بهترین نکات دنیای مد (قسمت اول)

یک جین با ظاهر نامرتب. یک بلیزر با تن‌خور نامناسب. پیراهنی که خیلی ظاهر مناسبی ندارد. این‌ها مواردی هستند که ویراستاران و استایلیست‌های دنیای مد آن‌ها را از میلیون‌ها کیلومتر دورتر می‌بینند. برای آن‌هایی که در کسب‌وکار حضور دارند، نسبت‌های مناسبی از تاپ‌های کوتاه هستند که ممکن است خیلی مشخص نباشند، اما برای آن‌هایی که این ترندها را در یک مجله یا به‌صورت آنلاین می‌بینند، دانستن دقیق این مسئله که چگونه باید هر چیزی را بپوشند، می‌تواند کمی نیرنگ‌آمیز به نظر برسد.

«من چگونه می‌توانم بگویم که جین‌های من، تن خور مناسبی دارند؟»، « کدام کفش‌ها رضایت‌بخش‌ترین هستند؟».

هر دوی این سؤالات منطقی، پاسخ دارند.

برترین نکات دنیای مد

در ادامه این مطلب، شما از جانب استایلیست‌های سلبریتی که در حال حل معماهای مد به مدت سالیان سال بوده‌اند و از جانب کار بسیاری از ستارگان نمادین موردعلاقه این دنیای مد، یادداشت‌هایی برداشته‌ایم – جکی اُ، بیانکا جگر – و خودمان هم مطالبی را به آن‌ها اضافه کرده‌ایم. در اینجا، به ۵۰ نکته از دنیای مد می‌پردازیم:

نکته آنجلینا جولی:

۱٫ نمایش پوست بدن خود به شکل راهبردی

برای اینکه ظاهری واقعاً جذاب داشته باشیم، شامل این مسئله می‌شود که چه چیزی را نمایان سازیم و چه چیزی را تحت پوشش قرار دهیم. در غیر این صورت، راز و رمز آن چه خواهد بود؟

جن ریدِ استایلیست به آنجلینا جولی توصیه می‌کند: «تنها یک بخش خاص از بدن را انتخاب کنید و آن را به نمایش بگذارید. درصورتی‌که درز بین پستان‌های زن نمایان باشد، پاهای خود را نشان ندهید. اگر آن بخشی که انتخاب کرده‌اید که نمایان باشد، پاهای شماست، بالاتنه خود را بپوشانید».

دنیای مد

نکته مرلین مونرو:

۲٫ بستن کامل دکمه‌های پیراهن‌

یک نمونه کلاسیک از سوی مریلین مونرو! آن‌ها جین‌ها را بالا میکشند و دامن‌های بلند را از به‌آرامی حرکت کردن در دنیایی فانتزی حفظ می‌کنند. اما تمام قدم برداشتن در این مسافت‌ها هزینه‌ای دارد: یک زندگی کوتاه قفسه‌ای. بنابراین، سه تا بخرید، بیش‌ازحد سفید نخرید و به‌طور منظم باز خرید کنید.

دنیای مد

نکات دیگر:

۳٫ اکسسوری‌دار کردن همراه با چیزهای روشن و براق

اگر شما یک کمد پر از لباس‌های مشکی و خاکستری همراه با کفش‌ها و کیف‌های روشن در اختیار داشته باشید، نه‌تنها یک کیف پر از یاقوت قرمز همراهتان است، بلکه به شکل فوق‌العاده‌ای چندکابردی است. واقعاً احساس شجاعت می‌کنید؟ یک شکل اساسی با کفش و یک کیف در دو رنگ مکمل متفاوت بپوشید.

دنیای مد

۴٫ لبه‌دار کردن شلوارهایتان برای ارتفاع کفش

کیت یانگِ استایلیست می‌گوید: «بزرگ‌ترین اشتباهی که زنان مرتکب می‌شوند، پوشیدن شلوارهایی است که طول مناسبی برای کفش‌هایشان ندارند». برای حل این مسئله، مانند داکوتا جانسون روی کفش‌تان شلوارتان را لبه‌دار کنید – بدون بروبرگرد. به‌طورکلی، لبه‌ها باید بالای کفش‌هایتان را پر کنند و از ۲/۱ اینچ تا ۴/۳ اینچ بالاتر از کف باشند.

دنیای مد

۵٫ کیف‌های دوشی بیندازید.

چر کولتر می‌گوید: «یک کیف خوش‌دست با یک زنجیر به شما کمک می‌کند تا لاغر به نظر برسید، این کار برای شب کاربرد خوبی دارد». زنجیر را به‌صورت قطری در راستای بدنتان برای داشتن بهترین تأثیرگذاری بپوشید.

دنیای مد

۶٫ کشش بدن خود را بشناسید.

فرمول سری برای یک باسن نرم و متناسب چیست؟ ۹۵ درصد پنبه، ۵ درصد لیکرا اسپندکس. برای اینکه جین‌ها شکل آن‌ها را به‌خوبی حفظ کنند، نیاز به حداقل ۲ درصد لیکرا دارند.

دنیای مد

نکته الساندرا آمبروسیو:

۷٫ روسری بیندازید.

این اکسسوری برتر مطابق با سلیقه بهترین زنان خوش‌پوشی است که با آن‌ها مصاحبه کرده‌ایم. یک روسری در کیف خود داشته باشید تا در زمان موردنیاز آن را گره بزنید.

دنیای مد

منبع

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود