بهترین برندهای لباس آمریکا که باید آن‌ها را بشناسید (قسمت پنجم)

در این مطلب به ارائه ادامه توضیحاتی مختصر در ارتباط با بهترین برندهای لباس آمریکا می‌پردازیم که باید آن‌ها را بشناسید: 

برندهای لباس آمریکا

۲۶٫ برنینی

برنینی شرکت مد مردانه‌ای است که در بورلی هیلز واقع شده است که در دهه ۹۰ میلادی محبوبیت یافت و به‌سرعت به فروشگاه‌های مختلف و زنجیره‌ای گسترش پیدا کرد. پوشاک پیش از اضافه شدن فروشگاه‌های دیگر، در بوتیکی در رومئو درایو به فروش می‌رسیدند. فروشگاه برنینی بهترینِ برندهای لباس مردانه را ارائه می‌دهد و برخی شعبه‌های آن کت شلوار دست‌دوز می‌فروشند. قیمت یک کت شلوار، پیراهن و کفش می‌تواند به ده‌ها هزار دلار برسد.

مشتریان بسیاری از فروشگاه‌های برنینی شامل رپرهایی مثل پاف ددی و بازیکن بسکتبالی همچون مایکل جردن می‌شود. در  سال ۱۹۹۸، برنینی به سه فروشگاه در رومئو درایو گسترش پیدا کرد ازجمله فروشگاه اصلی آن در ۳۴۶ شمالی. برنینی ورزشی در خیابان ۳۲۶ شمالی و برنینی کوتور در خیابان ۳۵۵ شمالی. در سال ۲۰۰۹، برنینی همچنین چندین فروشگاه در لاس‌وگاس شامل یک برنینی و یک فروشگاه شیک لباس مردانه تأسیس کرد. کالکشن های برنینی در فروشگاه‌های کاخ سزار، کوتور برنینی در فروشگاه‌های اپیان وی کاخ سزار و کالکشن برنینی در گرند MGM که اجناسی از دیگر شرکت‌ها همچون بریونی، کانالی، ورساچه، هوگو باس و زگنا می‌فروشد، نیز در لاس‌وگاس در معرض نمایش قرار دادند.

برندهای لباس

۲۷٫ بیگ جانسون

بیگ جانسون برندی است که توسط شرکت مدیریت برند ماریلند به فروش رسید و برای تی‌شرت‌هایش که روی آن تصاویر و اشاره‌های جنسی کمیکی وجود دارد، مشهور است. MBM شرکت جانشین چاپ ماریلند و فروش G&C است، این شرکت اسپانسر اتومبیل ناسکار بیگ جانسون و MSP شد و در لیست شرکت‌های آمریکایی با رشد سریع قرار گرفت. اشارات جنسی بحث‌برانگیز شد و منجر به دادگاهی شدن این برند شدن و درنهایت حکم به ممنوعیت فروش و پوشیدن این تی‌شرت‌ها داده شد.

۲۸٫ بیل بلاس گروپ

بیل بلاس گروپ جایگزین چیزی است که قبلا بیل بلاس لیمیتد گفته می‌شد، خانه مدی است که توسط طراحی آمریکایی به نام بیل بلاس تأسیس شد. کریس بنز مدیر خلاق این شرکت است.

برندهای لباس

۲۹٫ بابی جک

بابی جک برند پوشاکی است که شخصیت میمونی با همین نام روی آن وجود دارد. بابی جک توسط تصویرسازی به نام هان هیم لی در  سال ۲۰۰۱ خلق شد. این برند پوشاک، در خرده‌فروشی‌هایی همچون جی سی پنی، سیرز و مارسیز می‌فروشد. پوشاک و کاراکتر آن در میان کودکان  و نوجوانان محبوبیت بسیاری پیدا کردند. و همه این محبوبیت‌ها به خاطر پیام‌های شگفت‌انگیز این برند است.

شخصیت‌هایی که روی این لباس‌ها تصویرسازی شده‌اند عبارت‌اند از بابی جک که میمونی است دارای نگرش و نگاه، کوپر، بهترین دوست بابی و موس، موش خانگی او. محصولات بابی جک به‌طور عمده دختران مدرسه‌ای را مورد هدف قرار داده است. در سال ۲۰۰۶ بابی جک به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های برند میان کودکان و نوجوانان تبدیل شد.

برندهای لباس

۳۰٫ بورن یونیکورن

بورن یونیکورن، خط تولید مد است که توسط بازیگر آمریکایی تارین مانینگ و تارا جین ساخته شده است. این برند در پاییز سال ۲۰۰۵ تأسیس شد و در پاییز سال ۲۰۰۹ متوقف شد. لیندزی لوهان، پاریس هیلتون، جیمی پرسلی و توری اسپلینگ هنرمندانی هستند که از این برند استفاده کرده‌اند. خط تولید فصل بهار سال ۲۰۰۸ آن‌ها تحت تأثیر نقاشی‌های قدیمی پدر تارا از دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی بود. بورن یونیکورن مناسب دختران ۱۳ تا ۱۸ ساله است. محصولات این برند در بوتیک‌هایی همچون رُن هرمن، فرد سیگال و استاک هاوس در نیویورک به فروش می‌رسید.

برندهای لباس

دانشنامه ویکی‌پدیا

بهترین برندهای لباس آمریکا که باید آن‌ها را بشناسید (قسمت پنجم)
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود