خاص‌ترین‌های مدل کت شلوار مردانه در ویمبلدون سال ۲۰۱۸

مدل کت شلوار مردانه – ما این را قبول می‌کنیم که ویمبلدون به‌اندازه سال‌های دیگرش توجه ما را به خود جلب نکرد. گرث ساوتگیت را مقصر بدانید. و/یا اندی ماری. اما این دلیل خوبی برای نادیده گرفتن بزرگ‌ترین رقابت تنیس در کره زمین، با مجموعه‌ای از رویدادها که تنها ثابت می‌کند چرا زمین جنوب غربی لندن، این اندازه زمین مقدسی است، نیست.

و ما تنها از تنیس به‌خودی‌خود صحبت نمی‌کنیم. بله، نادال در صدر همه است و بله فدرر مطمئناً در فینال یکشنبه با او روبرو می‌شود، اما درست به همین اندازه جذاب، تماشاگران این مسابقه‌اند: خیاطی فوق‌العاده بریتانیایی برای ورزش فوق‌العاده بریتانیا. انتظار یک عالمه پاستل، یک عالمه برگردان یقه را داشته باشید. انتظار دیدن آیزاک کارو و اریک آندروود را در لباس رالف لورن داشته باشید. در ادامه بهترین لباس مردانه و مدل کت شلوار از مسابقه ویمبلدون سال ۲۰۱۸ آمده است.

مدل کت شلوار مردانه در ویمبلدون

۱٫ ویل پولتر

ویلیام جک پولتر (متولد  28 ژانویه ۱۹۹۳) بازیگر انگلیسی است که شهرتش برای بازی در فیلم‌هایی همچون پسر رمبو (۲۰۰۷)، تواریخ نارنیا: سفر طلوع آفتاب (۲۰۱۰)، ما میلر هستیم (۲۰۱۳)، دونده هزارتو (۲۰۱۴)، از گور برخاسته (۲۰۱۵) و دیترویت (۲۰۱۷) است. برای کارش در ما میلر هستیم، جایزه بفتای بازیگر در حال ظهور را از آن خود کرد.

مدل کت شلوار

۲٫ کریس رابشاو

کریس رابشاو (متولد ۴ ژوئن ۱۹۸۶) بازیکن راگبی انگلیس است. او از ژانویه ۲۰۱۲ تا دسامبر ۲۰۱۵، کاپیتان تیم ملی راگبی انگلستان بود. موقعیت رابشاو در ردیف عقب است که معمولاً عجیب است.

مدل کت شلوار

۳٫ لی وست وود

لی جان وست وود (متولد ۲۴ آوریل ۱۹۷۳) بازیکن حرفه‌ای گلف انگلستان است. وست وود از کمتر بازیکنان گلفی است که رقابت پنج قاره را برده است- اروپا، آمریکای شمالی، آسیا، آفریقا و استرالیا- ازجمله پیروزی‌هایش در تور اروپایی سال ۱۹۹۸، ۲۰۰۰ و ۲۰۰۹٫ او جایزه تور اروپایی سال ۲۰۰۰ و سپس جایزه رقابت دبی را در سال ۲۰۰۹ از آن خود کرد. وست وود اغلب به‌عنوان بهترین بازیکن گلف بدون قهرمانی مهم شناخته می‌شود.

مدل کت شلوار

۴٫ السدر ویلیس

السدر ویلیس، مدیر خلاق ۴۷ ساله‌ای است که در حال حاضر برای برند کفش هانتر کار می‌کند. او مردی به‌شدت خلاق است با دیدگاه‌های بسیار خاص و عزمی برای دیدن تمام دیدگاه یا بینش خود. با وجود سنش، او ارزش رسانه اجتماعی و اینکه چگونه اینترنت روش مصرفی مردم را تغییر داده است را می‌داند، از مد گرفته تا ادبیات. ویلیس بیشتر به‌عنوان همسر استلا مک کارتنی شناخته می‌شود اما او در جایگاه خودش فرد موفقی است. او ذهن درخشان و فوق‌العاده‌ای برای کسب‌وکار دارد.

مدل کت شلوار

۵٫ کریستیان کوک

کریستیان لوئیس کوک (متولد ۱۵ سپتامبر ۱۹۸۷) بازیگر انگلیسی است. او برای بازی در نقش لوک کرکوال در فیلم جایی که قلب است، لوک رادرفورد در شیاطین، دوریان گاودین در سه‌گانگی، فردی تیلور در بندر قبرستان و لن متیوز در مینی سریال شبکه چهار به نام قول، شناخته می‌شود. نقش‌های اخیر کوک شامل، استوارت گیلمور، در نمایش دوپرده‌ای دهن سنگی، اقتباسی از رمان بانک‌های آیینی، و سرباز سابقی به نام گراهام کانر در فیلم انفجار می‌شود.

مدل کت شلوار

۶٫ آیزاک کارو

مدل بریتانیایی و آشپزی که بیشتر به خاطر وب‌سایتش به نام ظروف کثیف، که به وعده‌های غذایی سالم و آسان اختصاص دارد، شناخته می‌شود. او برای غذاهای راحت و کلاسیکش شناخته شده است. او به‌عنوان مدل برای برخی برندهای مشهوری همچون، هرمس، موسکینو و ریس کار می‌کند.

مدل کت شلوار

۷٫ جیمز میدلتون

جیمز ویلیام میدلتون (متولد  15 آوریل ۱۹۸۷) تاجر انگلیسی و عضو خانواده میدلتون است. شرکت‌های میدلتون ازجمله بومف می‌توان نام برد. او جوان‌ترین برادر کاترین، دوشس کمبریج است.

مدل کت شلوار

۸٫ اریک آندروود

اریک آندروود، رقاص باله و تک‌نوازی آمریکایی-بریتانیایی در باله سلطنتی است. آندروود در حومه فقیرنشین ماریلند در واشنگتن بزرگ شد. هنوز ۱۴ سالش نبود که به‌طور تصادفی وارد کلاس رقص شد و بعدها بورسیه‌ای برای دانشکده باله آمریکایی شهر نیویورک را برنده شد. او در سال ۲۰۰۰ وارد تئاتر رقص محله هارلم شد و سپس وارد تئاتر باله آمریکایی در سال ۲۰۰۳ شد و درنهایت وارد باله سلطنتی لندن شد (۲۰۰۶).

مدل کت شلوار

بهترین لباس‌های ویمبلدون سال ۲۰۱۸

خاص‌ترین‌های مدل کت شلوار مردانه در ویمبلدون سال ۲۰۱۸
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود