برترین کت شلوار هایی که هرگز از مد نمیفتند را بشناسید

برای نسل‌های زیادی، کت شلوار به‌عنوان لباس روزمره مردانه به‌حساب می‌آمد – چیزی که وقتی آن را می‌پوشید که می‌خواهید در بهترین وضعیت خودتان به نظر برسید. اما برای مردانی که برای اولین بار دنیای گسترده لباس‌های رسمی را تجربه می‌کنند، از کجا باید شروع کنید؟ و به دنبال چه سبکی باید باشید تا روی آن سرمایه‌گذاری کنید؟

به‌طورکلی، کت شلوار خوب، یکی از گران‌قیمت‌ترین خریدهایی است که انجام می‌دهید، البته اگر می‌خواهید خریدتان ارزشمند باشد. بی‌نظیر، نرم و پیچیده، ۵ کت شلوار زیر، مواردی هستند که ما به‌عنوان ملزومات دنیای مدرن در نظر گرفته‌ایم. کت شلوارهایی که هرگز از مد نمی‌افتند.

کت شلوار دوتکه آبی تیره

کت شلوار دوتکه آبی تیره، با آن ظاهر باشکوهش که آن را مناسب هر برنامه‌ای – ازجمله شرکت در مصاحبه، رستوران یا مراسم عروسی – می‌کند، تنها کت شلواری است که هر مردی باید داشته باشد.

کلید جذابیت این مدل جدای از تن خور فوق‌العاده‌اش، تک دکمه بودن، برگردان یقه آن است و اینکه سعی کنید همیشه آن را با پاپوش قهوه‌ای و اکسسوری مشکی ست کنید.

بیرون از محل کار، بلیزر آبی تیره را می‌توانید با جین، شلوار ابریشمی یا شلوارهای سفارشی ست کنید و آن را برای کارهای روزانه‌تان نیز بپوشید.

کت شلوار

کت شلوار دوتکه مشکی

اگرچه همیشه از کت شلوار مشکی برداشت بدی می‌شود، ولی مدل خوش‌دوخت آن همیشه پیچیده و شیک و اندامی به نظر می‌رسد.

بااین‌حال، وقتی بحث استایلینگ مطرح است، هرچه ساده‌تر بهتر –کلی رنگ یا طرح می‌تواند زیبایی‌شناسی اثر را از بین ببرد. یک پیراهن سفید کلاسیک و کراوات ابریشمی مشکی، ترکیب فوق‌العاده‌ای است، بخصوص وقتی با یک جفت کفش راحتی مشکی یا چکمه چلسی ست شود.

این ظاهر را می‌توانید برای وقت‌هایی که عصرها به بیرون می‌روید، در نظر بگیرید؛ کت شلوار کاملاً مشکی برای اینکه در روز بیرون بروید، زیادی خشن به نظر می‌رسد اما می‌توانید با جدا کردن آن، از آن استفاده کنید مثلاً کت آن را با شلوار طوسی بپوشید.

کت شلوار

کت شلوار چهارخانه خاکستری پرینس آو ویلز

برخی طرح‌ها به‌محض اینکه به بازار می‌رسند، از مد  می‌افتند، اما کت شلوار چهارخانه پرینس آو ویلز هرگز.

نخستین بار برای جنگلبانان در اسکاتلند طراحی شد، کسانی که باید کل روستا و محل زندگی وحشی را زیر نظر بگیرند، ولی شکل کلی آن به گزینه‌ای محبوب برای همه مردان در همه سنین تبدیل شد.

یک کت شلوار چهارخانه کمی خاکستری یا زغالی پرینس آو ویلز به‌ظاهر شما روحی دوباره می‌دهد. فقط به خاطر داشته باشید که قسمت‌های مختلف لباستان را با هم ست کنید. با توجه به ریشه بریتانیایی آن، سعی کنید بلیزر را با لباس‌های روزمره‌تان ست کنید – به جین‌های پرطاووسی تیره و یک جفت کفش پاشنه‌دار فکر کنید.

کت شلوار

کت شلوار سه‌تکه کمی خاکستری

خاکستری‌رنگی واقعاً همه‌کاره است که در همه‌جا می‌توانید آن را بپوشید از محل کار گرفته تا مراسم عروسی‌تان. بنابراین، تعجبی ندارد که کت شلوار سه‌تکه خاکستری لباس مردانه کلاسیکی باقیمانده است که برای آن‌هایی که به دنبال مدل شیک و فوق‌العاده هستند، سرمایه‌گذاری فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. درحالی‌که جلیقه ممکن است لباسی که بتوانید هرروز بپوشید، نباشد، می‌توانید آن را در کمد لباستان آویزان کنید و برای مراسم‌هایی که می‌خواهد واقعاً تأثیرگذار دیده شوید استفاده کنید.

این کت به شما کمک می‌کند تا گرمای تابستان را نیز پشت سر بگذارید و  به‌شدت خوش‌تیپ به نظر برسید. سعی کنید شلوار و جلیقه را با پیراهنی بدون کراوات – با آستین‌های بالا زده- بپوشید.

کت شلوار

کت شلوار بژ

با به روی کار آمدن نسل مدرن، درنهایت اهمیت لباس پوشیدن فصلی را متوجه می‌شویم، کت شلوار بژ به‌سرعت در دنیای معاصر کلاسیک پیشرفت کرد.

انتخاب پیش‌فرض شما برای هر رویدادی در هوای گرم خواهد بود. این کت شلوار بدون هیچ مشکلی شکاف میان ظاهر هوشمندانه و معمولی را پر می‌کند یعنی می‌توانید آن را با پیراهن و کراوات برای محل کارتان بپوشید و یا با شلوار خاکستری برای مراسم عروسی در تابستان.

با این طراحی که واقعاً مناسب فصل تابستان و بهار است می‌توانید پنبه‌ای که در آن بکار رفته و نوع دوخت آن‌که به شما اجازه نفس کشیدن می‌دهد را حس کنید و اطمینان می‌دهم در این کت شلوار، گرمایی حس نمی‌کنید. بلکه نوع برش‌ها به‌گونه‌ای است که مانع گردش هوا نمی‌شود.

از اینکه به‌صورت جداگانه از آن استفاده کنید نترسید. با توجه به طبیعت راحت آن، تکه‌های جداگانه‌اش به‌شدت برای اینکه بپوشید، مناسب‌اند- شلوارش را با پیراهن ساده و کتانی اسپرت برای آخر هفته‌های ورزشی‌تان بپوشید یا بلیزر را با جین موردعلاقه‌تان و یک جفت کفش چرم برای زمان‌هایی که شب‌ها به بیرون می‌روید.

این ظاهرتان را می‌توانید با اکسسوری های آبی تیره یا قهوه‌ای، برای ایجاد کنتراستی زیبا کامل کنید.

کت شلوار

۵ کت شلوار کلاسیک که از مد نمیفتند

برترین کت شلوار هایی که هرگز از مد نمیفتند را بشناسید
5 (100%) 7 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود