بهترین برندهای لباس آمریکا که باید آن‌ها را بشناسید (قسمت چهارم)

از بهترین برندهای لباس آمریکا چه می‌دانید؟ در این مطلب به ارائه ادامه توضیحاتی مختصر در ارتباط با بهترین برندهای لباس آمریکا می‌پردازیم که باید آن‌ها را بشناسید: 

برندهای لباس آمریکا

۱۹٫ پوشاک جین انجلز

پوشاک جین انجلز برند جینی است که به‌طور اختصاصی برای دختران و زنان لباس می‌دوزد. این برند در سال ۱۹۹۷ توسط کارل و الیزه ایکائوس معرفی شد. جین‌های انجلز را می‌توان از طریق مهره‌ها و گلدوزی روی آن و همچنین برچسب برندش که روی جیب پشت راستی دوخته شده است، شناسایی کرد. علاوه بر شلوار جین، انجلز همچنین دیگر محصولات جین یعنی دامن و شرت نیز تولید می‌کند. این برند را نباید با شرکتی که در آلمان به همین نام وجود دارد  اشتباه گرفته شود.

برندهای لباس

۲۰٫ آنتی سوشال سوشال کلاب

آنتی سوشال سوشال کلاب، برند لباس‌های خیابانی است که توسط نیک لرک تأسیس شد. او پیش از این برای استاسی کار می‌کرد. این برند با بثینگ ایپ، داو استریت مارکت و پلی بوی، همکاری کرده است.

برندهای لباس

۲۱٫ اپل باتمز

اپل باتمز، برند مد زنانه‌ای است که در سال ۲۰۰۳ توسط خواننده رپی به نام نلی، یومی مارتین و آیان کلی راه‌اندازی شد. این برند در ابتدا برند محصولات جین بود، اما ازآنجایی‌که به گسترش پیدا کرد، شروع به تولید دیگر پوشاک زنانه و دخترانه، عطر و اکسسوری نیز کرد.

این برند با جستجوی مدلی در تلویزیون در شبکه VH1 راه‌اندازی شد. به‌سرعت در جامعه هیپ‌هاپ مورد استقبال قرار گرفت و در بسیاری از موزیک ویدئوهای رپ از آن استفاده شد. در سال ۲۰۰۶، بر اساس میزان جستجو در گوگل، ششمین برند جین محبوب در جهان شد.

در سال ۲۰۱۲، برند اپل باتمز از طریق سایت Drjays.com به فروش رسید. آخرین کمپین تبلیغاتی این برند در سال ۲۰۱۰ با حضور نلی شکل گرفت.

برندهای لباس

۲۲٫ پوشاک اتیکوس

اتیکوس برند پوشاکی است که در سال ۲۰۰۱ توسط اعضای بلینک-۱۸۲ یعنی مارک هپوس و تام دیلانگ به همراه دوست دوران کودکی‌شان دیلان اندرسون، تأسیس شد.

برندهای لباس

۲۳٫ اویرکس

اویرکس شرکت آمریکایی است که کار طراحی، تولید و فروش پوشاک انجام می‌دهد. این شرکت توسط جف کلایمن در سال ۱۹۷۵ به‌عنوان برند پوشاک ارتشی تأسیس شد. برخلاف باور عمومی، اویرکس یک تأمین‌کننده پوشاک نظامی ایالات‌متحده در طول جنگ جهانی دوم نبود. در سال ۱۹۸۷ روی کت A-2 که برای نیروی هوایی ایالات‌متحده بود، کار کرد.

در سال ۲۰۰۶، جف کلایمن، برند و حق معامله اویرکس را درست همانند پوشاک ورزشی و خط تولید مد هیپ‌هاپ آن در اروپا، ژاپن و ایالات‌متحده فروخت. صاحب جدید برند اویرکس در  ایالات‌متحده اکو آنتلد است.

جف کلایمن شرکت جدیدی را برای پوشاک ارتشی به نام کاکپیت یو اس آ، تأسیس کرد.

برندهای لباس

۲۴٫ آیر (برند پوشاک)

آیر برند پوشاک زنانه در نیویورک است. آیر در تمام طول سال فعال است. این برند، خط تولید کاملی از پوشاک را ارائه می‌کند اما در ابتدا کارش تولید محصولات جین بود. این شرکت در سال ۲۰۱۴، فعالیت آنلاین خود را آغاز کرد.

برندهای لباس

۲۵٫ بیبی فت

بیبی فت، برند پوشاک آمریکایی است که توسط مدل و کارآفرینی به نام کیمورا لی سیمونز در سال ۱۹۹۹ تأسیس شد. این برند لباس‌های شهری تهیه می‌کند. در سال ۲۰۱۴، شرکت اصلی این برند توسط شرکت کلوود با ارزش ۱۴۰ میلیون دلار خریداری شد.

برندهای لباس

درخواست فشن‌دوست ها

شما کدامیک از برندهای آمریکایی را میشناسید یا از محصولات‌شان استفاده کرده‌اید؟

شما دوست دارید با کدامیک از برندهای آمریکایی آشنا شوید؟ پیام خود را برای‌مان ارسال کنید (در زیر همین نوشته، در کادر ارسال نظرات) تا در همین نوشته در کنار اسم خودتان آن محتوای درخواستی به‌روزرسانی شده و منتشر شود.

بهترین برندهای لباس آمریکا که باید آن‌ها را بشناسید (قسمت چهارم)
4.9 (97.14%) 7 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود