کدام مدل‌های لباس عروس باجلی و میشکا را بپوشیم؟ لباس زیرپیراهنی زنانه چیست؟

آیا مدل‌های لباس عروس باجلی و میشکا را میشناسید؟ آیا میدانید لباس زیرپیراهنی زنانه چه لباسی است؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس عروس در فشن شوی پاییز ۲۰۱۸ باجلی و میشکا و لباس زیرپیراهنی زنانه آشنا کنیم:

جذابیت‌های لباس عروس جدید

مارک باجلی و جیمز میشکا اغلب الهاماتی که به آن‌ها می‌رسد را از جایی خارج از کشور دریافت می‌کنند. ماه پیش، کالکشن لباس آماده سال ۲۰۱۸ فصل بهار آن‌ها نشانه‌هایی از کاپری داشت و امروز صبح، آن‌ها در نیویورک بودند تا کالکشن ۲۰۱۸ فصل پاییزشان را بعد از تعطیلاتی که در سواحل ناپل گذراندند، به نمایش بگذارند.

به لحاظ ظاهری، لباس‌ها همانی بودند که انتظار می‌رفت در مراسم عروسی باشند. باجلی گفت:

«لطافت در این کالکشن وجود دارد. ما اعتقادی به خطوط خشن در لباس عروس نداریم. همه‌چیز باشکوه و لطیف و پر از زرق‌وبرق است.»

میشکا اضافه کرد: «لباس باید کمی بدرخشند.»

مدل‌های لباس عروس آن بارج

هیچ کمبودی در ستاره بودن نمی‌شد در این کالکشن دید. برای شروع، نام مدل‌ها ادای احترامی به مشتریان هالیوودی می‌کرد، همه نام مدل‌ها با حرف انگلیسی B شروع می‌شد. بلیک، لباس زیرپیراهنی جذابی است با تور گلدوزی شده درحالی‌که بیانسه، لباس سرتاسری بلندی است که ابریشم‌کاری شده است. برای حفظ حس سبکی، طراحان از هرگونه طراحی سنگین در قسمت سینه‌ها با استفاده از تکنولوژی جدید جلوگیری کردند. پارچه‌های مش قوی جایگزین سوتینی که نقش استخوان‌بندی لباس را داشت شد و خاصیت انعطاف‌پذیری بالایی ایجاد کرد. باجلی گفت:

«دختران ما می‌خواهند احساس طبیعی بودن بیشتری داشته باشند. البته، آن‌ها می‌خواهند فوق‌العاده به نظر برسند و درعین‌حال راحتی را می‌پسندند.»

وقتی شک داشتید، نوبت به آزمایش پینکی می‌رسد که در آن شما چوبکاری به دست می‌گیرید تا با انگشت کوچک خود وزن لباس را آزمایش کنید. باجلی گفت: «تنها کمی وزن حس می‌کنید. آن‌ها لباس‌هایی هستند که به‌راحتی می‌توانید با خود حمل کنید.»

لباس زیرپیراهنی زنانه (Slip Dress) چیست؟

لباس زیرپیراهنی زنانه ، لباس زنانه‌ای است که چیزی شبیه زیرپوش زنانه است. به‌طور سنتی با بندی به نازکی اسپاگتی طراحی می‌شود. لباس‌های زیرپیراهنی در ابتدا به شکل گسترده‌ای در دهه‌های اخیر قرن بیستم پوشیده شدند. آن‌ها را به‌عنوان ترند لباس‌زیر و لباس بیرون در نظر می‌گرفتند، این اتفاق بیشتر زمانی می‌افتد که جنس این لباس‌ها از شیفون لایه‌ای، یا ساتن پلی‌استری و شارموز بود و اغلب روی آن برش‌های توری قرار داشت. لباس زیرپیراهنی اغلب شبیه لباس‌زیر به نظر می‌رسد، اما با تور و گلدوزی‌هایی که روی آن می‌شود می‌تواند آن را به‌عنوان لباس بیرون استفاده کرد.

طراحانی که لباس زیرپیراهنی طراحی می‌کند همچون جان گالیانو، اولین کسانی بودند که برای دیور لباس زیرپیراهنی با بخشی توری طراحی کردند و دیانا، شاهزاده ولزی آن را در سال ۱۹۹۶ پوشید.

کالکشن پاییز ۲۰۱۸ لباس عروس باجلی و میشکا

کدام مدل‌های لباس عروس باجلی و میشکا را بپوشیم؟ لباس زیرپیراهنی زنانه چیست؟
5 (100%) 3 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود