برترین برندهای مد آمریکا (قسمت دوم)

در این مطلب به ارائه ادامه توضیحاتی مختصر در ارتباط با برترین برندهای مد آمریکا می‌پردازیم:

برندهای مد آمریکا

۸٫ آکاپولکو گلد

آکاپولکو گلد برند پوشاکی است که در سال ۲۰۰۶ در شهر نیویورک تأسیس شد. صاحبان آن، اوجی گالان و جف هیث یکدیگر را در سال ۱۹۹۸  درحالی‌که در سوپریم کار می‌کردند ملاقات کردند. بعد از تقریباً یک دهه، تصمیم گرفتند، جدا شوند و خط تولید پوشاک خودشان را شروع کنند. برند با تی‌شرت‌ها و کلاه‌هایی در ابتدا شروع کرد، سپس هرچه مشهورتر شدند، خط تولیدشان را به تولید لباس‌هایی باکیفیت بالا و برش فوق‌العاده، گسترش دادند.

آکاپولکو گلد پوشاکش را در بوتیک‌هایی در ۱۹ کشور به فروش می‌رسانند و از طریق وب‌سایتشان، فروشی در سراسر جهان دارند.

آکاپولکو گلد با عکاسی به نام جنت بکمن همکاری کرد تا خط تولید تی‌شرت‌ها و کلاه‌هایی بر اساس عکس‌هایش تولید کنند. در سال ۲۰۱۰، آکاپولکو گلد با مارک مکنایری برای خلق پاپوش‌هایی اصل، همکاری کردند. همچنین با ونس در سال ۲۰۱۰ وارد همکاری شد تا کارهایشان را در مودا های اسنیکر قرار دهند.

مد آمریکا

۹٫ آدریانا پاپل گروپ

آدریانا پاپل گروپ، تولیدکننده و فروشنده لباس‌های شب و لباس‌های عمومی برای زنان در ایالات‌متحده است. آدریانا پاپل گروپ، کالکشنی از برندهایی ازجمله، آدریانا پاپل، آدریانا پاپل فور ای، لایو فرام د رد کارپت، ایدن متوکس، هیلی و هیلی لوگان است.

آدریانا پاپل در سال ۱۹۷۹ تأسیس شد و اکنون در شهر نیویورک قرار دارد. برند آدریانا پاپل، در ۱۲۵۰ خرده‌فروشی و فروشگاه‌های سراسر کشور به فروش می‌رسد. هنرمندان نیز از این برند استفاده می‌کنند.

مد آمریکا

۱۰٫ آئروپستال

آئروپستال (که با نام آئرو شناخته می‌شود) فروشگاه آمریکایی متخصص در خرده‌فروشی پوشاک و اکسسوری است که عمدتاً سنین میان ۱۴ تا ۱۷ سال و ۴ تا ۱۲ سال را مورد هدف قرار می‌دهد. آئروپستال، با طراحی، منابع، بازاریابی و فروش همه کالاهای خود، برندهای اختصاصی خود را در تسلط کاملش نگه می‌دارد. فروشگاه‌های آئروپستال در ایالات‌متحده و پورتوریکو و از طریق وب‌سایت قابل‌دسترسی است. آئروپستال در خاورمیانه، آسیا، اروپا و آمریکای لاتین، به شکل تحت لیسانس، به فروش می‌رسد. اولین فروشگاه آئروپستال در سال ۱۹۸۷ توسط میسی در کالیفرنیا و شُرت هیلز نیوجرسی تأسیس شد.

مد آمریکا

۱۱٫ ای جی وی اسپورتز گروپ

شرکت ای جی وی اسپورتز گروپ، در فردریک مریلند مستقر است، لباس‌هایی تولید می‌کند که برای موتورسواران جاده‌ای و ورزشی قابل‌استفاده است.

مد آمریکا

۱۲٫ ال وسام

ال وسام برند طراحی پوشاک در دیربورن، میشیگان است که توسط بسام سوویدان کسی که برای هنر گلدوزی‌اش شهرت دارد، تأسیس شده است. پوشاک ال وسام در میان فرهنگ‌های شهری، هیپ‌هاپ، ان بی ای، بوکسورها و هنرمندان مختلف محبوب است.

مد آمریکا

ویکی‌پدیا

برترین برندهای مد آمریکا (قسمت دوم)
5 (100%) 2 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود