بهترین برندهای لباس آمریکا که باید آن‌ها را بشناسید (قسمت ششم)

در این مطلب به ارائه ادامه توضیحاتی مختصر در ارتباط با بهترین برندهای لباس آمریکا می‌پردازیم که باید آن‌ها را بشناسید: 

برندهای لباس آمریکا

۳۱٫ بروکس برادرز

بروکس برادرز، قدیمی‌ترین فروشگاه پوشاک مردانه در آمریکا است و مرکز آن در خیابان مدیسون در منهتن نیویورک واقع شده است. این برند در سال ۱۸۱۸، به‌عنوان کسب‌وکاری خانوادگی، تأسیس شد، این شرکت خصوصی توسط میلیاردری ایتالیایی به نام  کلودیو دل وچیو خریداری شد. بروکس برادرز اخیراً خط تولیدی برای مشتریان آسیایی نیز اضافه شده است. این برند همچنین، لباس زنانه نیز تولید می‌کند و زک پوزن، از ژوئن سال ۲۰۱۴، مدیر خلاق این برند بوده است.

برندهای لباس

۳۲٫ باک میسن

باک میسن، برند پوشاک مردانه آمریکایی است که در لس‌آنجلس کالیفرنیا تأسیس شد. این برند، کسب‌وکارش را به‌صورت آنلاین هدایت می‌کند و هم‌زمان از طریق خرده‌فروشی‌ها نیز، محصولاتش را عرضه می‌کند.

برندهای لباس

۳۳٫ شرکت کالاوی گلف

شرکت کالاوی گلف، شرکت محصولات ورزشی جهانی آمریکایی است که تجهیزات، اکسسوری و محصولات مربوط به سبک زندگی گلف را در بیش از ۷۰ کشور جهان، طراحی و تولید می‌کند و به فروش می‌رساند. شرکت آمریکایی، در کارلزبد کالیفرنیا واقع شده است، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان باشگاه گلف است. کالاوی گلف، محصولاتش را از طریق خرده‌فروش‌های گلف و خرده‌فروشی‌های محصولات ورزشی و به‌صورت آنلاین به فروش می‌رساند.

برخی از محصولاتی که تولید می‌کند، تحت لیسانس هستند. کالاوی گلف همچنین برخی محصولات مرتبط با سبک زندگی گلف ازجمله، پوشاک گلف، کفش، کیف، سرپوش، ساعت و غیره را نیز تولید می‌کند. کالاوی گلف همچنین محصولاتی را تحت برند اودیسه پاتر که در سال ۱۹۹۷ خرید، می‌فروشد. همچنین پس از ورشکستگی برند استراتا و بن هوگان، آن‌ها را نیز در سال ۲۰۰۳ خرید و اکنون با این برندها نیز محصولاتش را می‌فروشد.

برندهای لباس

۳۴٫ کالوین کلین

شرکت کالوین کلین، خانه مد آمریکایی است که خط تولید تجاری و لوکس آن توسط طراحی به نام کالوین کلین و دوست دوران کودکی‌اش، بری کی.شوارتز تأسیس شد. مرکز شرکت در میدتاون منهتن نیویورک واقع است و مالک کنونی آن PVH است.

برندهای لباس

۳۵٫ کارهارت

شرکت کارهارت، شرکت پوشاک واقع در آمریکا است که در سال ۱۸۸۹ تأسیس شد. کارهارت برای پوشاک اداری همچون کت، مانتو، سرهمی، جلیقه، پیراهن، جین و لباس‌های مقاوم در برابر آتش شناخته شده است. هنوز شرکتی است که توسط خانواده اداره می‌شود، و متعلق است به فرزندان مؤسس آن، یعنی همیلتون کارهارت، مرکز این شرکت در دیربورن میشیگان واقع شده است.

برندهای لباس

۳۶٫ شرکت چروکی

شرکت چروکی، که همچنین با نام برند جهانی چروکی شناخته می‌شود، شرکت پاپوش و پوشاک جهانی واقع در آمریکا است که مرکز آن در اوکس کالیفرنیا واقع شده است. این مجموعه شامل برندهای سبک زندگی و مد است: چروکی، پوشاک اداری چروکی، کارول لیتل، تونی هاوک و برندهاوک، ۹۰۰ تونی هاوک، لیز لانج، سایداوت، های-تک، مگنام، ۵۰ پیکس، اسنترسپتر، اوریدی کالیفرنیا، پوینت کاو، سنت تروپز، کروس لاین، جز، ایل، تین هارتز و فلیپ فلاپ.

چروکی در سال ۱۹۷۳ تأسیس شد و برندهای آن در ۱۱۰ کشور در ۱۲۰۰ خرده‌فروشی و فروشگاه آنلاین به فروش می‌رسند. مرکز این برندهای لباس در شرمن اوکس کالیفرنیا واقع است و بین ۵۱-۲۰۰ کارمند دارد.

برندهای لباس

۳۷٫ شرکت پوشاک ورزشی کلمبیا

شرکت پوشاک ورزشی کلمبیا، شرکت آمریکایی است که لباس بیرون، لباس ورزشی و پاپوش تولید و توزیع می‌کند. پوشاک ورزشی کلمبیا همچنین سرپوش، تجهیزات چادرزنی، پوشاک اسکی و اکسسوری لباس بیرون تولید می‌کند. این برند در سال ۱۹۳۸ توسط پاول لمفرام، پدر رئیس فعلی یعنی گرت بویل تأسیس شد. شرکت در سدار میل، منطقه‌ای در واشنگتن کانتی اورگان در پورتلند واقع شده است. در سال ۲۰۰۱، بزرگ‌ترین خرده‌فروشی آمریکایی پوشاک  اسکی در خیابان گراس هستند.

برندهای لباس

۳۸٫ کوپ دتا بروکلین

کوپ دتا بروکلین شرکت پوشاکی است که در محله بروکلین نیویورک واقع شده است. فلسفه این شرکت “زندگی کن تا چیزی را تغییر بدهی” است.

برندهای لباس

۳۹٫ کراس کالرز

کراس کالرز برند پوشاکی است که در سال ۱۹۸۹ توسط کارل جونز تأسیس شد. با وعده تولید پوشاک بدون تبعیض، کراس کالرز شروع به تأسیس برندی برای جوانان سیاه‌پوست کرد. این پوشاک برای پخش پیام‌های سیاسی و اجتماعی استفاده می‌شد.

برندهای لباس

بهترین برندهای لباس آمریکا که باید آن‌ها را بشناسید (قسمت ششم)
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود