بهترین برندهای لباس آمریکا که باید آن‌ها را بشناسید (قسمت سوم)

در این مطلب به ارائه ادامه توضیحاتی مختصر در ارتباط با بهترین برندهای لباس آمریکا می‌پردازیم که باید آن‌ها را بشناسید: 

برندهای لباس آمریکا

۱۳٫ امریکن اپارل

امریکن اپارل یک تولیدکننده، طراح، توزیع‌کننده، فروشنده و خرده‌فروش سابق پوشاک در آمریکای شمالی است که در لس‌آنجلس کالیفرنیا واقع شده است. این برند توسط تاجر کانادایی به نام دو چارنی در سال ۱۹۸۹ تأسیس شد، این شرکت یکپارچه‌ای است که به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ها و فروشندگان لباس در آمریکای شمالی شناخته می‌شود.

بعد از، از دست دادن پول برای ۶ سال متوالی، امریکن اپارل در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۵ در دادگاه ورشکستگی ایالات‌متحده در ناحیه مرکزی کالیفرنیا اعلام ورشکستگی کرد. سپس گزارش شد که برند پذیرفته است تا ۲۰۰ میلیون دلار بدهی‌اش را به اوراق بهادار تبدیل کند و با ۹۰ میلیون دلار تأمین بدهی و ۷۰ میلیون دلار سرمایه جدید موافقت کرد. این برند پس از طرح بازسازی مالی که توسط دادگاه ورشکستگی در دلاور مورد پذیرش قرار گرفته بود  از ورشکستگی خارج شد و به‌صورت خصوصی در اختیار طلبکاران و دارندگان وثیقه‌های خصوصی قرار گرفت، بنابراین با همه سهامداران سابق و نیز دو چارنی مدیر اجرایی سابق و مؤسس آن، قطع ارتباط شد. در ژانویه ۲۰۱۷، گیلدان اکتیوور، اموال معنوی و دارایی‌های امریکن اپارل را با قیمت ۸۸ میلیون دلار بعد از اعلام ورشکستگی دوم در تاریخ نوامبر ۲۰۱۶ خرید.

در ژانویه ۲۰۱۷، امریکن اپارل بیش از ۲۴۰۰ کارگر کالیفرنیای جنوبی را از کار برکنار کرد و روند بستن کارخانه‌ها و ۱۱۰ فروشگاهش را آغاز کرد. از اواسط ۲۰۱۷، امریکن اپارل به‌عنوان خرده‌فروش آنلاین آغاز به کار کرد و با این شعار که اکثر محصولاتش به‌صورت بین‌المللی ساخته شده است، به مسیرش ادامه داد. در ژانویه ۲۰۱۸، این شرکت، هیئت اجرایی متشکل از زنان را تشکیل داد.

برندهای لباس

۱۴٫ امریکن ایگل اوتفیترز

امریکن ایگل اوتفیترز، خرده‌فروش اکسسوری و پوشاک آمریکایی است که در محله جنوبی پیتزبورگ پنسیلوانیا واقع شده است. این برند در سال ۱۹۷۷ توسط برادران جری و مارک سیلورمن به‌عنوان شرکت تابعه خرده‌فروشی ونچر تأسیس شد. ونچر شرکتی بود که توسط پوشاک مردانه سیلورمن راه‌اندازی و اداره شده بود. سیلورمن ها منافع مالکیتی خود را در سال ۱۹۹۱ به جیکوب پرایس از ناکسویل ایالت تنسی فروختند. امریکن ایگل اوتفیترز همچنین شرکت اصلی ائری است.  این برند دانش آموزان پسر و دختر را مورد هدف قرار داده است، این برند حدوداً ۱۰۹  فروشگاه دارد. در سال ۱۹۷۷، اولین فروشگاه امریکن ایگل اوتفیترز در توالو اوکس مال در نوی، میشیگان راه‌اندازی شد.

برخی از محصولات محبوب برند را جین، پولوشرت، تیشرت‌های چاپی، هانلی شرت، لباس شنا شامل می‌شود.

برندهای لباس

۱۵٫ شرکت پوشاک انکر بلو

انکر بلو خرده‌فروشی لباسی واقع در کالیفرنیا بود که بیش از ۱۰۰ فروشگاه در غرب ایالات‌متحده داشت. به‌طورکلی لباس‌های با نام برندش را از جمله، جین‌های جوان‌پسند، تیشرت‌ها و لباس‌های معمولی و روزمره را میفروخت. برندهای انکر بلو و میلرز اوتپست، در سال ۲۰۱۱ توسط پری الیس خریداری شدند.

برندهای لباس

۱۶٫ اندرو کریستین

اندرو کریستین، تولیدکننده لباس زیر، لباس شنا و لباس ورزشی مردانه آمریکایی است که به نام مؤسسش یعنی اندرو کریستین، نام‌گذاری شده است.

برندهای لباس

۱۷٫ اندرو مارک

اندرو مارک یکی از برندهای لباس مد لوکس آمریکایی است. شرکت در اصل به‌عنوان برند محصولات چرمی در سال ۱۹۸۲ آغاز به کار کرد. اندرو مارک در جنوب میدان تایمز منهتن شهر نیویورک واقع شده است.

برندهای لباس

ویکی‌پدیا

بهترین برندهای لباس آمریکا که باید آن‌ها را بشناسید (قسمت سوم)
5 (100%) 5 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود