لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی چه مدل‌هایی دارد؟ مانند مجسمه ولی مجلل

آیا مدل لباس‌های برند آرمانی می شناسید؟ ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدلهای لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی آشنا کنیم:

فشن شوی کالکشن Privé آرمانی

جورجیو آرمانی درباره هدف و طرح کالکشن لباس‌های مجلسی پاییز ۲۰۱۸ خود توضیح داد که در پی عروسی پرنس هری و مگان مرکل، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان تحت این طلسم سلطنتی هستند. لباس مجلسی (اوت کوتور)، همانطور که به نظر می‌رسد، فرهنگ را به ما نشان می‌دهد. نگاه قطعی این فصل از طراحی لباس، وقار و متانت و در عین حال با شکوه فراوان است.

لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی

البته، این قلمروی ناآشنایی برای آرمانی نیست. آرمانی کالکشن Privé خود را، بعد از سال‌ها در سالنی در پالاس دِ شایلوت (Palais de Chaillot)، سفارت ایتالیا در پاریس به نمایش درآورد.

معرفی لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی

در لباس‌های ابتدای نمایش، افسانه آرمانی خوب نشان داده شد. کت شلوار و لباس‌های شب اندامی در رنگ‌های مشکی و شامپاینی و فاقد جلوه بیش از حد بودند. کت‌ها بسیار ساده بود، اکثراً با یقه برگردان بودند و شلوارها از جنس ابریشم که به سادگی یک پیژامه برش خورده بود. از جنس‌های پارچه‌ خزنما پرپشت ، مخمل سیاه و ساتن لمه در دوخت لباس استفاده شده بود. از دیگر جلوه‌های این فشن شو، شنل‌هایی بود که با  سنگ و کریستال گلدوزی شده بودند.

لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی

در لباس‌های دیگر این کالکشن لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی، از رنگ‌های صورتی کهربایی و فیروزه‌ای استفاده شده بود. یک چرخش غیر منتظره در روال این شو وجود شنلی با یک جفت پر شترمرغ پرپشت بود، برای جلوگیری از سادگی بیش از حدی که پیش از این در مجموعه بود، که به سختی با مجموعه وفق داده شده بود.

لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی

تماشاگران سلطنتی از لباس تک آستینه از جنس مخمل سیاه ماریا بورژس، که با کریستال تراشیده تزیین شده بود خوششان آمده بود. آن سنگ کریستال به بدن اعتماد به نفس می‌داد و با لباس پر زرق و برق دقیقا در تعادل بود.

لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانیلباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی

لباس‌ مجلسی پاییز ۲۰۱۸ آرمانی چه مدل‌هایی دارد؟ مانند مجسمه ولی مجلل
5 (100%) 9 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

۱ دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود