خاص‌ترین لباس مجلسی بلند در فشن شوی آلبرتا فرتی ، بهار ۲۰۱۸

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره خاص‌ترین مدل لباس مجلسی بلند در فشن شوی آلبرتا فرتی اوت کوتور بهار ۲۰۱۸ برای شما پرداخته ایم: 

آلبرتا فرتی، علاقه خود به فمینیستی افراطی را در کالکشن محدود خود، ابراز کرد- که هیچ سورپرایزی به همراه نداشت. او به‌وضوح با عناصر خود، لباس‌های شب بی‌نظیری را طراحی کرده بود، هرکدامشان شلوغ‌تر و ظریف‌تر از دیگری بودند. او گفت: «همسر من شاعر است، او زیبایی را ستایش می‌کند. او یک خیال‌پرداز است و زنان نیاز دارند تا خیال‌پردازی کنند.» مطمئناً.

فشن شوی اوت کوتور آلبرتا فرتی

طراح، رمانتیکی سرسخت است که بااین‌حال، هیچ جنبه یا طرف بی‌معنی یا پوچی ندارد. حتی اگر کالکشن با لباس‌های باشکوه مناسب مجالس یا انواع پر زرق‌وبرقی از لباس‌ها انباشته شده بود، او همچنان می‌دانست برخی مشتریان احساس اعتمادبه‌نفس می‌کنند و با لباس‌هایی که شکل ساختاریافته بیشتری دارند، راحت‌تر ارتباط برقرار می‌کنند. زن بودن، باعث شده است تا نیاز پنهان‌سازی نقص‌ها و افزایش بهترین چیزهایی که یک فرد دارد، را بیشتر درک کند. رؤیا و خیال به کنار، او با هوشمندی تنوع‌های جدیدی را در کالکشن خود معرفی کرد. او فریاد کشید: «این کالکشن فرتی، کالکشن قدرتمند و جدیدتری است.»

مدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسیمدل لباس مجلسی

لباس مجلسی بلند خاص

بنابراین، با لباس‌های نقره‌ای ساتن ابریشمی و لباس‌های نازک ابریشمی گلدوزی شده، او راه‌حل‌های بهتری را ارائه می‌دهد. او شلوار ابریشمی نازک برش خورده در قسمت قوزک پا را معرفی کرد که با سوئی‌شرت‌های براق یا بلوزهای ابریشمی بلند متناسب می‌شود. او مانتو مخمل ابریشمی را با تونیک‌های نازک جفت کرد؛ و همچنین شلوار شب مشکی را با مانتوی کمربند دار ست کرد. یک مجموعه پیژامه با طرح گل و پولک نیز وجود داشت؛ بسیار ظریف بود. قطعاً، فرتی دیگر فقط ملکه لباس‌های سر نیست.

کالکشن اوت کوتور آلبرتا فرتی بهار ۲۰۱۸

خاص‌ترین لباس مجلسی بلند در فشن شوی آلبرتا فرتی ، بهار ۲۰۱۸
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود