خاص‌ترین‌های مدل‌ لباس عروس هوتن بهار سال ۲۰۱۸ که باید آن‌ها را ببینید

در این مطلب، می‌خواهیم شما را با خاص‌ترین‌های مدل‌ لباس عروس هوتن بهار سال ۲۰۱۸ آشنا کنیم تا بتوانید از آن‌ها ایده بگیرید و به دنبال طرح‌های فوق‌العاده جذاب و زیبا باشید. 

کاترین پولک در پیش‌نمایش کالکشن عروس فصل بهار توضیح داد: « این کالکشن، جذب‌ترین کالکشن لباسی است که تاکنون داشته‌ام.» درواقع، انتخاب لباس جذب، به‌علاوه شلواری پر زرق‌وبرق، اغلب در حرفی بزرگ زدن با کمترین میزان پارچه ممکن بکار رفته در آن، غیرممکن است.

مثل فصل قبل، پولک برخی از نزدیک‌ترین دوستانش را صدا زد: هولی گریوز و لاورن بایز که ستاره‌های بهترین چهره سال ۲۰۱۸ بودند که با بدن طبیعی و چهره‌ای دست‌نخورده در آن رقابت ظاهر شده بودند. پولک گفت:

«این‌ها فقط رفقای گرمابه و گلستان نیستند. این کالکشن درباره جشن گرفتن زنانگی و بدن زن است و این زن‌ها واقعاً این کار را کردند.»

خاص‌ترین‌های مدل‌ لباس عروس ۲۰۱۸

سوتین‌ها نیز هیچ آسیبی ندیدند. پولک ناحیه کمر لباس‌ها را با جزئیاتی تازه همچون اضافه کردن مروارید بازطراحی کرد و پولک‌های ستاره‌ای به سینه‌بند اضافه کرد یا از پر شترمرغ روی قسمت‌های بی نوار لباس استفاده کرد. پولک گفت: «قصد این بود که سنتی باشد اما کمی شیطنت هم در آن کردیم» در همین جریان سروکله زدن با سنت، او یک کت موتورسواری با تور گیپور طراحی کرد. این جدیدترین پیچ‌وتابی بود که از سال گذشته تاکنون از پولک دیده بودیم. او گفت: «این‌ها برای عروس‌هایی است که می‌خواهند تمام شب را برقصند.»

مدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروسمدل لباس عروس

فشن شوی هوتن

مشخصه این کالکشن، لباس توری ابریشمی جوزی رنگی بود که با پر مرغ مگس‌خوار، تزئین شده بود. رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای، حرکت برجسته‌ای از سفید یا عاجی سنتی بود و برای نشان دادن سیلوئت مدل کافی بود. بیشتر مدل‌ها دستکش‌های بلند تا آرنج پوشیده بودند. همه عروس‌ها قادر به کنار آمدن با حجم زیاد جذابیت این لباس‌ها نخواهد بود، اما این چیزی است که باید به مشتریان گفته شود، بالاخره این ریسکی است که آن‌ها می‌خواهند به نام عشق به جان بخرند.

کالکشن عروسی هوتن بهار سال ۲۰۱۸

خاص‌ترین‌های مدل‌ لباس عروس هوتن بهار سال ۲۰۱۸ که باید آن‌ها را ببینید
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود