزه‌های مد

موزه بروکلین

معرفی موزه بروکلین آمریکا (قسمت دوم)
5 (100%) 1 vote
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود