برترین طراحان مد فرانسه (قسمت چهارم)

در این مطلب به ادامه معرفی برخی از برترین طراحان مد فرانسه می‌پردازیم:

برترین طراحان مد فرانسه

۲۲٫ الیویر روستینگ

الیویر روستینگ (متولد ۱۳ سپتامبر ۱۹۸۶) طراح مد فرانسه و مدیر خلاق بالمین است. روستینگ در یک‌سالگی توسط یک زوج به فرزندخواندگی پذیرفته شد. مادر وی یک عینک‌ساز است، درحالی‌که پدرش مدیر دریایی است. او در بوردو بزرگ شد و به پاریس رفت تا در دانشکده عالی هنر و تکنیک‌های مد (ESMOD) تحصیل کند. روستینگ در سال ۲۰۰۳ فارغ‌التحصیل شد و حرفه خود را به‌عنوان طراح در روبرتو کاوالی شروع کرد و در ادامه رئیس بخش زنان برند شد.

مد فرانسه

۲۳٫ ژک دوسی

ژک دوسی (۱۸۵۳-۱۹۲۹) طراح مد و هنرپیشه فرانسوی بود. او به دلیل لباس‌های ظریف خود که از مواد نیمه شفاف و در رنگ‌های استیل ساخته‌شده، شناخته شده است.

مد فرانسه

۲۴٫ استفان رولاند

استفان رولاند یک طراح مد فرانسه و یک برند لباس زنانه است. مادرش در پیکتوریال سرویس، یکی از مشهورترین استودیوهای عکاسی پاریس کار می‌کرد و او توسط عکس‌های سیاه‌وسفید احاطه شده بود. همه چیز سیاه‌وسفید بود؛ همه چیز در مورد حجم و کنتراست بود. چشمان من از ابتدا با این مفاهیم ورزیده شدند و همه چیز من در مورد کنتراست، حجم و حرکت است. این در ژن من است.

مد فرانسه

۲۵٫ لویی ویتون

لویی ویتون (۴ ماه آگوست ۱۸۲۱ تا ۲۷ فوریه سال ۱۸۹۲) یک طراح مد و صاحب کسب‌و‌کار فرانسوی بود. او موسس برند کالاهای چرمی لویی ویتون بود که هم اکنون متعلق به LVMH است.

مد فرانسه

۲۶٫ چارلز جوردان

چارلز جوردان (۱۸۸۳ – ۱۲ فوریه ۱۹۷۶) یک طراح مد فرانسوی بود که از سال ۱۹۱۹ بیشتر برای طراحی کفش‌های زنانه‌اش شناخته شده بود. شهرت او در سال‌های پس از مرگش با مدیریت پسرانش به‌شدت ارتقا یافت، اولاً با تأکید بر استفاده از مواد نوآورانه و همچنین به دلیل طرح‌های سنتی. پس از سال ۲۰۰۰، این شرکت افول کرد و به بانکداران سرمایه‌گذار فروخته شد.

مد فرانسه

۲۷٫ جولی د لایبرن

جولی د لایبرن (متولد ۲۳ فوریه ۱۹۷۲) یک طراح مد فرانسوی است. او برای خانه‌های مد برجسته مانند جیان فرانکو فرِ، جیانی ورساچه، پرادا و لوییس ویتون کار کرده است. او متخصص در مد زنان، اشخاص نامدار و لباس‌های ویژه رویدادها و قابل قیاس است. در ژانویه سال ۲۰۱۴، او خط تولید مد لباس خود، جولی د لایبرن که کالکشنی از لباس‌های زنانه بود را ایجاد کرد. در ماه مه سال ۲۰۱۴ او مدیر هنری سونیا رایکایل شد.

مد فرانسه

۲۸٫ الکسیس مابیل

الکسیس مابیل (متولد ۳۰ نوامبر ۱۹۷۷) یک طراح مد فرانسوی است که مدیر خلاق برند خود، الکسیس مبایل است.

مد فرانسه

برترین طراحان مد فرانسه (قسمت چهارم)
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود